NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití Stolní počítač Dell XPS 8700 (D3-8700-N2-511K)

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití Stolní počítač Dell XPS 8700 (D3-8700-N2-511K), český návod Stolní počítač Dell XPS 8700 (D3-8700-N2-511K), stolní, počítač, dell, xps, 8700, d3-8700-n2-511k


Český návod k použití Stolní počítač Dell XPS 8700 (D3-8700-N2-511K)

Český návod k obsluze Stolní počítač Dell XPS 8700 (D3-8700-N2-511K) je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem stolní pc, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli Dell spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro stolní pc značky Dell, kde máte možnost stáhnout návod k použití Stolní počítač Dell XPS 8700 (D3-8700-N2-511K) na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí Stolní počítač Dell XPS 8700 (D3-8700-N2-511K), kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak stolní pc používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise Dell.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately Stolní počítač Dell XPS 8700 (D3-8700-N2-511K). Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky Dell v záložce Počítače a příslušenství - Počítače - Stolní PC.

Stolní počítač Dell XPS 8700 (D3-8700-N2-511K)
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi Stolní počítač Dell XPS 8700 (D3-8700-N2-511K), kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Stolní PC Dell.

Návod k použití Stolní počítač Dell XPS 8700 (D3-8700-N2-511K)

Český návod k obsluze Stolní počítač Dell XPS 8700 (D3-8700-N2-511K) značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Počítače a příslušenství - Počítače - Stolní PC.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: Dell
 • Zařazení produktu: Počítače a příslušenství - Počítače - Stolní PC
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha stolní pc
 • Tipy pro nastavení Dell
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na Dell servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem stolní pc Dell a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro Stolní počítač Dell XPS 8700 (D3-8700-N2-511K) je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro Stolní počítač Dell XPS 8700 (D3-8700-N2-511K) - Rychlý a bezproblémový výkon
Pořiďte si nejrychlejší minitower XPS™ všech dob. Čtvrtá generace1 procesorů Intel® Core™ je o 15 % výkonnější než předchozí. Provede vás rychlostí blesku náročnými úkoly jako jsou úpravy videa, přehrávání videa ve vysokém rozlišení, pořádný multitasking či extrémní hry.

Vyzkoušejte si systém Windows 8
Počítač XPS 8700 je vybaven novým operačním systémem Windows 8 s plynulým dotykovým rozhraním, aplikacemi pro práci i zábavu a automatickou synchronizací nastavení a souborů ve všech vašich zařízeních s Windows 8 připojených k internetu. Nový design pracovní plochy s dlaždicemi, které můžete vyměňovat a uspořádávat tak, abyste nejpotřebnější informace měli vždy v popředí. Vždy aktuální: Obsah sociálních médií, zprávy, kurzy akcií či další obsah jsou obnovovány, i když je systém v úsporném režimu.

Rozsáhlé úložiště a rozšiřitelnost
Díky čtyřem přístupným pozicím pro pevné disky můžete úložiště počítače snadno rozšířit až na 4 TB a uchovávat v něm obrovskou virtuální knihovnu médií. Rychlejší spouštění zajistíte, když jednu z pozic využijete pro 512GB5 disk SSD mSATA. Až 4TB úložiště snadno pojme domácí filmy, fotografie i dokumenty a stále vám zbývá místo na další. Čím více paměti, tím lépe – až budete připraveni na upgrade, můžete paměti RAM do počítače XPS 8700 nainstalovat velmi snadno.

Vyberte si rychlé spouštění a probouzení
Technologie Intel® Smart Response Technology (SRT) umožňuje spouštění a probouzení za méně než tři sekundy a až dvakrát rychlejší načítání programů. Díky podpoře až 16 GB paměti (1 600MHz) můžete bezproblémově streamovat média i v době, kdy pracujete s jinými aplikacemi. Technologie Intel® Smart Response Technology zaměřuje výkon tam, kde ho potřebujete nejvíce – na spouštění a obnovování aplikací - takže si vychutnáte plynulejší multitasking. Když přidáte 512GB8 disk SSD, můžete potenciál práce s mezipamětí Intel SRT využít naplno.

Další porty pro flexibilní možnosti připojení
Díky 6 portům USB 3.0 a technologiím Bluetooth 4.0 a HDMI můžete připojit a synchronizovat mnoho zařízení a monitorů. Šest portů USB 3.0 umožňují připojit více zařízení, počítač XPS 8700 tedy skutečně může být vaší digitální základnou. Připojte displeje s vysokým rozlišením a streamujte obsah přes port HDMI do televizoru s vysokým rozlišením. Čtečka paměťových karet 15 v 1 umožňuje odesílání fotografií, videa i dalšího obsahu bez kabelů.

Pokročilá grafika a zvuk
Vytvářejte mistrovská díla ve vysokém rozlišení a užívejte si oblíbených filmů, pořadů a her se stejnou kvalitou a detaily jako v kině. 225W grafika nabízí výkonné zobrazení. Pro pokročilé hraní her a úpravy videa si vyberte 1,5GB grafiku NVIDIA® GeForce® GT 660 (GDDR5).
Integrovaný zvuk 7.1 (6 konektorů) zvuk více než oživí.

Technická specifikace

 • Typ procesoru: Intel Core i5 (Haswell)
 • Model procesoru: 4430(3/3.2GHz)
 • Frekvence procesoru [MHz]: 3 000
 • Jádro procesoru: čtyřjádrový
 • Čtečka paměťových karet: Ano
 • Typ paměti: DDR3
 • Frekvence paměti [MHz]: 1 600
 • Velikost operační paměti [GB]: 8
 • Optická mechanika: DVD±RW
 • Typ pevného disku: Hard Disk Drive (HDD)
 • Velikosti úložného prostoru (součet) [GB]: 1 000
 • Ot./min pevného disku: 7 200
 • Grafická karta: AMD Radeon HD 7570
 • Výrobce grafického čipu: AMD
 • Velikost grafické paměti [MB]: 1 024
 • Bluetooth: Ano
 • Typ síťové karty: GLAN, WLAN
 • Wi-Fi standardy: a, b, g, n
 • HDMI: Ano
 • DisplayPort: Ano
 • USB 3.0: Ano
 • Počet portů USB 3.0: 6
 • Počet portů USB 2.0: 4
 • Operační systém: Windows 8


Další parametry Stolní počítač Dell XPS 8700 (D3-8700-N2-511K):
Procesor
Typ procesoru INTEL Core i5 Haswell
Počet jader čtyřjádrový procesor
Označení procesoru 4430
Frekvence procesoru 3200 MHz
Operační paměť
Velikost paměti RAM
Velikost paměti RAM
Paměť RAM je možné dlouze popisovat.
Jedná se o paměťové moduly, uvnitř počítače, které spuštějí Váš počítač.
V tomto případě platí, že čím vyšší je paměť RAM, tím jsou rychleji a svižněji spouštěny aplikace ve vašem PC.
Paměti se dají ve většině případů rozšiřovat.
8GB
Typ paměti DDR3
Frekvence paměti 1600 MHz
Pevný disk
Kapacita pevného disku
Kapacita pevného disku
Pevné disky jsou média pro uchování dat s vysokou kapacitou záznamu (řádově stovky MB až desítky GB). V současnosti jsou pevné disky standardní součástí každého PC. Jedná se o pevně uzavřenou nepřenosnou jednotku. Uvnitř této jednotky se nachází několik nad sebou umístěných rotujících kotoučů (disků). Tyto disky se otáčejí po celou dobu, kdy je pevný disk připojen ke zdroji elektrického napájení nezávisle na tom, zda se z něj čte (na něj zapisuje). Rychlost otáčení bývá 3600 až 10000 otáček za minutu. Díky tomuto otáčení se v okolí disků vytváří tenká vzduchová vrstva, na níž se pohybují čtecí/zapisovací hlavy.
1000 GB
Typ pevného disku HDD
Otáčky pevného disku 7200 ot/min
Grafická karta
Typ grafické karty nesdílená paměť
Výrobce grafické karty AMD
Model grafické karty Radeon HD 7570
Velikost paměti VGA 1024 MB
Rozhraní
VGA výstup
VGA výstup
VGA výstup je výstup sloužící k propojení např. externího monitoru s grafickou kartou v notebooku.
Obraz se tedy bude zobrazovat na obou displejích.
Ne
DVI výstup
DVI výstup
Digitální výstup, který použijete např. pro propojení s notebookem, projektorem , televizí apod.
Ne
HDMI výstup
HDMI výstup
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
ano
DisplayPort
DisplayPort
DisplayPort je digitální konektor sloužící k přenosu nekomprimovaného digitálního obsahu s podporou až 8kanálového zvuku a ochrany DPCP (DisplayPort Content Protection) využívající 128bitové šifrování AES. Podporuje rychlost přenosu 10,8 Gbit/s, na vzdálenost do 3 metrů zvládá rozlišení WQXGA (2560×1600 pixelů), na vzdálenost až 15 metrů zobrazí rozlišení 1920×1080 pixelů.

S konektory typu DVI a HDMI je jen omezeně zpětně kompatibilní. DisplayPort dokáže emitovat DVI nebo HDMI signál, takže následně ke konverzi postačí pasivní adaptér. Prakticky tedy lze počítač vybavený pouze DisplayPortem připojit k televizi vybavené konektorem HDMI, přenesen bude obraz i zvuk. Ovšem zpětně konverze nefunguje, takže počítač vybavený pouze HDMI zatím nelze k monitoru vybavenému DisplayPortem připojit.

Je navržen tak, aby nahradil digitální (DVI) i analogové (VGA) konektory v monitorech počítačů stejně jako v grafických kartách. Má všechny funkce HDMI, ale nepředpokládá se, že by měl HDMI nahradit v oblasti domácí spotřební elektroniky. Je určený spíše pro kancelářské a IT využití, pro které se HDMI příliš nehodí.

Ano
Komunikace
LAN (Ethernet)
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě
Ano
WiFi
WiFi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jeslti je WiFI jak volitelné příslušenství.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Ano
Operační sytém
Operační systém
Operační systém
Operační systém je software, který spouští počítač či notebook s uživatelským rozhraním.
Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří Microsoft Windows 7 nebo méně využívaný LINUX.

Pokud je uvedeno, že je počítač bez operačního systému je nutné instalovat vlastní operační systém nebo je možné jej dokoupit samostatně.
Microsoft Windows 8
Optická mechanika
Typ optické mechaniky DVD±R/RW
Výbava
Podpora paměťových karet Ne
Klávesnice Ano
Myš Ano
Rozměry
Šířka balení 15 cm
Výška balení 20 cm
Hloubka balení 5 cm
Hmotnost balení 1 kg


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s Stolní počítač Dell XPS 8700 (D3-8700-N2-511K) - diskuse je zatím prázdná - vložte svůj příspěvek jako první

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď Stolní počítač Dell XPS 8700 (D3-8700-N2-511K)

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

Otevreni trezoru asist pri slabe baterii - Trezor Asist s numerickým kódem s jednou poličkou 2/4mm
Vložil: Josef Čepelík
2024-04-12 00:03:31

Prosim o radu či pomoc-u treyoru asist s numrickym kodem jsou slabe baterie,neotevre se.Klic nemuzeme najit-jak oostupovat,kdo pomuze? Dekuji!...
Náhradní díly - Plynová varná deska Nardi DH55BAVDR měď
Vložil: Oldrich Freiberg
2024-04-11 10:34:07

Dobrý den , lze někde zakoupit/objednat náhradní díly na uvedený produkt ? Hořáky již odešli všechny, neudrží plamen...
dotaz na délku praní - Automatická pračka Beko WMB 51021 CS PT bílá
Vložil: Olga Hlaváčková
2024-04-09 18:15:48

Dobrý den. Ráda bch věděla,jestli a jak se dá nastavit praní na kratší dobu,než dvě hodiny. Děkuji předem za odpověď. Hlaváčková....
Dotaz - Šicí stroj AEG 760 bílý (rozbalené zboží 8213011144)
Vložil: Klára Vlčková
2024-04-08 15:04:59

Potřebuji zjistit a vytisknout návod k použití overlocku značky AEG 760. Poslali byste mi ho prosím. S pozdravem Vlčková ...
nátor n tuto stránku - Sušička prádla LG RC7055AP3Z
Vložil: mirck
2024-04-07 11:55:52

zcela zbytečná stránka, která zabírá hodně místa na serverech a není k ničemu Ještě se mi po 5 letech používání nestalo, že bych zde našek kloudný návod k použití, jen kecy, které popisují vše možné, ne však návod k použití. slouží obchodníkům ...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt