NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 play (DS214play)

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 play (DS214play), český návod Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 play (DS214play), datové, uloži


Český návod k použití Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 play (DS214play)

Český návod k obsluze Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 play (DS214play) je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem datová uložiště (nas), ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli Synology spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro datová uložiště (nas) značky Synology, kde máte možnost stáhnout návod k použití Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 play (DS214play) na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 play (DS214play), kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak datová uložiště (nas) používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise Synology.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 play (DS214play). Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky Synology v záložce Počítače a příslušenství - Síťové prvky - Datová uložiště (NAS).

Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 play (DS214play)
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 play (DS214play), kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Datová uložiště (NAS) Synology.

Návod k použití Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 play (DS214play)

Český návod k obsluze Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 play (DS214play) značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Počítače a příslušenství - Síťové prvky - Datová uložiště (NAS).

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: Synology
 • Zařazení produktu: Počítače a příslušenství - Síťové prvky - Datová uložiště (NAS)
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha datová uložiště (nas)
 • Tipy pro nastavení Synology
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na Synology servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem datová uložiště (nas) Synology a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 play (DS214play) je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 play (DS214play) - Synology® DiskStation DS214play je dvoušachtový NAS server, který funguje jako špičkové mediální centrum. Zařízení DS214play je optimalizováno pro zpracování multimédií a zajišťuje vysoce kvalitní datové proudy fotografií, hudby a videí, a to bez omezení všech dalších aspektů serveru NAS.

» Praktické překódování videí 1080p Full HD
» Dvoujádrový procesor s plovoucí desetinnou čárkou
» Rychlost čtení 111 MB/s, rychlost zápisu 101 MB/s1
» Včetně rozhraní SuperSpeed USB 3.0
» DLNA® Media Server
» Praktický design přihrádek disků a podpora disků vyměnitelných za provozu
» Včetně systému Synology DiskStation Manager (DSM)

Špičkové mediální centrum
Synology DS214play je mediální server určený pro uživatele, kteří si chtějí na zařízeních NAS užívat maximum zábavy. Zařízení DS214play je vybaveno dvoujádrovým procesorem a pamětí RAM 1 GB. Díky tomu patří toto zařízení mezi nejlepší NAS servery na trhu. Nabízí průměrnou rychlost čtení 111 MB/s a zápisu 101 MB/s při konfiguraci RAID 1 v prostředí systému Windows®. Vestavěná jednotka s plovoucí čárkou vylepšuje celkový výkon hlavního procesoru a je užitečná především při zvyšování rychlosti zpracování miniatur. Díky tomu je prohlížení fotografií na zařízení DS214play zcela novým zážitkem. Zařízení DS214play obsahuje možnost překódování videí s rozlišením 1080p Full HD a uspokojuje nároky fanoušků na vysoce kvalitní datové proudy videa. Na zařízení DS214play je nainstalován operační systém DSM společnosti Synology, který získal několik ocenění. Zařízení tak nabízí celou řadu aplikací, které jsou k dispozici v části Centrum balíčků systému DSM.

Osobní multimediální databáze
Se zařízením DS214play můžete provádět snadnou správu multimediálního obsahu a sdílení tohoto obsahu napříč platformami Windows, Mac® a Linux®. Intuitivní design aplikace Photo Station umožňuje bezproblémové třídění fotografií do vlastních kategorií, alb typu Smart a blogů a jejich propojení s webovými stránkami sociálních sítí jako Facebook, Twitter, Plurk a Picasa několika kliknutími. Aplikace Audio Station je vybavena vestavěným modulem plug-in, internetovým rádiem, podporou DLNA a AirPlay® a reproduktory Bluetooth pro kvalitní přehrávání. Díky aplikaci Video Station můžete sledovat filmy a TV seriály online a nahrávat oblíbené programy pomocí tuneru DVB-T/DVB-S.

Všestranný úložný server
Zařízení DS214play je vybaveno také integrovaným externím úložištěm, dvěma rozhraními SuperSpeed USB 3.0 a jedním rozhraním eSATA v zadní části, jednou kartou SD, jedním rozhraním USB 2.0 na předním panelu a tlačítkem Copy, které umožňuje snadnou replikaci dat jediným kliknutím ze zařízení SD/USB na DS214play. Zařízení DS214play bylo koncipováno s ohledem na bezpečnost a praktičnost a nabízí zcela nové přihrádky pevných disků s možností instalace bez použití nástrojů. Díky tomu mohou uživatelé provádět montáž 3,5” disků bez použití šroubováku. Zařízení DS214play navíc podporuje přihrádky pevných disků s možností výměny během provozu, což umožňuje rychlou a bezpečnou výměnu.

Nepřetržitá dostupnost
Společnost Synology nabízí mobilní aplikace, díky kterým si můžete užívat celou řadu funkcí multimediální knihovny kdekoli na cestách, a přístup prostřednictvím zařízení DS214play k privátním albům a sbírkám hudby a videí. Aplikace DS photo+, DS audio a DS video, které jsou k dispozici pro systémy iOS, Android™ a Windows Phone nabízí mobilní přístup k aplikacím Photo Station, Audio Station a Video Station. Terabajty obsahu budete mít k dispozici na dosah prstů. Navíc díky aplikaci DS download budete mít možnost kdykoli provádět vzdálenou správu a monitorování úloh stahování při přístupu k obsahu zařízení DS214play pomocí aplikace DS file.

DLNA Media Server
Jako server typu DLNA DMS (Digital Media Server) funguje zařízení DS214play jako mediální server, který nabízí možnost hostování digitálního multimediálního obsahu pro přehrávání ve vzdáleném režimu. Po připojení k bezdrátovému směrovači můžete pomocí DS214play přijímat datové proudy hudby, fotografií a videí na zařízení s podporou DLNA bez nutnosti jakékoli předchozí konfigurace. Díky tomu si mohou uživatelé užívat sbírka médií na vetší obrazovce nebo s kvalitními reproduktory. Společnost Synology umožňuje uživatelům procházení a výběr obsahu DiskStation pomocí aplikace DS audio a nastavení předávávání pomocí přehrávače DLNA v rámci stejné místní sítě.

Snadné nastavení a správa
Společně s widgetem pro rychlé nastavení mohou uživatelé současně procházet operační systém DSM a ihned jej nastavit. Pro uživatele, kteří mají omezené časové možnosti nebo nemají zkušenosti s konfigurací komplikovaných směrovačů, je připraven průvodce Synology EZ-Internet, který usnadňuje nastavení přístupu k zařízení Synology DS214play přes Internet. Průvodce EZ-Internet provede uživatele všemi nastaveními, jako jsou nastavení brány firewall, předávání portů, nastavení PPPoE a registrace DDNS. Webové uživatelské rozhraní s podporou multitaskingu v systému DSM umožňuje uživatelům používat více aplikací současně na jedné kartě prohlížeče a rychle mezi nimi přepínat. Synology Hybrid RAID podporuje maximální využití pevného disku a zabezpečení úložiště pomocí redundance dat.

Včetně systému Synology DiskStation Manager (DSM)
Synology DiskStation Manager (DSM) je webový operační program, který nabízí službu privátního cloudu. Díky němu bude váš každodenní život jednodušší. Vestavěné Centrum balíčků umožňuje stahování a instalaci balíčků určených přímo pro vaše specifické potřeby. Stačí pouze několik kliknutí.

Jednoduché rozhraní umožňuje velmi snadné vytváření a konfiguraci kapacity úložiště. Nabízí úplnou kontrolu privátního cloudu a umožňuje přístup odkudkoli. Díky systému Synology DSM dosáhnete maximální produktivity a získáte ještě více ze svých digitálních materiálů.

Energicky úsporné zařízení s chladivým a tichým designem
Zařízení Synology DS214play bylo navrženo s ohledem na úsporu energie. Nabízí rozměrnější ventilátor a funkci chytrého proudění vzduchu, který nepřetržitě ochlazuje systém. Díky funkci omezování hluku má ve srovnání s ostatními PC zařízeními velmi tichý provoz. Možnost hibernace pevných disků snižuje spotřebu energie a provozní náklady.

Všechny produkty společnosti Synology jsou vyrobeny z dílů splňujících zásady směrnice RoHS a jsou baleny do recyklovatelných materiálů. Společnost Synology si uvědomuje svou globální odpovědnost a neustále pracuje na omezení vlivu, který mají jednotlivé vyrobené produkty na životní prostředí.

PROCESOR Frekvence CPU: Dvě jádra 1.6 GHz
Plovoucí desetinná čárka: | Ano
Systém hardwarového šifrování: Ano

PAMĚŤ Systémová paměť: 1 GB DDR3

ÚLOŽIŠTĚ Šachta(y) pevného disku: 2
Typ disku:
3.5" SATA(III) / SATA(II) HDD
2.5" SATA(III) / SATA(II) HDD
2.5" SATA(III) / SATA(II) SSD

Max. vnitřní kapacita: 8 TB (4 TB HDD X 2) (Kapacita se může lišit podle typu RAID) (Zobrazit všechny podporované pevné disky)
Disky vyměnitelné za provozu: Ano

EXTERNÍ PORTY Port USB 2.0: 1
Port USB 3.0: 2
Port eSATA: 1
Čtečka karet SD: Ano
Kopie USB/SD: Ano

SYSTÉM SOUBORŮ Interní zařízení: EXT4
Externí zařízení:
EXT4
EXT3
FAT
NTFS
HFS+ (pouze pro čtení)

VZHLED
Velikost (výška x šířka x hloubka): 165 mm X 108 mm X 233.2 mm
Hmotnost: 1.265 kg

OSTATNÍ LAN: Gigabit X 1
Probuzení přes LAN/WAN: Ano
Ventilátor systému: 92 mm X 92 mm X 1 pcs
Podpora bezdrátového zařízení (hardwarový klíč): Ano
Hladina hluku: 19.8 dB(A)
Zotavení po ztrátě napájení: Ano
Jednotka/adaptér zdroje energie: 65W
Vstupní střídavé napětí: 100V na 240V AC
Frekvence napájení: 50/60 HZ, Jednofázový
Spotřeba energie:
28.74W (za chodu)
11.5W (hibernace pevného disku)

TEPLOTA Provozní teplota: | 5°C na 35°C
Teplota pro skladování: -10°C na 70°C
Relativní vlhkost: 5% to 95% RV
Maximální provozní nadmořská výška: 6500 stop

CERTIFIKACE FCC Class B
CE Class B
BSMI Class B

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A BALENÍ Životní prostředí: Splňuje omezení RoHS
Obsah balíčku:
Hlavní jednotka x1
Uvítací zpráva x1
Balíček doplňků x1
Napájecí adaptér střídavého napětí x1
Napájecí kabel střídavého napětí x1
Síťový kabel RJ-45 x1

Volitelné příslušenství Dálkový ovladač
Licenční balíček pro kamery
VS80
VS240HD

Další parametry Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 play (DS214play):
Další parametry
Osazený disky bez disků
Pozice pro disky 2 ks
Podpora IP kamer Ano
Frekvence procesoru 1600 MHz
Velikost paměti RAM
Velikost paměti RAM
Paměť RAM je možné dlouze popisovat.
Jedná se o paměťové moduly, uvnitř počítače, které spuštějí Váš počítač.
V tomto případě platí, že čím vyšší je paměť RAM, tím jsou rychleji a svižněji spouštěny aplikace ve vašem PC.
Paměti se dají ve většině případů rozšiřovat.
1GB
Formát disků 2,5" i 3,5"
Režim RAID JBOD, RAID 0, RAID 1
DLNA Ano
HotSwap Ano
iTunes Ano
Wake on LAN Ano
České menu Ano
Podpora paměťových karet Ne
Počet ethernet portů 1x Gb/s
Počet USB 2.0 1
Počet USB 3.0 2
Počet eSATA 1
Rozměry
Šířka balení 30 cm
Výška balení 40 cm
Hloubka balení 20 cm
Hmotnost balení 4 kg


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 play (DS214play) - diskuse je zatím prázdná - vložte svůj příspěvek jako první

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď Datové uložiště (NAS) Synology DiskStation DS214 play (DS214play)

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

sw - Skener HP ScanJet G4050 (L1957A) černý
Vložil: Hana Kotlandová
2024-06-11 12:53:04

Je možné k tomuto skeneru ještě sehnat ovládací sw? Instalaci nového PC jsem o něho přišla a CD s instalací už nemám k dispozici. Děkuji...
manual na mtd dl 92 h - Traktor MTD LE 160/92 H
Vložil: Karel Vlášek
2024-06-11 07:05:10

prosim o manual na trakturek mtd dl 92 h...
uhliky - Vrtací kladivo Einhell BRH 1500/1 Bavaria Black
Vložil: Miso
2024-05-31 08:54:38

Dobrý den, neviete mi prosím vas povedat aké uhliky idu do tohto vrtacieho kladiva? Dakujem...
Návod - Rotoped magnetický Brother 5.1 - tichý chod, 6 kg kolo, 6 funkcí, 140 kg
Vložil: Marie Hrušková
2024-05-29 14:11:28

Prosím o zaslání návodu. Dekuji. ...
Návod - Dětská elektronická chůva Philips SCD560/00
Vložil: Alena Jindrova
2024-05-23 17:31:55

Navod...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt