NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití LCD monitor BenQ RP550 (9H.F0FTM.NE2) černý

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití LCD monitor BenQ RP550 (9H.F0FTM.NE2) černý, český návod LCD monitor BenQ RP550 (9H.F0FTM.NE2) černý, lcd, monitor, benq, rp550, f0ftm, ne2, černý


Český návod k použití LCD monitor BenQ RP550 (9H.F0FTM.NE2) černý

Český návod k obsluze LCD monitor BenQ RP550 (9H.F0FTM.NE2) černý je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem monitory standardní, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli BenQ spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro monitory standardní značky BenQ, kde máte možnost stáhnout návod k použití LCD monitor BenQ RP550 (9H.F0FTM.NE2) černý na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí LCD monitor BenQ RP550 (9H.F0FTM.NE2) černý, kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak monitory standardní používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise BenQ.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately LCD monitor BenQ RP550 (9H.F0FTM.NE2) černý. Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky BenQ v záložce Počítače a příslušenství - Monitory - Monitory standardní.

LCD monitor BenQ RP550 (9H.F0FTM.NE2) černý
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi LCD monitor BenQ RP550 (9H.F0FTM.NE2) černý, kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Monitory standardní BenQ.

Návod k použití LCD monitor BenQ RP550 (9H.F0FTM.NE2) černý

Český návod k obsluze LCD monitor BenQ RP550 (9H.F0FTM.NE2) černý značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Počítače a příslušenství - Monitory - Monitory standardní.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: BenQ
 • Zařazení produktu: Počítače a příslušenství - Monitory - Monitory standardní
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha monitory standardní
 • Tipy pro nastavení BenQ
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na BenQ servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem monitory standardní BenQ a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro LCD monitor BenQ RP550 (9H.F0FTM.NE2) černý je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro LCD monitor BenQ RP550 (9H.F0FTM.NE2) černý - V kontaktu s lepším učením
Získjete si pozornost vašich studentů a jejich aktivní účast, tím, že představíte obsah na displeji dotykovým 5-bodovým s antireflexním panelem s cílem zajistit dokonalý přehled o všem.

Udělejte každou prezentaci nejlepší, jaká jen může být
BenQ RP550 + je ideální pro zlepšení jakékoliv prezentace, ať už ve třídě při lekci, nebo obchodním briefingu. Využijte pokročilé pětibodové dotykové technologie, která umožňuje více lidem pracovat s obsahem na obrazovce najednou.

Senzor okolního světla pro získání správného jasu
Automatické nastavení jasu nejen zajišťuje nejlepší zážitek ze sledování v závislosti na úrovni osvětlení v místnosti, ale také chrání oči a zajišťuje úměrný jas, aby nebyla zbytečně promarněna energie. Když je vyšší osvětlení zbytečné, snižuje spotřebu energie až o 50%

Anti-reflexní sklo, vhodné na oči
Antireflexní úprava aplikuje na obrazovce povrchu skla snižuje odraz a dá studentům co nejlepší zážitek ze sledování ve třídě.Výsledkem je dobře čitelný text a jasnější obrázky, aby se zabránilo únavě očí a usnadnilo se v efektivní výuce.

Přední I / O a Pen Tray - Design, který potěší
USB a HDMI porty stejně jako konektor pro mikrofon jsou umístěny na předním panelu takže je snadné pro učitele externí zařízení nebo reproduktory připojit k panelu.Pero zásobník poskytuje praktické místo pro držení stylusu IFP a dalších nástrojů pro zvýšení požitku z prezentace a poskytuje rychlý přístup, který umožní vyhnout se zbytečnému přerušení.

5-bodový dotek, nechejte všechny zúčastnit se
pokročilý dotykový displej poskytuje nejen citlivé vysoce přesné rozhraní i pro psaní ale umožňuje více lidem komunikovat a spolupracovat současně. Tím, že nejvíce využijete rozsáhlou oblasti obrazovky, zvýšíte účast a stimuluje nadšení. RP550 + skutečně realizuje plný potenciál IFP technologie.

Okamžitá Plug-and-Play technologie Snadné se dotýkat
Plug-and-Play odstraňuje potíže při složitých nastaveních úkolů, jako je stahování a instalace ovladačů dotyku pod Windows. Stačí jen připojit k PC přes USB a jste vše nastaveno pro přesvědčivé IFP dotykové prezentace.

EZ Suite Software, snadný a chytrý
Software EZ Suite umožňuje přehrávání mediálních souborů z flash disků, zrcadlení nebo rozšíření zobrazení plochy obsahu počítače na druhý monitor a bezdrátové přehrávání videa z PC, iOS nebo Android zařízení prostřednictvím BenQ WiFi dongle (příslušenství).

MDA Software, určený pro snadný management
Vícenásobný Administrator Display (MDA) nabízí vzdálenou správu více IFPs, šetří čas a úsilí. Kromě toho poskytuje větší pohodlí, MDA umožňuje výkonné funkce, jako je integrace s plánovacími systémy, e-mail oznámení o vzniklých problémech, centralizovaného monitorování a schopnost snadno vypnout zařízení, které není v provozu, což ušetří váše školní nebo obchodní úsilí a náklady na energii.

Integrovaná rukojeť, snadná manipulace
Rukojeť vestavěnou do zadního panelu usnadňuje udržovat jisté držení při zvedání a přenášení velkých IFPs, aby se zabránilo nechtěnému pádu a dělá přesun jednodušší a méně namáhavý .

Navrženo pro spolehlivost, dlouhou dobu užívání, nižší náklady
BenQ RP550 + poskytuje v průměru 50.000 hodin provozudost pro vynikající dlouhodobou službu, i když je zapnutý neustále která vám poskytne nejlepší řešení, při současném snížení celkových nákladů na vlastnictví.

Barva: černá
Velikost: LED 55'
Poměr stran: 16:9
Rozlišení: 1920 x 1080
Jas: 350nits
Kontrast: 4000:1
Obnovovací frekvence: 60Hz
Pozorovací úhel: 178 ° / 178 °
Doba odezvy: 8ms

Konektory:
1x power (AC) Input/output
1x Audio line-in
2x 12W reproduktory
1x RS232 Input Output
1x S-Video In
1x kompozitní video In Out (BNC)
1x kompozitní audio (RCA) In Out
1x komponentní
1x Display Port Input
1x D-sub In Out
2x HDMI typ A
1x USB typ A
1x mini USB
1x RJ-45
1x vstup pro mikrofon
1x Power Switch
1x IR receiver

Spotřeba: 170W (140W typická)

Rozměry: 1258 x 834 x 210 mm
Hmotnost: 45,7 kg

Příslušenství
Dálkové ovládání/baterie
Napájecí adaptér
Touch pen
USB kabel
VGA kabel
Audio kabel
Uživatelská příručka

Další parametry LCD monitor BenQ RP550 (9H.F0FTM.NE2) černý:
Obrazovka
Úhlopříčka displeje (palce) 55 "
Technologie panelu VA
Doba odezvy
Doba odezvy
Určuje čas za který se dokáže změnit z černé barvy na bílou a zpět na černou. Někdy se udává údaj pouze jednosměrný – tedy doba změny z černé na bílou nebo z bíle na čenou
8 ms
Rozlišení displeje 1920 x 1080 bodů
Formát obrazovky 16:9
3D Ne
Dotykový displej ano
Technologie podsvícení LED
Jas
Jas
Udává se v cd/m2 a jeho hodnota se meří podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu.

Obecně platí, čím více, tím lépe, ale stejně jako u kontrastu – nic se nemá přehánět. Příliš světlý, nebo, chcete-li jasný monitor, může zkreslovat barvy ( černá -> šedá apod. ) a stejně jako kontrastní monitor, může v noci oslňovat. Není tedy třeba se hnát za co nejvyšší hodnotou
350 cd/m2
Kontrast
Kontrast
Statická hodnota kontrastního poměru v jednom okamžiku zobrazení.
Je vždy nižší než hodnota dynamického poměru, který udává maximální rozsah kontrastu zařízení, které ovšem není možné dosáhnout v jeden okamžik.
4000 :1
Barevná hloubka 16.7 mil
Max. horizontální frekvence
Max. horizontální frekvence
Určuje rychlost vykreslení obrazu obrazu. Přímo souvisí s parametry rozlišení a vertikální frekvence.
83 kHz
Max. vertikální frekvence
Max. vertikální frekvence
Určuje množství snímků které dokáže zařízení zobrazit za 1 sekundu. Vyšší hodnoty zaručují méně blikání obrazu
75 Hz
Pozorovací úhel horizontální 178 °
Pozorovací úhel vertikální 178 °
Rozhraní
VGA výstup
VGA výstup
VGA výstup je výstup sloužící k propojení např. externího monitoru s grafickou kartou v notebooku.
Obraz se tedy bude zobrazovat na obou displejích.
Ano
DVI výstup
DVI výstup
Digitální výstup, který použijete např. pro propojení s notebookem, projektorem , televizí apod.
Ne
HDMI výstup
HDMI výstup
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
Ano
DisplayPort
DisplayPort
DisplayPort je digitální konektor sloužící k přenosu nekomprimovaného digitálního obsahu s podporou až 8kanálového zvuku a ochrany DPCP (DisplayPort Content Protection) využívající 128bitové šifrování AES. Podporuje rychlost přenosu 10,8 Gbit/s, na vzdálenost do 3 metrů zvládá rozlišení WQXGA (2560×1600 pixelů), na vzdálenost až 15 metrů zobrazí rozlišení 1920×1080 pixelů.

S konektory typu DVI a HDMI je jen omezeně zpětně kompatibilní. DisplayPort dokáže emitovat DVI nebo HDMI signál, takže následně ke konverzi postačí pasivní adaptér. Prakticky tedy lze počítač vybavený pouze DisplayPortem připojit k televizi vybavené konektorem HDMI, přenesen bude obraz i zvuk. Ovšem zpětně konverze nefunguje, takže počítač vybavený pouze HDMI zatím nelze k monitoru vybavenému DisplayPortem připojit.

Je navržen tak, aby nahradil digitální (DVI) i analogové (VGA) konektory v monitorech počítačů stejně jako v grafických kartách. Má všechny funkce HDMI, ale nepředpokládá se, že by měl HDMI nahradit v oblasti domácí spotřební elektroniky. Je určený spíše pro kancelářské a IT využití, pro které se HDMI příliš nehodí.

Ne
USB
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
Ano
Scart Ne
S-Video výstup
S-Video výstup
Vstup sloužící pro přenos video signálu například mezi DVD přehravačem, videokamerou a televizí apod. Je to jedna z možností vedle HDMI, Scart, Cinch kabelů
Ano
Napájení
Spotřeba energie 170 W
Vybavení
TV tuner
TV tuner
Televizní tuner umožňuje přijímat televizní vysílání. Může být buď analogový, nebo digitální
Ne
Dálkové ovládání v balení Ano
Integrovaná webkamera
Integrovaná webkamera
Integrovaná webkamera umožňuje přímou komunikaci např. přes Skype, ICQ apod. komunikátory.
Není tedy nutné dokupovat extrní webkameru do USB portu.
Ne
Integrované reproduktory
Integrované reproduktory
V případě, že jsou integrovány reproduktory je dodáván i audiokabbel, který propojíte se zvukovou kartou v PC a zvuk poté vychází přímo z monitoru a není nutné připojovat nebo dokupovat externí reproduktory.
Ano
Integrovaný mikrofon Ne
Pivot (otáčení panelu)
Pivot (otáčení panelu)
Funkce PIVOT je plynulé otáčení panelu.
Setkáme se sním např. u profesionálních monitorů značky EIZO.
Ne
VESA standard uchycení
VESA standard uchycení
Standard definovaný asociací VESA (Video Electronics Standards Association) je celosvětově uznávaný standard pro montáž plochých televizorů a dislejů.

Dle rozteče je tak možné vybrat si nejvhodnější držák.
200x200 mm
Rozměry
Šířka balení 20 cm
Výška balení 30 cm
Hloubka balení 10 cm
Hmotnost balení 1 kg


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s LCD monitor BenQ RP550 (9H.F0FTM.NE2) černý - diskuse je zatím prázdná - vložte svůj příspěvek jako první

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď LCD monitor BenQ RP550 (9H.F0FTM.NE2) černý

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

wifi - Tiskárna multifunkční Samsung Xpress SL-M2070W (SL-M2070W/SEE)
Vložil: Jaroslav Klimo
2019-04-19 14:53:51

Dobrý den, nedaří se mi propojit tiskárna M2070 s ntb stále to chce nějaký klíč nebo 8 pin kód, už jsem vyzkoušel vše co jsem našel a nic. je možné mi nějak poradit díky....
Navod - Hra Sony PlayStation 3 Resistance: Fall of Man (Essentials) (PS719244141)
Vložil: Pavel
2019-04-14 10:13:58

Prosim navod...
Návod - HiFi systém Samsung MM-E320
Vložil: Josef Novák
2019-04-12 13:33:13

Jak si ho mám stáhnout, nic není aktivní? Je to napsané červeně ale není aktivní......
Český návod k použití Tlakový hrnec Tescoma BIO EXCLUSIVE+ 701710 nerez - Tlakový hrnec Tescoma BIO EXCLUSIVE+ 701710 nerez
Vložil: Wágner
2019-04-11 20:14:56

Český návod k použití Tlakový hrnec Tescoma BIO EXCLUSIVE+ 701710 nerez...
Teplota - Kojenecká láhev Tommee Tippee C2N ANTI-COLIC, 150ml, 0+m
Vložil: Lucie Kurfiřtova
2019-04-09 13:32:51

Dobrý den, zakoupila jsem si kojeneckou lahvicku,nemohu najít v návodu ani v popisu na webových stránkách jakou barvu má mít ukazatel teploty. Děkuji za odpověď,s pozdravem Lucie Kurfiřtova ...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých návodů k použití a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt