NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití Dotykový tablet Samsung Galaxy Note Pro (P9000) (SM-P9000ZKAXEZ) černý

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití Dotykový tablet Samsung Galaxy Note Pro (P9000) (SM-P9000ZKAXEZ) černý, český návod Dotykový tablet Samsung Galaxy Note Pro (P9000) (SM-P9000ZKAXEZ) černý, dotykov


Český návod k použití Dotykový tablet Samsung Galaxy Note Pro (P9000) (SM-P9000ZKAXEZ) černý

Český návod k obsluze Dotykový tablet Samsung Galaxy Note Pro (P9000) (SM-P9000ZKAXEZ) černý je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem tablety, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli Samsung spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro tablety značky Samsung, kde máte možnost stáhnout návod k použití Dotykový tablet Samsung Galaxy Note Pro (P9000) (SM-P9000ZKAXEZ) černý na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí Dotykový tablet Samsung Galaxy Note Pro (P9000) (SM-P9000ZKAXEZ) černý, kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak tablety používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise Samsung.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately Dotykový tablet Samsung Galaxy Note Pro (P9000) (SM-P9000ZKAXEZ) černý. Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky Samsung v záložce Počítače a příslušenství - Tablety - Tablety.

Dotykový tablet Samsung Galaxy Note Pro (P9000) (SM-P9000ZKAXEZ) černý
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi Dotykový tablet Samsung Galaxy Note Pro (P9000) (SM-P9000ZKAXEZ) černý, kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Tablety Samsung.

Návod k použití Dotykový tablet Samsung Galaxy Note Pro (P9000) (SM-P9000ZKAXEZ) černý

Český návod k obsluze Dotykový tablet Samsung Galaxy Note Pro (P9000) (SM-P9000ZKAXEZ) černý značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Počítače a příslušenství - Tablety - Tablety.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: Samsung
 • Zařazení produktu: Počítače a příslušenství - Tablety - Tablety
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha tablety
 • Tipy pro nastavení Samsung
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na Samsung servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem tablety Samsung a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro Dotykový tablet Samsung Galaxy Note Pro (P9000) (SM-P9000ZKAXEZ) černý je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro Dotykový tablet Samsung Galaxy Note Pro (P9000) (SM-P9000ZKAXEZ) černý - Při koupi tohoto tabletu obdržíte prémiové aplikace v hodnotě až 20tis korun. Více informací na

http://www.samsung.com/cz/consumer/mobile-phone/tablets/pro-series/SM-P9000ZKAXEZ?tabname=premium-content

Tablet je vybaven na mobilní přístroje nebývale v elkým displejem s úhlopříčkou 12.2 palců a obrovským WQXGA rozlišením 2560 x 1600 bodů, které dohromady na této ploše dokážou zobrazit až 4 miliony pixelů. Díky tomu si můžete dopřát vysoce kvalitní přehrávání videa doplněné ještě vestavěnými stereo reproduktory. Vysoké rozlišení a také větší pracovní plocha napomáhají použití tabletu například na pracovních cestách, kde se Vám bude přístroj hodit například na vytváření nebo čtení nejrůznějších dokumentů.

Využijte plochu naplno Velká pracovní plocha a také vysoké rozlišení umožňují zobrazit více než jednu aplikaci na displeji přístroje. Díky tomu budete moci daleko rychleji pracovat nebo získávat informace než tomu bylo doposud. Budete teď schopni organizovat si svůj den v kalendáři, psát poznámky a také sledovat například video ve stejnou dobu.

Pracujte efektivně Velká obrazovka a také dostatečný výkon přístroje vytvářejí z tabletu ideálního společníka na vaše cesty. Můžete si na něm například spustit velkou klávesnici, se kterou díky své velikosti budete mít ideální nástroj pro psaní nejrůznějších textů a poznámek. Díky možnosti psaní všema deseti prsty se tablet hodí i pro psaní poznámek například na vysoké škole.

Pero S Pen a jeho použití V horní části tabletu se nachází S Pen pero vybavené speciálním akčním tlačítkem, které Vám dobře poslouží pro vyvolání menu různých aplikací. Různá použití pera umožňují zachytit screenshot obrazovky, vytvářet výstřižky, spuštění kalkulačky a například vyvolání akčních poznámek se kterými lze dále pracovat.

Zkvalitněte vaše porady Tento tablet nabídne také novinku v podobě funkce e-Meeting, která vaše klasické porady umožní pořádat efektivněji a ekologičtěji. Funkce je dostupná prostřednictvím WiFi sítě ke které musí být každý z účastníků připojen. Pořadatel porady může kreslit a psát na plochu a sdílet data ostatním účastníkům, po skončení porady lze vše presentované uložit a poslat účastníkům.

Dvojice kamer Tablet je vybaven dvojicí kamer, kde v přední části je umístěná výkonná 2MP kamera, která umožňuje komunikovat prostřednictvím internetu až ve vysokém FullHD rozlišení. Díky tomu budete daleko lépe snímáni a zlepšíte si tím Vaši internetovou komunikaci s přáteli nebo rodinou. Zadní strana tabletu je vybavena extra výkonnou kamerou s rozlišením 8MP doplněnou ještě o LED blesk. Díky tomu budete moci pořizovat velmi kvalitní záběry i za nepříznivých světelných podmínek a natáčet videa ve vysokém rozlišení plné drobných detailů.

Rozměry výrobku jsou 295,5 x 203,9 x 7,9 mm a jeho hmotnost je 750 gramů. O napájení se postará nabíjecí Li-ion baterie s kapacitou 9500mAh. Na přístroji je předinstalován oblíbený operační systém Android 4.4 KitKat.

Specifikace
Operační systém: Android 4.4 KitKat

Procesor - typ: Procesor - počet jader: Octa core
Procesor - frekvence [MHz]: 1.9GHz Quad + 1.3GHz Quad

RAM [MB]: 3 GB
Vnitřní paměť [GB]: 32 GB
Paměťové karty: MicroSD (až do 64GB)

Displej: Úhlopříčka displeje [palce]: 12.2
Rozlišení [pix]: WQXGA TFT (2560 x 1600)

Konektivita:BT 4.0, WiFi a/b/g/n/ac, IrLED, USB 3.0, GPS

Výbava: Fotoaparát: 8 Mpx + 2 Mpx s LED bleskem
Quad multitasking, S PEN, Remote PC, Hancom Office, WebEx

Baterie: Typ baterie: Li-Ion
Kapacita baterie [mAh]: 9500
Max. pohotovostní doba [hod]:
Max doba hovoru [hod]:

Rozměry [mm]: 295.5 x 203.9 x 7.9
Hmotnost [g]: 750

Další parametry Dotykový tablet Samsung Galaxy Note Pro (P9000) (SM-P9000ZKAXEZ) černý:
Další parametry
Obsah pro děti a školáky Ne
Procesor
Počet jader osmijádrový
Typ procesoru Exynos
Označení procesoru 5420
Frekvence procesoru 1900 MHz
Vstupy a výstupy
Podpora paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty / typ karty microSD
Sluchátkový výstup
Sluchátkový výstup
Možnost připojení sluchátek pro poslech záznamu.
Ano
USB porty
USB porty
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
1x micro USB
Dokovací klávesnice Ne
Obrazovka
Úhlopříčka displeje (palce) 12,2 "
Rozlišení displeje 2560 x 1600 bodů
Paměť
Velikost paměti RAM
Velikost paměti RAM
Paměť RAM je možné dlouze popisovat.
Jedná se o paměťové moduly, uvnitř počítače, které spuštějí Váš počítač.
V tomto případě platí, že čím vyšší je paměť RAM, tím jsou rychleji a svižněji spouštěny aplikace ve vašem PC.
Paměti se dají ve většině případů rozšiřovat.
3GB
Kapacita flash paměti 32 GB
Baterie
Výdrž baterie 13 hod.
Max. doba hraní audio
Max. doba hraní audio
Maximální délka přehrávání při plně nabitém zařízení
131 hod.
Komunikace
3G
3G
Označení pro mobilní sítě 3. generace umožňující vysokorychlostní přenos dat a nové multimediální funkce, například videohovory. Patří do nich i české sítě 3.generace UMTS. Služby spojené s touto generací představují schopnost přenášet obojí – hlas (telefonní hovor) i data (stahovaná data, e-maily, zprávy).
Ne
TV tuner
TV tuner
Televizní tuner umožňuje přijímat televizní vysílání. Může být buď analogový, nebo digitální
Ne
WiFi
WiFi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jeslti je WiFI jak volitelné příslušenství.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Ano
Bluetooth
Bluetooth
Bluetooth je otevřený protokol určený k bezdrátové výměně dat na krátkou vzdálenost. V oblasti komunikací je pro tento účel celosvětově nejpoužívanější.
Ano
Web kamera přední, zadní
GPS Ano
Rozlišení přední kamery 2 Mpix
Rozlišení zadní kamery 8 Mpix
Integrovaný mikrofon Ano
Operační sytém
Operační systém Google Android 4.4
OS v češtině Ano
Senzory
Akcelerometr (G-Sensor)
Akcelerometr (G-Sensor)
Polohové čidlo. Automatické natočení obrazu - na výšku nebo na šířku. Chcete-li přecházet mezi režimy, stačí otočit telefon/tablet a obraz ho bude následovat.
Ano
Gyroskop
Gyroskop
Gyroskop je zařízení umožňují udržení polohy, bez ohledu na náklon okolního předmětu (rámu či zařízení ve kterém je uložen).

Tohoto jevu se využívá dvojím rozdílným způsobem:

a) Pro vyrovnání polohy předmětu (například modely létajících vrtulníků) atd.
Zařízení samo udržuje rovnováhu za využité setrvačného jevu.
Pamatujete si na dětskou roztočenou káču jak pěkně drží kolmo?

b) Snímání této rovnovážné polohy umožňuje měřit náklon,
resp. celkový 3D pohyb a polohu předmětu - tohoto se využívá u mobilních telefonů, tabletů, některých dálkových a herních ovladačů.

Snímač měří pohyb a polohu přístroje, což se používá v hrách nebo v navigačních programech (většinou v kombinaci s akcelerometrem - měřením zrychlení vs. gravitace)
Ano
Rozměry
Šířka balení 30 cm
Výška balení 5 cm
Hloubka balení 20 cm
Hmotnost balení 1 kg


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s Dotykový tablet Samsung Galaxy Note Pro (P9000) (SM-P9000ZKAXEZ) černý - diskuse je zatím prázdná - vložte svůj příspěvek jako první

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď Dotykový tablet Samsung Galaxy Note Pro (P9000) (SM-P9000ZKAXEZ) černý

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

návod k obsluze PP-250 - Pila pásová Proma PP-250, na dřevo
Vložil: Bohuslav Navrátil
2024-04-24 19:18:06

Stále mi padá hnací řemen, potřebuji zjistit jak ho seřídit...
čerpadlo Gardena 6000/5 LCD inox Premium - Vodárna Gardena 6000/5 LCD inox Premium, domácí
Vložil: Pavel Blažek
2024-04-22 08:27:42

Prosím o zaslání čekého návodu v pdf - nejde mi to stáhnout Děkuji za vstřícnost...
Navod - Čerpadlo ponorné AL-KO SUB 8001 žluté
Vložil: Pete
2024-04-19 16:03:56

Návod na obsluhu...
Otevreni trezoru asist pri slabe baterii - Trezor Asist s numerickým kódem s jednou poličkou 2/4mm
Vložil: Josef Čepelík
2024-04-12 00:03:31

Prosim o radu či pomoc-u treyoru asist s numrickym kodem jsou slabe baterie,neotevre se.Klic nemuzeme najit-jak oostupovat,kdo pomuze? Dekuji!...
Náhradní díly - Plynová varná deska Nardi DH55BAVDR měď
Vložil: Oldrich Freiberg
2024-04-11 10:34:07

Dobrý den , lze někde zakoupit/objednat náhradní díly na uvedený produkt ? Hořáky již odešli všechny, neudrží plamen...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt