NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití Blu-ray přehrávač Philips BDP7750/12 černý

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití Blu-ray přehrávač Philips BDP7750/12 černý, český návod Blu-ray přehrávač Philips BDP7750/12 černý, blu-ray, přehrávač, philips, bdp7750, černý


Český návod k použití Blu-ray přehrávač Philips BDP7750/12 černý

Český návod k obsluze Blu-ray přehrávač Philips BDP7750/12 černý je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem blu-ray přehrávače, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli Philips spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro blu-ray přehrávače značky Philips, kde máte možnost stáhnout návod k použití Blu-ray přehrávač Philips BDP7750/12 černý na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí Blu-ray přehrávač Philips BDP7750/12 černý, kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak blu-ray přehrávače používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise Philips.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately Blu-ray přehrávač Philips BDP7750/12 černý. Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky Philips v záložce Elektronika - Blu-ray přehrávače.

Blu-ray přehrávač Philips BDP7750/12 černý
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi Blu-ray přehrávač Philips BDP7750/12 černý, kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Blu-ray přehrávače Philips.

Návod k použití Blu-ray přehrávač Philips BDP7750/12 černý

Český návod k obsluze Blu-ray přehrávač Philips BDP7750/12 černý značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Elektronika - Blu-ray přehrávače.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: Philips
 • Zařazení produktu: Elektronika - Blu-ray přehrávače
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha blu-ray přehrávače
 • Tipy pro nastavení Philips
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na Philips servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem blu-ray přehrávače Philips a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro Blu-ray přehrávač Philips BDP7750/12 černý je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro Blu-ray přehrávač Philips BDP7750/12 černý - Dokonalý společník pro váš televizor 4K Ultra HD
Blu-Ray DVD přehrávač Philips promění váš domov v kino. Díky možnosti rozlišení 4K Ultra HD promění přehrávač BDP7750 obsah Full HD do neuvěřitelně ostrého a čistého rozlišení 4K Ultra HD.

Funkce

Zvyšte rozlišení svého obsahu Full HD na rozlišení 4K Ultra HD
Sledujte své oblíbené filmy a fotografie, jak jste je ještě neviděli. Z vašich standardních HD filmů a fotografií se stanou neuvěřitelně ostré a jasné snímky v rozlišení 4K x 2K, které obsahují čtyřikrát více detailů, aby váš televizor 4K díky okamžitému zvýšení rozlišení zařízení BDP7750 zazářil.

Přehrajte obsah ze svého zařízení certifikovaného pro technologii Miracast™ na televizoru
Miracast™ je technologie umožňující spotřebitelům pustit obsah telefonů a tabletů se systémem Android na televizoru. Cokoli na obrazovce telefonu lze okamžitě sledovat na obrazovce televizoru. Dívejte se na fotografie, sledujte videa, streamujte z webu YouTube a můžete dokonce i bezdrátově hrát hry pro mobilní telefony na velké obrazovce svého televizoru.*

7.1kanálový prostorový zvuk pro nejlepší filmový zážitek
Vychutnejte si u všech různých typů obsahu nejlepší zvukový zážitek. Při sledování filmu můžete mít plně prostorový 7.1kanálový zvuk, díky kterému se ponoříte do akce. Při sledování hudby, kde není prostorový zvuk potřebný, se systém intuitivně přepne na 2.1kanálový stereofonní zvuk, ve kterém bude hudba uvedena v nejlepší formě. Samozřejmě si vždy můžete vybrat z různých zvukových předvoleb dostupných ve vašem přehrávači Blu-ray nebo DVD, od čistého sterea nebo 7kanálového sterea po Dolby TrueHD a prostorový zvuk DTS Master Audio 7.1. Výsledkem je nejlepší HD zvukový zážitek.

Funkce Smart TV umožnující využívat online služby a poskytující přístup k multimédiím na televizoru
Domácí kino Philips a Blu-ray přehrávač s funkcí Smart TV nabízejí širokou škálu vylepšených funkcí včetně služeb Net TV, SimplyShare a MyRemote. Služba Net TV poskytuje široký výběr online informací a zábavy na vašem televizoru, například videa na požádání. S funkcí SimplyShare můžete z pohodlí vaší pohovky procházet fotky, hudbu a filmy, které jsou uložené na vašem počítači. Také můžete použít chytrý telefon nebo tablet a ovládat domácí kino pomocí aplikace Philips MyRemote.

CinemaPerfect HD pro čistší a ostřejší přehrávání videa
Systém CinemaPerfect HD společnosti Philips představuje nový standard v oblasti přehrávání čistého a ostrého videa. Inteligentní systém snižuje šum a zlepšuje ostrost obrazu. Výsledkem je dříve nevídaná kvalita obrazu. Redukce šumu a dokonalé vyvážení snižují šum vznikající během komprese videa do formátu MPEG. Díky zlepšenému zpracování obrazu systém vytváří na obrazovce ostrý a hluboký obraz.

Dolby TrueHD a DTS-HD MA pro HD prostorový zvuk 7.1
Na discích s technologií Blu-ray je umístěn 7.1 kanálový zvuk s nejvyšší kvalitou podle standardů DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD. Reprodukovaný zvuk je téměř nerozlišitelný od studiového masteru, takže slyšíte to, co jste podle tvůrců slyšet měli. Standardy DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD dovršují zážitek z poslechu hudby HD.

Přehrávání disků Blu-ray s technologií 3D umožňuje vychutnat si doma úplný zážitek ze 3D ve vysokém rozlišení
Technologie 3D a Full HD vytváří iluzi prostoru umožňující dosáhnout doma hlubšího a realističtějšího zážitku ze sledování, jako v kině. Samostatné obrazy pro levé a pravé oko jsou zaznamenány v plném HD rozlišení 1920 x 1080 a vysokou rychlostí střídavě přehrávány na obrazovce. Plného zážitku ze sledování obrazu 3D ve vysokém rozlišení dosáhnete sledováním tohoto obrazu speciálními brýlemi, které synchronizují otevírání a zavírání levé a pravé čočky brýlí s měnícími se obrazy.

Okamžitý převod 2D na 3D pro realistický zážitek z filmu
Užívejte si 3D filmy v pohodlí domova se svou stávající sbírkou filmů ve 2D. Funkce okamžitého převodu na 3D využívá nejnovější digitální technologii, pomocí které analyzuje video obsah ve formátu 2D, aby rozlišila mezi objekty v popředí a v pozadí. Tímto rozlišením vzniká hloubková mapa, která převádí normální formáty 2D videa do úžasného 3D. Spolu s kompatibilním 3D televizorem jste nyní připraveni zažít 3D obraz v rozlišení Full HD.

Připraveno pro aplikaci Skype™ a snadné videohovory ve vysoké kvalitě
Dodejte svým hovorům nový rozměr a kontaktujte přátele a příbuzné, jako byste byli s nimi. Stačí připojit zvolenou* Skype™ kameru k domácímu kinu nebo přehrávači Blu-ray a můžete si z pohodlí pohovky užívat video ve vysokém rozlišení a vynikající zvuk. Využijte známý seznam Skype™ kontaktů ze svého aktuálního Skype™ účtu a začněte volat! Skype™ kamera se prodává samostatně.

Změňte svůj chytrý telefon na dálkový ovladač AV výrobků společnosti Philips
Aplikace Philips MyRemote vám umožní použít iPhone nebo iPod Touch nebo chytrý telefon se systémem Android pro vzdálené ovládání AV výrobků Philips připojených k síti. Aplikace automaticky rozezná* Philips Blu-ray přehrávač, domácí kino nebo hudební přehrávač Streamium připojený do domácí sítě Wi-Fi a umožní vám bleskově ovládat všechna zařízení z libovolného místa domu. A jestliže máte v síti připojených více AV výrobků Philips, budete mezi nimi moci přepínat a ovládat je nezávisle. Tato bezplatná aplikace je vytvořena výhradně pro výrobky společnosti Philips.

USB 2.0 přehrává video nebo hudbu z USB flash nebo harddisku
Univerzální datová sběrnice neboli USB je průmyslový standard, který umožňuje snadné vysokorychlostní připojení periferií k počítači, spotřební elektronice a mobilním výrobkům. USB 2.0 zaručuje lepší a rychlejší výkon – až 40x rychlejší než USB 1.0 – a přenosovou rychlost dat až 480 Mb/s na rozdíl od původních 12 Mb/s. Po zapojení se všechna potřebná konfigurace provede automaticky. S USB 2.0 stačí pouze zapojit přenosné zařízení nebo harddisk, vybrat požadovaný film, hudbu nebo snímky a pak už jen vychutnávat.

Vestavěné Wi-Fi 2 x 2 pro rychlejší a širší bezdrátový výkon

Klávesy citlivé na dotek pro intuitivní ovládání
Díky klávesám citlivým na dotek se stačí k zaznamenání vaší volby lehce dotknout kláves. Již není třeba silně tlačit na klávesy vašeho výrobku!

Specifikace

Příslušenství
Dodávané příslušenství: 2x baterie AAA, CD-R (uživatelská příručka), Napájecí kabel, Registrační karta výrobku, Stručný návod k rychlému použití, Dálkový ovladač, Uživatelská příručka
Volitelné příslušenství: Vybraná kamera Skype*

Přehrávání zvuku
Kompresní formát: AAC, MP3, Ogg Vorbis, PCM, WAV, WMA

Zobrazení fotografií
Kompresní formát: GIF, JPEG, JPEG HD, Progresivní JPEG, PNG
Vylepšení obrazu: Rotace, Prezentace s přehráváním hudby, Zvětšení

Přehrávání videa
Kód oblasti BD: B
Kód oblasti DVD: 2
Kompresní formáty: DivX Plus™ HD, H.264, MPEG1, MPEG2, XviD, AVI, MKV, AVCHD, MPEG4
Režimy přehrávání disků: Funkce A-B Repeat, Úhel, Nabídka Disc Menu, Pozastavení, Repeat (Opakování), Obnovit přehrávání od místa zastavení, Vyhledávání vpřed/vzad, Přeskočit, Zpomalený chod vpřed, Funkce Standard Play, Zvětšení
Vylepšení videa: Deep Color, Progressive Scan, Zvýšení rozlišení videa, x.v.Color

Formát souboru
Audio: AAC, MKA, MP3, WMA
Obraz: GIF, JPEG, JPG
Videí: ASF, AVI, DivX, flv, m2ts, MKV, mov, MP4, MPEG, MPG, WMV

Optická média pro přehrávání
Přehrávatelné disky: AVCHD, BD, BD R / BD RE, CD, CDDA, CD-R/CD-RW, DVD, DVD +R/+RW, DVD R/-RW, Standard SVCD, Disk VCD

Možnosti připojení
Čelní připojení: USB 2.0
Síťová připojení: 802.11 b/g/n, Vestavěné Wi-Fi
Zadní konektory: 5.1kanálový výstup analogového zvuku, Digitální výstup pro koaxiální kabel, Digitální výstup pro optický kabel, Ethernet, Výstup HDMI, USB 2.0, Výstup kompozitního videa (CVBS), Analogový audio výstup levý/pravý
Smart TV Plus: Aplikace MyRemote, Net TV, SimplyShare

Pohodlí
BD-Live (vyžadován 1 GB paměti na USB): Ano
Dětská pojistka: Rodičovský zámek
Snadné použití: Rychlé buzení, Aplikace MyRemote, Dotyková ovládací tlačítka
EasyLink (HDMI-CEC): Podpora titulků formátu 21:9, Přehrávání stisknutím jednoho tlačítka, Pohotovostní režim stisknutím jednoho tlačítka, Průchod signálu prostřednictvím dálkového ovladače
Možnost aktualizace firmwaru: Aktualizace firmwaru přes USB, Aktualizace firmwaru online
Připraveno pro Skype: Ano
Jazyky zobrazení údajů na obrazovce: Čeština, Dánština, Nizozemština, Čeština, Finština, Francouzská, Německá, Řecká, Maďarština, Italská, Norština, Polská, Portugalská, Rumunština, Slovenština, Španělská, Švédština, Turecká

Rozměry
Výrobek (Š x H x V): 435 x 40 x 230 mm
Hmotnost výrobku: 1,58 kg

Obraz/displej
Pokročilé zpracování videa: CinemaPerfect HD
Poměr stran: 16:9, 21:9, 4:3
Blu-ray 3D: Převod 2D na 3D, Full HD 1080p
Digitálně analogový převodník: 12 bitů / 150 MHz
Vylepšení obrazu: Technologie 3:2/2:2 motion pull down, Auto Screen Fit (automatické přizpůsobení velikosti obrazovky), Zdokonalení barev, Adaptivní vylepšení obsahu, Zdokonalená funkce Dynamic contrast, Vysoké rozlišení (720p, 1080i, 1080p), Progressive scan, Quad HD (3840 x 2160), Zvýšení rozlišení videa, Redukce šumu

Spotřeba
Spotřeba elektrické energie: 20 W
Napájení: 220-230 V, 50 Hz
Spotřeba energie v pohotovostním režimu: 0,3 W

Zvuk
Digitálně analogový převodník: 24 bitů, 192 kHz
Vylepšení zvuku: Noční režim
Zvukový systém: Dolby Digital 5.1, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, Dekodér DTS Digital Surround, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s Blu-ray přehrávač Philips BDP7750/12 černý

Vložit příspěvek pro Blu-ray přehrávač Philips BDP7750/12 černý

Předmět: Zvýšení rozlišení na 4k
Datum: 11.03.2018 13:29:59Autor: Zdenek
Jaký postup musim zvolit abych dosahl vylepšení rozlišení na 4k.TV 4k mam a bohuzel nic nefunguje!!!
Odpovědět

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď Blu-ray přehrávač Philips BDP7750/12 černý

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

Domaci pekarna Kenwood - navod - Domácí pekárna Kenwood BM450 hliník
Vložil: Daniel Golík
2024-05-10 08:49:09

Prosim o navod k uzivani pekarny Dekuji...
Návod - Espresso DeLonghi Intensa ECAM23.450B černé
Vložil: Sylva Strmeňová
2024-05-09 14:34:23

Dobrý den, prosím, zašlete mi český návod ke kávovaru? Během stěhování podniku se zašantročil a mi máme drobné starosti, rádi bychom do návodu nahlédli. Děkuji za ochotu. S pozdravem Sylva Strmeňová...
Problém s kartou - Digitální fotoaparát Nikon Coolpix S3600 stříbrný
Vložil: Michal JENČO
2024-05-08 20:34:39

Dobrý den,dcera mi přenechala fotoaparát S3600 a odjela do světa.Při pokusu o pořízení snímku displej zahlásí ,,TUTO KARTU NELZE PŘEČÍST" a snímek se neuloží.Netuším,kterou kartu má mašinka na mysli..PORAĎTE.....
Žádost - Traktor MTD LE 160/92 H
Vložil: Aleš Havelka
2024-05-02 17:38:18

Dobrý den, žádost o zaslání návodu k Traktor MTD DL 92 H. Děkuji Havelka...
Instance aplikace pro android - Externí pevný disk 3,5" Western Digital My Cloud 4TB (WDBCTL0040HWT-EESN) bílý
Vložil: Zbynek Jiranek
2024-04-26 08:29:19

Dobrý den, mám Vložit Western Digital My Cloud 4TB (WDBCTL0030HWT-EESN) bílý. Prosím o zaslání odkazu pro android. Děkuji. Z Jiránek ...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt