NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E, český návod Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E, hodinky, pánské,


Český návod k použití Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E

Český návod k obsluze Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem pánské, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli Citizen spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro pánské značky Citizen, kde máte možnost stáhnout návod k použití Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E, kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak pánské používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise Citizen.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E. Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky Citizen v záložce Kosmetika a drogerie - Hodinky - Pánské.

Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E, kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Pánské Citizen.

Návod k použití Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E

Český návod k obsluze Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Kosmetika a drogerie - Hodinky - Pánské.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: Citizen
 • Zařazení produktu: Kosmetika a drogerie - Hodinky - Pánské
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha pánské
 • Tipy pro nastavení Citizen
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na Citizen servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem pánské Citizen a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E - Hodinky mají ještě tyto funkce: indikace signálu, regulace nabíjení akumulátoru, aktivace energeticky úsporného režimu, varování při nedostatečném nabití akumul

Další parametry Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E:
Další parametry
Tvar pouzdra kulaté
Rezerva chodu 24 měsíců
Luneta jednosměrně otočná
Funkce
Vodotěsnost
Vodotěsnost
Označení "water resistant" se používá u hodinek, které se nesmějí dostat do kontaktu s vodou. Maximum působící vody pro ně představuje vzdušná vlhkost. Takto označené hodinky si s sebou rozhodně nebereme do vany ani do bazénu.

Označení "water resistant" spolu s označením hloubky v metrech nebo tlaku v atmosférách (atm) se používá u odolnějších hodinek. Vodotěsnost hodinek se běžně udává ve třech různých jednotkách. V metrech (m), barech (bar) nebo atmosférách (atm). Všechny tři jednotky označují jednu veličinu a tou je tlak vodního sloupce, který na hodinky působí. 1 metr vodního sloupce odpovídá tlaku 0,1 baru nebo 0,1 atmosféry. Když je tedy uveden na hodinkách údaj 100 m, 10 bar nebo 10 atm, vždy to znamená, že hodinky v laboratorních podmínkách vydrží tlak vody, který je ve 100 metrech při normou stanovené teplotě a hustotě vody.

Často však vzniká mylný předpoklad, že tato hodnota zároveň znamená hloubku, do které se s hodinkami bez úhony může potopit i majitel hodinek. Teoreticky tomu tak je, ovšem za předpokladu, že se člověk potopí do čisté klidné vody bez hnutí a za stálé teploty. Taková situace je však více než málo pravděpodobná, skutečná bezpečná hloubka v běžném životě je daleko nižší. Testy hodinek probíhají v laboratorních podmínkách a tedy za ideálních předpokladů. Ty ale při potápění běžně nenastanou. Namáhání hodinek pod vodou závisí také na tom, jak se s nimi pohybujete, zda s nimi do něčeho neudeříte. Pokud se potápíte v moři, ohrožuje je agresivní slaná voda a chemikálie.

Obecně se říká, že hodinky označené jako odolné do 30 metrů / 3atm se hodí tak maximálně k mytí auta, ale na koupání byste je brát neměli. Koupat byste se mohli teprve s hodinkami určenými do 100 metrů / 10 atmosfér. Pro potápění s přístroji jsou vhodné teprve hodinky snášející 200 metrů hloubky tedy 20 atm a profesionální potápěčské hodinky se označují jako 1000 metrů / 100 atm.
200 m
Stopky
Stopky
Měření času. hodnota udává přesnost ve zlomcích sekundy.
s přesností 1/20 vteřiny
Funkce hodinek
Funkce hodinek
Barometr - je přístroj pro měření atmosférického tlaku vzduchu.

Datumovka - Zobrazuje aktuální datum pomocí čísla. Může být automatická, jednomístná nebo dvoumístná a bývá umístěna v malém okénku na ciferníku.

Den v týdnu - Zobrazuje název dne v týdnu pomocí jeho cizojazyčné zkratky v malém okénku na ciferníku nebo pomocí ručičky a ciferníku s názvy dní.

Duální čas - Zobrazuje čas ve dvou, uživatelem zvolených, časových pásmech.

Hloubkoměr - Pomocí čidla tlaku je na displeji digitálních hodinek zobrazována hloubka ponoru při potápění.

Kompas - Vestavěný senzor ukazující magnetický severní pól.

Perpetual Calendar - Předprogramovaný kalendář na mechanické bázi, rozlišuje délku měsíců a přestupné roky.

Plně automatický kalendář - Funkce některých digitálních a kombinovaných hodinek, u kterých je kalendář předprogramován na několik desítek let dopředu.

Světový čas - Zobrazuje časy v různých časových zónách světa.

Teploměr - Vestavěné čidlo pro snímání teploty. Pro přesné měření nesmí být hodinky nasazeny na ruce.

Výškoměr - Vestavěné čidlo tlaku s přepočtem na nadmořskou výšku.

Monitor srdečního tepu - Funkce sportovních hodinek, kterou můžete sledovat váš aktuální tep (reakci vašeho organismu na danou fyzickou zátěž během vykonávané sportovní aktivity).

Radiově řízené - Hodinky jsou schopny přijmout radiový signál a tím se i samy seřídí.

Tréningové funkce - Tyto hodinky umí daleko více než snímače srdečního tepu. Jsou inteligentním pomocníkem, který vede rekreační sportovce i profesionály k dosažení lepší kondice a dalších sportovních cílů

Timer – Hodinky odpočítávají od předem stanoveného času k nule. Po dosažení nuly upozorní tónem. Nekteré z hodinek mají i yacht-timer, což je timer uzpůsobený pro startovní odpočet regat.
radiově řízené
Ukazatel data datumovka
Luminiscence ručičky a indexy
Popis
Typ hodinek
Typ hodinek
Způsob zobrazování času a hodnot

Analogové - Zobrazení času pomocí ručiček, hodinové, minutové a vteřinové.
Digitální - Takto se označují hodinky s digitálním výstupem ukazatele času (číslice na displeji).
Binární - Po sečtení hodnot v binárním kódu získáme daný čas nebo datum. (Binární kód: 1;2;4;8;16;32). Dvojková soustava (Binární soustava) je číselná soustava mocnin čísla 2.
Kombinované - Zobrazení času pomocí ručiček v kombinaci s digitálním displejem.
analogové
Styl
Styl
Kategorizace stylu (designu) hodinek
luxusní
Typ strojku
Typ strojku
Automat - Strojek pohání natažená pružina svým postupným rozbalováním. U automatických strojků pružinu svinuje pohyb ruky při běžném nošení hodinek.
Quartz – baterie - Práci vykonává elektromotorek posouvající ručičky. Energii dodává strojku baterie.
Citizen Eco-Drive - Jedinečný systém pohonu ECO-DRIVE vyvinutý firmou CITIZEN v sobě spojuje nejvyšší ekonomické, ekologické a estetické nároky. Konec výměn baterií. ECO-DRIVE mění sluneční, nebo umělé světlo v čistou energii. Rozběh již po jedné minutě osvitu, rezerva chodu až 500dní. Ekologický a zároveň levný pohon, protože používá základní přírodní zdroj - světlo. Ekologický, protože nezatěžuje přírodu odpady z vypotřebovaných baterií a levný, protože nemusíte platit za výměny baterií.
Fossil Twist - Jedná se o kombinovaný strojek s přesností Quartzového a estetikou automatu. Vteřinová ručička je poháněna automatem, ostatní ručičky strojkem Quartzovým.
Seiko kinetic - Systém automaticky vytváří potřebnou energii využitím pohybu lidské ruky. Pohyb paže uživatele hodinek vytváří vibrace, které jsou přenášeny do generátoru. Část vyprodukované energie je využita k pohonu strojku, část je uchovávána v integrovaném kondenzátoru. Takovéto uspořádání zaručuje, že se hodinky nezastaví, ani pokud je majitel na několik dní odloží. V případě, že je klidové období delší, zastavuje se pohyb ručiček, ale uchovávaná energie je dostatečná k obnovení chodu hodinek pouhými několika pohyby.
Natahování - Strojek pohání natažená pružina svým postupným rozbalováním. Natahováním přes korunku se pružina svinuje. Běžné hodinky vydrží jeden až dva dny, ty nejkvalitnější hodinky až dva týdny.
Quartz - solární napájení - Solární panely zabudované pod ciferníkem doplňují energii pro zasazený vysokokapacitní kondenzátor.
Citizen EcoDrive
Barva
Barva ciferníku černá
Barva řemínku/tahu stříbrná
Materiál
Řemínek
Řemínek
Převládají materiál řemínku hodinek

Aluminium - Chemicky značně odolný materiál vynikající svou nízkou hmotností.
Karbon - Jinými slovy uhlík, velice lehký, pevný a nehořlavý prvek, používaný většinou pro
výrobu sportovních a armádních hodinek.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.
Kevlar - Kevlar je jiný název pro poliamidová vlákna, která vynikají svou pružností, pevností
v tahu a oděruvzdorností. Kevlar se používá například také při výrobě neprůstřelných vest.
Kůže - Kůže (hovězí, vepřová, telecí,….) je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu
řemínků.
Mosaz - Slitina mědi a zinku s atraktivním vzhledem.
Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší
hmotnost.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Pozlacená ocel - Ocel pozlacená vrstvou zlata o tloušťce 5-10 μm (mikronů).
Pryž - Pryž, nesprávně guma, je velice pružný, voděodolný materiál, proto se používá převážně
pro výrobu řemínků ke sportovním hodinkám.
Silikon - Podobně jako u pryže se jedná o pružný, vodoodpudivý materiál, pouze s jiným
složením.
Textil - Jednotlivá textilní vlákna spletená do tkaniny, takzvané textilie, která vyniká
především nízkou hmotností a nenáročnou údržbou.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
nylon, titan
Sklo
Sklo
Materiál krycího sklíčka hodinek

Antireflexní sklo - Sklo ošetřené proti tvorbě odlesků. Ciferník je tak dobře čitelný i za
přímého svitu.
Hardlex - Tvrzené minerální sklo s povrchem upraveným proti poškrábání (patentováno ®Seiko
Corporaction).
Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá
se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o
nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je
proti oděru a vrypům nejvíce odolné.
Sférické sklo - Sklo vypouklé do tvaru čočky, která zajišťuje lepší čitelnost ciferníku.
safírové
Pouzdro
Pouzdro
Materiál pouzdra hodinek. Udává hlavní použitý materiál, bez ohledu na materiálové kombinace

Aluminium - Chemicky značně odolný materiál vynikající svou nízkou hmotností.
Karbon - Jinými slovy uhlík, velice lehký, pevný a nehořlavý prvek, používaný většinou pro
výrobu sportovních a armádních hodinek.
Keramika - Velmi atraktivní a tvrdý materiál, jedná se o takzvaný HighTech materiál.
Kevlar - Kevlar je jiný název pro poliamidová vlákna, která vynikají svou pružností, pevností
v tahu a oděruvzdorností. Kevlar se používá například také při výrobě neprůstřelných vest.
Kůže - Kůže (hovězí, vepřová, telecí,….) je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu
řemínků.
Mosaz - Slitina mědi a zinku s atraktivním vzhledem.
Ocel - Nerezová ocel (stainless steel). Kvalitní, nekorodující kov, jehož nevýhodou je větší
hmotnost.
Plast - Lehký, křehký, antialergenní materiál. Vhodný pro sportovní použití.
Pozlacená ocel - Ocel pozlacená vrstvou zlata o tloušťce 5-10 μm (mikronů).
Pryž - Pryž, nesprávně guma, je velice pružný, voděodolný materiál, proto se používá převážně
pro výrobu řemínků ke sportovním hodinkám.
Silikon - Podobně jako u pryže se jedná o pružný, vodoodpudivý materiál, pouze s jiným
složením.
Textil - Jednotlivá textilní vlákna spletená do tkaniny, takzvané textilie, která vyniká
především nízkou hmotností a nenáročnou údržbou.
Titan - Velmi kvalitní lehký a tvrdý kov, který je vhodný především pro alergiky.
titan
Rozměry
Šířka výrobku 4 cm
Výška výrobku 4 cm
Hloubka výrobku 1 cm
Šířka balení 10 cm
Výška balení 7 cm
Hloubka balení 7 cm


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E

Vložit příspěvek pro Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E

Předmět: Nastavení času v Thajsk
Datum: 24.01.2023 17:02:20Autor: Petr Reichel
Jsem na dovolené v Thajsku a hodinky mi ukazuji středoevropský čas . Co mám dělat? Děkuji
Odpovědět

Předmět: Návod
Datum: 05.12.2022 14:21:09Autor: Milan Koch
Prosím o zaslání českého návodu na hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E.
Odpovědět

Předmět: Návod
Datum: 16.11.2022 12:07:42Autor: Robert
Prosím o zaslání českého návodu na hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E.

Děkuji
Odpovědět

Předmět: návod k hodinkám
Datum: 27.10.2022 09:14:33Autor: Petr
Dobrý den,prosím o zaslání českého návodu k pánským hodinkám
Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled CB5850-80E.
Děkuji.
Odpovědět

Předmět: Žiadosť návod
Datum: 18.05.2022 18:25:39Autor: Barbora Šafáriková
Prosím o zaslanie návodu na pánske hodinky Citizen Eco Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E
Ďakujem
Odpovědět

Předmět: návod
Datum: 31.03.2022 09:36:50Autor: Josef Devera
Prosím o zaslání českého návodu na hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E.

Děkuji
Odpovědět

Předmět: Návod V SK/CZ jazyku.
Datum: 03.03.2022 16:23:25Autor: Ján Lesňák
Dobrý deň, poprosil by som Vás nabok v SK/CZ jazyku k hodinkami Citizen CB5000-50l.

Ďakujem.
Odpovědět

Předmět: Žiadosť
Datum: 02.03.2022 17:30:57Autor: Rastislav
Dobrý deň.
Prosím Vás o zaslanie SVK/CZ návod na hodinky pánske Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E.

Ďakujem pekne.
Odpovědět

Předmět: Navod
Datum: 13.02.2022 11:16:14Autor: Karel Kverka
Dobrý den, prosil bych navod na Citizen AS4050-51E.
Dekuji
Odpovědět

Předmět: Navod na hodinky Citizen Sky Pilot Radio Controlled AS4050-51E
Datum: 04.02.2022 13:19:31Autor: Leoš Hnilica
Dobrý den prosím p zaslání návodu v češtině na hodinky Citizen Promaster Sky Pilot Radio Controlled AS4050-51E
Odpovědět

Předmět: Zaslanie navodu
Datum: 04.01.2022 13:57:55Autor: Peter Lucky
Dobry den, prosim o zaslanie vyssie uvedeneho navodu.
Odpovědět

Předmět: návod
Datum: 01.01.2022 19:32:45Autor: Olga
prosím o zaslání návodu v českém jazyce k hodinkám
Citizen CB5850-80E
Odpovědět

Předmět: návod
Datum: 18.09.2021 17:03:10Autor: Andrea Ježková
Prosím o zaslání českého návodu na hodinky CITIZEN Promaster Sky Pilot Global R CB5850-80E.Děkuji
Odpovědět

Předmět: Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E
Datum: 02.08.2021 23:40:08Autor: Alexander Záhon
Dobrý deň, prosím o zaslanie manuálu na email.Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E. Ďakujem.
Odpovědět

Předmět: SK/CZ návod
Datum: 07.07.2021 12:58:35Autor: Štefan
zašlete mi prosim navod na hodinky AS4050-51E.
Ďakujem.
Odpovědět

Předmět: navod
Datum: 25.04.2021 22:02:03Autor:
Prosím o zaslání českého návodu na hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E.

Děkuji
Odpovědět

Předmět: Návod
Datum: 02.04.2021 17:01:32Autor: David Zuczek
zašlete mi prosim navod na hodinky AS4050-51E......Děkuji
Odpovědět

Předmět: Žiadosť
Datum: 23.03.2021 11:09:10Autor: Ján Štoki
Žiadam o zaslanie SVK/CZ návod na hodinky pánske Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E.

Ďakujem
Odpovědět

Předmět: Český návod
Datum: 23.03.2021 00:22:32Autor: Josef Kratochvil
Prosím o zaslání českého návodu na hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E.

Děkuji s pozdravem Kratochvil
Odpovědět

Předmět: Citizen - AS4050-51E - CHRONO RC
Datum: 22.02.2021 20:49:44Autor: Pavel Štolba
Dobrý den, prosím o zaslání českého návodu k pánským hodinkám Citizen - AS4050-51E - CHRONO RC.

Děkuji
Odpovědět

Předmět: žádost o český návod
Datum: 07.02.2021 17:09:24Autor: Mojmír Pehal
prosím o zaslání českého návodu na hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E.

Děkuji Pehal
Odpovědět

Předmět: Prosba o český návod
Datum: 24.01.2021 19:08:14Autor: Martin Brokeš
Dobrý den, mohl bych vás poprosit o zaslání českého návodu na Citizen AS4050-51E? Hodinky jsou přesné několik let a teď nedokáží chytit správný čas. Podle mého by to chtělo nějak kalibrovat, ale netuším jak. Děkuji, Brokeš
Odpovědět

Předmět: Návod k obsluze
Datum: 28.12.2020 20:48:47Autor: Miloš Kroupa
Dobrý den,
Tímto bych chtěl poprosit o návod k obsluze hodinek CITIZEN EcoDrive Promaster PILOT Radiocontrolled AS4050-51E.

Mockrát děkuji.
Kroupa.
Odpovědět

Předmět: Návod
Datum: 08.11.2020 07:42:43Autor: Jan Andrlík
Prosím o zaslání návodu k Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled. Moc děkuji.
Odpovědět

Předmět: manual CITIZEN Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E.
Datum: 25.10.2020 10:15:59Autor: Libor Benda
Dobrý den.
Prosím o zaslání manuálu k CITIZEN Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E.

Děkuji vám.
Libor
Odpovědět

Předmět: Návod AS4050-51E
Datum: 24.08.2020 10:59:23Autor: Marek
Prosím o zaslání manuálu k těmto hodinkám
Díky Marek
Odpovědět

Předmět: manual
Datum: 17.08.2020 11:49:41Autor: Jaroslav
Prosím o zaslání českého návodu na hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E.

Děkuji
Odpovědět

Předmět: Návod na hodinky Citizen AS4050-51E
Datum: 03.05.2020 11:40:22Autor: Luděk Belka
Dobrý den, prosím o zaslání českého návodu na výše zmíněné hodinky Citizen.
Odpovědět

Předmět: žádost o návod
Datum: 31.03.2020 11:47:47Autor: Josef Štípský
Prosím o zaslání českého návodu na hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E.

Děkuji
Odpovědět

Předmět: Zaslani cz manualu
Datum: 29.03.2020 14:21:40Autor: Libor
Dobrý den, prosim o zaslání manuálu na email.Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E
Odpovědět

Předmět: návod
Datum: 13.11.2019 19:50:30Autor: Pavel Zarsky
Dobrý den. Prosím o zaslání českého návodu k obsluze hodinek CITIZEN EcoDrive Promaster PILOT Radiocontrolled AS4050-51E.
Nějak mi přestávají ukazovat přesný čas a podle anglickýho návodu to nedám. Děkuji.
Odpovědět

Předmět: navod
Datum: 28.10.2019 10:31:50Autor: Radoslav Závodský
zaslite mi prosim CZE/SK navod na hodinky Citizen Promaster Sky AS4020-44B Radio controlled Chronograph dakujem
Odpovědět

Předmět: Manuál
Datum: 13.06.2019 21:45:43Autor: Tomáš Daněk
Dobrý den, bylo by možné zaslat český manuál a jak se tyto hodinky ovládají Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E
Děkuji moc
Odpovědět

Předmět: žadost o český návod
Datum: 10.06.2019 20:47:11Autor: baranek
zašlete mi prosim navod na hodinky AS4050-51E......Děkuji
Odpovědět

Předmět: Ziadost
Datum: 24.05.2019 09:13:46Autor: Tibor
Prosím o zaslání českého návodu na hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E.

Děkuji
Odpovědět

Předmět: žádost návod
Datum: 21.03.2019 19:14:52Autor: Jiří Hynek
Prosím o zaslání českého návodu na hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E.

Děkuji
Odpovědět

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

Myčka nádobí Electrolux ESF6800ROX nerez - Myčka nádobí Electrolux ESF6800ROX nerez
Vložil: Marcela Nečasová
2023-03-28 11:53:35

prosíme o zasální návodu k obsluze Elektrolux Timemanager. Děkuji Vám. S pozdravem M.Nečasová....
Návod alebo schéma náhradních dílú - Traktor MTD LE 160/92 H
Vložil: Palo
2023-03-23 13:53:56

Chcel by som Vás poprosit o zaslanie návodu alebo schémy traktora za účelem objednání náhradních dílu na MTD OPTIMA LN 155, výr.č.: 13HM77KN678, zháním řemeny, ĎEKUJI...
Knizka zadani - Hra Mindok SMART - Tučňáci na ledu
Vložil: Zdenek Mára
2023-03-20 19:32:11

Dobry den, ztratila se nam knizka zadani,mohli byste mi to prosim poslat. Dekuji Zdenek Mara...
kod na spuštění auto radia - Autorádio s CD Pioneer DEH-150MP
Vložil: stanislav toman
2023-03-20 08:24:09

Dobrý den potřeboval bych kod na spuštění auto radia tohoto typ...
samsung c460w- návod - Tiskárna multifunkční Samsung SL-C460W (SL-C460W/SEE) černá/bílá
Vložil: Jiří Bartl
2023-03-12 09:36:25

...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt