NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 (DS214)

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 (DS214), český návod Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 (DS214), datové, uložiště, nas, synolog


Český návod k použití Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 (DS214)

Český návod k obsluze Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 (DS214) je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem datová uložiště (nas), ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli Synology spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro datová uložiště (nas) značky Synology, kde máte možnost stáhnout návod k použití Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 (DS214) na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 (DS214), kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak datová uložiště (nas) používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise Synology.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 (DS214). Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky Synology v záložce Počítače a příslušenství - Síťové prvky - Datová uložiště (NAS).

Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 (DS214)
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 (DS214), kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Datová uložiště (NAS) Synology.

Návod k použití Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 (DS214)

Český návod k obsluze Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 (DS214) značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Počítače a příslušenství - Síťové prvky - Datová uložiště (NAS).

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: Synology
 • Zařazení produktu: Počítače a příslušenství - Síťové prvky - Datová uložiště (NAS)
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha datová uložiště (nas)
 • Tipy pro nastavení Synology
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na Synology servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem datová uložiště (nas) Synology a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 (DS214) je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 (DS214) - Synology® DiskStation DS214 je 2šachtový NAS server vybavený mnoha funkcemi, který je určen pro pracovní skupiny a kanceláře a především pro uživatele, kteří hledají možnost efektivního sdílení a zabezpečení dat. Obsahuje také kompletní kancelářské aplikace.

» Dvoujádrový procesor s plovoucí desetinnou čárkou
» Špičkový výkon při čtení/zápisu přes 100 MB/s
» Nejrychlejší šifrování přenosu dat ve své produktové kategorii
» Vybaveno rozhraním SuperSpeed USB 3.0
» Design přihrádek pevných disků umožňující výměnu během provozu bez dalších nástrojů
» Obsahuje systém Synology DiskStation Manager (DSM)

Optimální poměr ceny a výkonu Zařízení Synology DS214 nabízí nejlepší poměr ceny a výkonu. Vše ostatní představuje extrémní hodnotu. Zařízení Synology DS214 nabízí vynikající výkon čtení/zápisu, průměrnou rychlost přes 100 MB/s při konfiguraci RAID 1 v prostředí systému Windows® a rychlost více než 110 MB/s čtení.1 Vestavěná jednotka s plovoucí čárkou vylepšuje celkový výkon hlavního procesoru a je užitečná především při zvyšování rychlosti zpracování miniatur. Díky tomu je příprava fotografií zcela novým zážitkem.

Zařízení DS214 bylo koncipováno s ohledem na bezpečnost a praktičnost a nabízí zcela nové přihrádky pevných disků s možností instalace bez nástrojů. Díky tomu mohou uživatelé provádět montáž 3,5” disků bez použití šroubováku. Zařízení DS214 navíc podporuje přihrádky pevných disků s možností výměny během provozu, což umožňuje rychlou a bezpečnou výměnu. Přístup k externímu úložišti je rychlý a snadný, a to díky dvěma rozhraním SuperSpeed USB 3.0 v zadní části a jednomu praktickému rozhraní USB 2.0 na předním panelu.

Na zařízení DS214 je nainstalován operační systém DSM společnosti Synology, který získal několik ocenění. Zařízení tak nabízí celou řadu aplikací, které jsou k dispozici v části Centrum balíčků systému DSM.

Sdílení souborů napříč platformami Windows + Mac + Linux Zařízení Synology DS214 nabízí kompletní podporu síťových protokolů a bezproblémové sdílení souborů napříč platformami Windows, Mac® a Linux®. Díky integraci služby Windows AD a LDAP je možné zařízení Synology DS214 rychle a jednoduše začlenit do stávajícího síťového prostředí bez nutnosti znovu vytvářet uživatelské účty. Přístup k souborům přes Internet je zjednodušen šifrovaným serverem FTP a webovým průzkumníkem souborů, kterým je Synology File Station. Podpora protokolu HTTPS, brány firewall a automatického blokování IP adres zajišťuje účinnou ochranu souborů sdílených přes Internet.

Uživatelům, kteří jsou neustále na cestách, nabízí společnost Synology užitečnou aplikaci DS file vhodnou pro oblíbená mobilní zařízení, jako jsou zařízení iPhone®, iPad®, Android™ a Windows Phone™. K veškerému obsahu uloženému na zařízení Synology DS214 získáte vzdálený přístup pomocí aplikace DS file.

Efektivní řešení zálohování Zařízení Synology DS214 nabízí centralizované umístění pro zálohy, pomocí kterého lze konsolidovat fragmentovaná a nestrukturovaná data v síti. Uživatelé počítačů PC mohou zálohovat data zařízení Synology DS214 pomocí softwaru Synology Data Replicator. Uživatelé systému Mac OS X® mohou využívat nativní integraci nástroje Apple® Time Machine®.

Data uložená na zařízení Synology DS214 lze zálohovat pomocí průvodce zálohováním na jiné zařízení Synology NAS, server rsync nebo externí jednotku. Je podporováno také zálohování pomocí cloudových služeb Amazon® S3 a Glacier Doplňkový balíček, Time Backup, uchovává větší počet verzí dat zařízení DiskStation. Správci IT pak mohou provádět snadnou kontrolu a v případě potřeby obnovit předchozí verzi.

Funkce Synchronizace sdílených složek umožňuje uživatelům synchronizovat konkrétní složku ze zařízení Synology DS214 na jiné zařízení DiskStation – jde o přímé zálohování systémem server-klientské zařízení a probíhá pokaždé, když dojde na straně serveru ke změně. Na základě šifrovaného připojení mohou uživatelé bezproblémově a bezpečně sdílet dokumenty s místní kanceláří. Dojde-li k poruše zařízení DiskStation, můžete během několika chvil vytvořit okamžitou zálohu.

Sofistikované kancelářské aplikace Na zařízení Synology DS214 je nainstalován operační systém Synology DiskStation Manager (DSM), který získal několik ocenění a který nabízí aplikace a funkce určené přímo pro malé podniky a pracovní skupiny.

Díky vestavěnému poštovnímu serveru plní zařízení Synology DS214 funkci specializovaného poskytovatele poštovní služby. Možnost sdílení tiskárny USB minimalizuje náklady podniku na tisk, protože tiskové prostředky lze sdílet v celé kanceláři. Balíček VPN Server nabízí snadné řešení VPN, které z vašeho zařízení Synology DS214 vytvoří server VPN a zajistí tak bezpečné připojení k privátní místní síti LAN na vzdáleném místě.

Co se týká zabezpečení prostředí, nabízí služba Synology Surveillance Station centralizované rozhraní pro správu IP kamer umístěných ve vaší kanceláři nebo domácnosti. Díky tomu mohou uživatelé cestovat na velké vzdálenosti a sledovat bezpečnost prostředí pomocí živého zobrazení, nahrávání událostí a pořizování fotografií počítačem nebo mobilním zařízením.

Úsporný, chladný a tichý design Všechny servery Synology NAS byly navrženy s ohledem na úsporu energie. Zařízení DS214 nabízí ventilátor o rozměrech 92 X 92 mm a inteligentní funkci proudění vzduchu, který nepřetržitě ochlazuje systém. Díky funkci omezování hluku má ve srovnání s ostatními PC zařízeními velmi tichý provoz. Podpora funkce Probuzení přes LAN/WAN a plánované zapnutí a vypnutí ještě více snižují spotřebu energie a provozní náklady.

Všechny produkty Synology jsou vyrobeny z dílů splňujících zásady směrnice RoHS a jsou baleny do recyklovatelných materiálů. Společnost Synology si uvědomuje svou globální odpovědnost a neustále pracuje na omezení vlivu, který jednotlivé vyrobené produkty mají na životní prostředí.

Technické údaje Frekvence procesoru: Dvoujádrový 1,066 GHz
Hardwarové šifrování: Ano
Paměť: DDR3 512 MB
Interní pevný disk/Disk SSD: 3,5” nebo 2,5” SATA (II) x 2 (pevné disky nejsou součástí balení)
Max. interní kapacita: 8 TB (2 X 4TB pevné disky) (Skutečná kapacita se liší v závislosti na typu svazku.)
Pevný disk vyměnitelný za provozu: Ne
Rozhraní pro externí úložiště: Port USB 3.0 X 2, port USB 2.0 X 1
Rozměry (VxŠxH): 165 mm X 108 mm X 233,2 mm
Hmotnost: 1,3 kg
LAN: Gigabit X 1
Bezdrátová podpora: Ano (bezdrátové hardwarové klíče nejsou součástí balení)
Probuzení přes LAN/WAN: Ano
Vstupní střídavé napětí: 100 V až 240 V
Frekvence napájení: 50 Hz až 60 Hz, jednofázové
Provozní teplota: 5° C až 35 °C (40 °F až 95 °F)
Teplota skladování: -10 °C až 70 °C (15 °F až 155 °F)
Relativní vlhkost: 5 % až 95 % relativní vlhkosti

Obsah balení Hlavní jednotka DS214
Instalační disk
Úvodní poznámka
Sada pro sestavení
Napájecí kabel AC
Napájecí adaptér

Další parametry Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 (DS214):
Další parametry
Osazený disky bez disků
Pozice pro disky 2 ks
Podpora IP kamer Ano
Frekvence procesoru 1066 MHz
Velikost paměti RAM
Velikost paměti RAM
Paměť RAM je možné dlouze popisovat.
Jedná se o paměťové moduly, uvnitř počítače, které spuštějí Váš počítač.
V tomto případě platí, že čím vyšší je paměť RAM, tím jsou rychleji a svižněji spouštěny aplikace ve vašem PC.
Paměti se dají ve většině případů rozšiřovat.
512MB
Formát disků 2,5" i 3,5"
Režim RAID JBOD, RAID 0, RAID 1
DLNA Ano
HotSwap Ano
iTunes Ano
Wake on LAN Ano
České menu Ano
Podpora paměťových karet Ne
Počet ethernet portů 1x Gb/s
Počet USB 2.0 1
Počet USB 3.0 2
Rozměry
Šířka výrobku 23 cm
Výška výrobku 16 cm
Hloubka výrobku 10 cm
Hmotnost výrobku 1 kg
Šířka balení 30 cm
Výška balení 40 cm
Hloubka balení 20 cm
Hmotnost balení 1 kg


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 (DS214) - diskuse je zatím prázdná - vložte svůj příspěvek jako první

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 (DS214)

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

Nabíječka EMOS KN-8501 - Nabíječka EMOS KN-8501
Vložil: Jaroslav Hrbáč
2024-07-19 05:41:41

Prosím o návod....
mlýnek na maso - Příslušenství k robotu Bosch MUM 5 Bosch MUZ5FW1 (rozbalené zboží 8414000717)
Vložil: HANA
2024-07-14 12:47:49

prosím o návod k mletí masa Bosch MUM5...
sw - Skener HP ScanJet G4050 (L1957A) černý
Vložil: Hana Kotlandová
2024-06-11 12:53:04

Je možné k tomuto skeneru ještě sehnat ovládací sw? Instalaci nového PC jsem o něho přišla a CD s instalací už nemám k dispozici. Děkuji...
manual na mtd dl 92 h - Traktor MTD LE 160/92 H
Vložil: Karel Vlášek
2024-06-11 07:05:10

prosim o manual na trakturek mtd dl 92 h...
uhliky - Vrtací kladivo Einhell BRH 1500/1 Bavaria Black
Vložil: Miso
2024-05-31 08:54:38

Dobrý den, neviete mi prosím vas povedat aké uhliky idu do tohto vrtacieho kladiva? Dakujem...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt