NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový, český návod Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový, mobilní, telefon, huawei, ascend,


Český návod k použití Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový

Český návod k obsluze Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem smartphone, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli Huawei spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro smartphone značky Huawei, kde máte možnost stáhnout návod k použití Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový, kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak smartphone používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise Huawei.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový. Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky Huawei v záložce Mobily a navigace - Mobily - Smartphone.

Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový, kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Smartphone Huawei.

Návod k použití Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový

Český návod k obsluze Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Mobily a navigace - Mobily - Smartphone.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: Huawei
 • Zařazení produktu: Mobily a navigace - Mobily - Smartphone
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha smartphone
 • Tipy pro nastavení Huawei
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na Huawei servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem smartphone Huawei a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový - Elegance, jakou nabízí telefon Huawei Ascend P6

Elegantní, Sexy, Chytrý

3D DISPLAY

PRECIZNÍ ZPRACOVÁNÍ A DESIGN
Dodává se ve třech výrazných barvách, je rychlejší, tenčí a tvarovaný tak, aby vám dobře padl do ruky. Telefon HUAWEI Ascend P6 je navržen pro ryzí krásu a pomocí svého 4,7 palcového HD displeje tohoto cíle přesně dosahuje. Více než telefonem je novou definicí dokonalosti.

Makro fotografie
Díky 8megapixelovému fotoaparátu přístroje Ascend P6 lze nyní snadněji zachytit i ty nejjemnější detaily života. Můžete se dokonce přiblížit až 4 cm a pořídit ještě osobitější záběry. Nikdy nezmeškáte správnou chvíli, ať už bude sebekratší.

Autoportrét
Přístroj HUAWEI Ascend P6 je navržen právě pro vás. Zachytí vás i vaše přátele do nejmenších detailů v každou denní dobu pomocí čelní 5megapixelové kamery. Pomocí funkce pro retuš obličeje modelu Ascend P6 své momentky snadno převedete do portrétů bez jediné chybičky.

Automatické rozpoznávání scény
V režimu automatického rozpoznávání scény, o který se stará software IMAGESmart, váš telefon automaticky upravuje kontrast, barvy a osvětlení tuctu různých prostředí - včetně scén pod oblačnou oblohou, v protisvětle, ozářených sluncem, uvnitř budov a dalších. Pomůže vám rozpoznat a vyřešit situace obtížné pro fotografování, s cílem pořídit fantastické záběry ve všech prostředích.
Noční režim - Slabé osvětlení
Venkovní režim – oblačno

Me Widget
Všechny své aplikace si přetažením uspořádejte tak, abyste k nim měli okamžitý přístup. Ať už půjde o hudbu, počasí, kontakty, hodiny nebo galerii – je to zcela na vás.

Stovky motivů
Elegance nemusí být nudná. Zůstaňte u jednoho ze čtyř předem zavedených témat nebo svou sbírku rozšiřte volbou ze stovek témat dostupných on-line. Každé přichází s animovanými přechody, tapetou, ikonami a dalšími prvky pro dokonalé přizpůsobení vašemu vkusu.

Snadné změny profilu
Zvyšte hlasitost ve venkovním režimu nebo přejděte do diskrétního „schůzkového“ režimu. Váš telefon se přizpůsobuje vašemu životnímu stylu pomocí pěti předdefinovaných profilů.

Výkonné funkce
AirSharing
Můžete okamžitě sdílet své obrázky, hudební skladby, videa a další multimediální sobory s různými zařízeními, včetně telefonů vašich přátel a televizorů podporujících technologii MediaQ. Pro bezdrátový přenos ze zařízení do zařízení postačuje dotek a pohyb prstem. Přístroj Ascend P6 můžete použít i jako dálkový ovladač svého televizoru, podporujícího technologii DLNA.

 • Předinstalace funkce pro sdílení obsahu mezi několika zařízeními do modelu Ascend P6 má být podle plánu k dispozici v září 2013.

* Cloud+
Aplikace Cloud+ vám umožňuje synchronizaci, ukládání a zálohování vašeho obsahu – hudby, fotografií, aplikací, pošty, kalendáře, kontaktů, dokumentů a mnoha dalších důležitých věcí. Díky vestavěné funkci Phone Finder (hledač telefonu) se navíc nemusíte obávat ztráty svého Ascend P6. Telefon pomocí ní snadno najdete, ochráníte a dokonce dálkově zbavíte všech dat.

 • Synchronizační a další funkce aplikace Cloud+ se mohou v různých zemích lišit.

Kouzelný dotyk
Důmyslná a přitom citlivá funkce Magic Touch (kouzelný dotyk) vám umožňuje používat telefon i s nasazenými rukavicemi – vaše ruce zůstanou v teple a vy neztratíte spojení.

Inteligentní čtení
Potřebujete přeložit nebo najít nějaké slovo? Žádný problém. Slovo jednoduše ťuknutím zvýrazněte a nechte funkci Smart Reading (inteligentní čtení) dokázat, co umí.

Inteligentní šetření energií
Tříúrovňový mechanizmus – čip, hardware, software – pro šetření energie prodlužuje výdrž baterie vašeho telefonu až o 30 %. Nepoužívané aplikace, běžící na pozadí, můžete vypnout a získat tak více energie, aniž byste cokoli obětovali.

Osobní bezpečnost
Autorizované oznámení
Nenechte se bombardovat obtěžujícími spamy z aplikací, které jen zřídka používáte. Přístroj Ascend P6 vám umožňuje přijímat jen vkládané zprávy a oznámení z aplikací, které schválíte – budete se tak méně stresovat nadměrně zatěžujícím spamem.

 • Řízení bezpečnostní sítě

Pokud povolíte přístup k dostupným WiFi sítím, budete moci přistupovat k on-line obsahu bezpečně, bez rizika a dokonce rychleji než dříve.

Tenký, Chytrý, Výkonný

Specifikace:

 • DISPLAY: 4.7" 1280*720 in-cell LCD displej
 • ROZMĚRY: Výška: 132.65 mm, Šířka: 65.5 mm, Hloubka: 6.18 mm
 • HMOTNOST: 120 g (včetně baterie)
 • PODPOROVANÉ SÍTĚ: WCDMA 850/900/1700/1900/2100MHz GSM850/900/1800/1900MHz
 • TYP SIM KARTY: Standardní slot na micro SIM kartu. Nepodporuje vyměnu SIM karty za běhu.
 • KONEKTORY: Standardní USB micro, slot na microSD karty a 3.5mm headset jack
 • PROCESOR: 1.5 GHz čtyřjádrový procesor CPU K3V2E
 • OPERAČNÍ SYSTÉM: Android 4.2.2
 • UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ: Emotion UI
 • ZADNÍ FOTOAPARÁT: Rozlišení: 8.0 Mpx. Fotografie: až 3264 x 2448 px. Video: až 1920 x 1080 px (1080p)
 • PŘEDNÍ FOTOAPARÁT: Rozlišení: 5.0 Mpx. Fotografie: až 2592 x 1952 px. Video: až 1280 x 720 px (720p)
 • AUDIO: Kódování: MP3, WMA 2–9, AMR-NB, AMR-WB, AAC, AAC+, eAAC+, MIDI. Audio formáty: MP3, MP4, 3GP, WMA, OGG, AMR, AAC, FLAC, WAV, MIDI.
 • VIDEO: Kódování: MPEG-4, H.264, H.263, Real Video 7–10, WMV 9, XVID, AC3. Video formáty: 3GP, MP4, WMV, RM, RMVB
 • GPS: GPS, GLONASS
 • BATERIE: Kapacita: 2000 mAh. Doba nabíjení: méně než 4 hodiny.
 • KONEKTIVITA: Bluetooth 3.0, Wi-Fi 802.11b/g/n, USB 2.0 až 480 Mbit/s


Další parametry Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový:
Hudba a přehrávače
FM rádio Ano
Distribuce
Distribuce
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.
Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen.
oficiální ČR
Další parametry
USB port
USB port
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
Ano
HDMI
HDMI
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
Ne
Typ Sim karty microSim
Displej
Úhlopříčka displeje (palce) 4,7 "
Rozlišení displeje 1280 x 720 bodů
Počet barev displeje 16,7 miliónů
Typ displeje
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displej
TFT LCD
Paměť
Interní paměť 8 GB
Podporované paměťové karty / typ karty microSD
Velikost paměti RAM
Velikost paměti RAM
Paměť RAM je možné dlouze popisovat.
Jedná se o paměťové moduly, uvnitř počítače, které spuštějí Váš počítač.
V tomto případě platí, že čím vyšší je paměť RAM, tím jsou rychleji a svižněji spouštěny aplikace ve vašem PC.
Paměti se dají ve většině případů rozšiřovat.
2GB
Konstrukce a systém
Konstrukce telefonu dotykový
Dual SIM - telefon na dvě SIM karty
Dual SIM - telefon na dvě SIM karty
Přístroj vám umožňuje použít dvě SIM karty najednou (resp. přepínat služby mezi nimi) a tím využít vhodnější tarif více operátorů, využít lépe silnější signál, rychlejší datový přenos, používat pracovní a soukromé číslo atd.

Důvodů použití dvou SIM je více, záleží na uživateli jestli tuto výhodu vyhledává.
Ne
Systém telefonu Android 4.2
Počet jader čtyřjádrový procesor
Frekvence procesoru 1500 MHz
Navigace
GPS Ano
Rozhraní a podporované sítě
Bluetooth
Bluetooth
Bluetooth je otevřený protokol určený k bezdrátové výměně dat na krátkou vzdálenost. V oblasti komunikací je pro tento účel celosvětově nejpoužívanější.
Ano
WiFi
WiFi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jeslti je WiFI jak volitelné příslušenství.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Ano
Síťová frekvence 1800, 1900, 850, 900 MHz
Síťová frekvence (3G) 1900, 2100, 850, 900 MHz
3G modem Ano
IrDa infraport Ne
GPRS Ano
EDGE Ano
Fotoaparát
Rozlišení fotoaparátu 3264 x 2448 (8 Mpx)
Integrovaný fotoaparát Ano
Integrovaný blesk/přisvětlení Ano
Automatické ostření Ano
Akumulátor
Typ akumulátoru Li-Pol
Kapacita aku 2000 mAh
Hudba a přehrávače
3,5 jack Ano
Vyzvánění
Vibrace Ano
Rozměry
Šířka balení 20 cm
Výška balení 30 cm
Hloubka balení 10 cm


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový

Vložit příspěvek pro Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový

Předmět: návod na použití
Datum: 21.09.2016 12:20:26Autor: adrian
Návod k použití Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový
Odpovědět

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď Mobilní telefon Huawei Ascend P6 (Ascend P6 Pink) růžový

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

sw - Skener HP ScanJet G4050 (L1957A) černý
Vložil: Hana Kotlandová
2024-06-11 12:53:04

Je možné k tomuto skeneru ještě sehnat ovládací sw? Instalaci nového PC jsem o něho přišla a CD s instalací už nemám k dispozici. Děkuji...
manual na mtd dl 92 h - Traktor MTD LE 160/92 H
Vložil: Karel Vlášek
2024-06-11 07:05:10

prosim o manual na trakturek mtd dl 92 h...
uhliky - Vrtací kladivo Einhell BRH 1500/1 Bavaria Black
Vložil: Miso
2024-05-31 08:54:38

Dobrý den, neviete mi prosím vas povedat aké uhliky idu do tohto vrtacieho kladiva? Dakujem...
Návod - Rotoped magnetický Brother 5.1 - tichý chod, 6 kg kolo, 6 funkcí, 140 kg
Vložil: Marie Hrušková
2024-05-29 14:11:28

Prosím o zaslání návodu. Dekuji. ...
Návod - Dětská elektronická chůva Philips SCD560/00
Vložil: Alena Jindrova
2024-05-23 17:31:55

Navod...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt