NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití LCD monitor Dell S2740L (C-LCD-S2740L) černý

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití LCD monitor Dell S2740L (C-LCD-S2740L) černý, český návod LCD monitor Dell S2740L (C-LCD-S2740L) černý, lcd, monitor, dell, s2740l, c-lcd-s2740l, černý


Český návod k použití LCD monitor Dell S2740L (C-LCD-S2740L) černý

Český návod k obsluze LCD monitor Dell S2740L (C-LCD-S2740L) černý je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem monitory standardní, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli Dell spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro monitory standardní značky Dell, kde máte možnost stáhnout návod k použití LCD monitor Dell S2740L (C-LCD-S2740L) černý na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí LCD monitor Dell S2740L (C-LCD-S2740L) černý, kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak monitory standardní používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise Dell.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately LCD monitor Dell S2740L (C-LCD-S2740L) černý. Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky Dell v záložce Počítače a příslušenství - Monitory - Monitory standardní.

LCD monitor Dell S2740L (C-LCD-S2740L) černý
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi LCD monitor Dell S2740L (C-LCD-S2740L) černý, kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Monitory standardní Dell.

Návod k použití LCD monitor Dell S2740L (C-LCD-S2740L) černý

Český návod k obsluze LCD monitor Dell S2740L (C-LCD-S2740L) černý značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Počítače a příslušenství - Monitory - Monitory standardní.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: Dell
 • Zařazení produktu: Počítače a příslušenství - Monitory - Monitory standardní
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha monitory standardní
 • Tipy pro nastavení Dell
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na Dell servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem monitory standardní Dell a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro LCD monitor Dell S2740L (C-LCD-S2740L) černý je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro LCD monitor Dell S2740L (C-LCD-S2740L) černý - 27palcový monitor S2740L vám nabídne místo v přední řadě. Nabízí výjimečně široké pozorovací úhly, bezrámečkové sklo a naši funkci Image Enhance.

Sofistikovaný styl:
27palcová obrazovka prakticky bez okraje a s bezrámečkovým sklem vám umožní zažít obraz k nerozeznání od skutečnosti.

Úžasný výkon:
Funkce pro zlepšení barev Image Enhance, výjimečně široké pozorovací úhly a rozlišení Full HD (max. 1 920 x 1 080) v širokoúhlém formátu 16 : 9 vdechne obrazu život.

Univerzální připojení:
Konektivita VGA a DVI-D (HDCP) zajistí připojení k notebooku nebo stolnímu počítači. Objevujte pomocí portu HDMI možnosti sledování v rozlišení HD. Připojujte zařízení ke dvěma portům USB

Prakticky bez rámečku:
Design s bezrámečkovým sklem nabízí rozsáhlou plochu obrazu.

Velký a odvážný:
Tento lesklý 27palcový monitor s podsvícením LED nabízí obraz k nerozeznání od skutečnosti.

Nádhera a elegance:
Vneste do svého pokoje pro multimédia nebo domácí kanceláře eleganci a moderní styl. Monitor S2740L nabízí ladnou povrchovou úpravu, špičkové zpracování a efektivní design kabeláže

Výjimečně široké pozorovací úhly:
Výjimečně široké pozorovací úhly 178°/178° vás vtáhnou prakticky z jakéhokoli úhlu pohledu.

Ohromující ostrost:
Funkce Image Enhance pro zlepšení barev vám umožní si vychutnat v hrách, filmech a fotografiích dokonale ostré detaily. Energická ostrost obrazu zazáří skvělým dynamickým poměrem stran 8 milionů : 1 (obvykle) a 84procentní barevnou škálou1.

Přizpůsobitelné barvy:
Nástroj DellTM Display Manager vám pomáhá zachovat si produktivitu na základě rychlého přístupu k softwaru, jako je například automatický režim umožňující výběr preferovaného barevného režimu pro každou aplikaci.

Rozlišení
Full HD: Rozlišení Full HD (max. 1 920 x 1 080) v širokoúhlém formátu 16 : 9 vám umožní sledovat, jak obraz ožije filmovou kvalitou.
|
Pro vaše pohodlí:
Úpravou náklonu ve velkém rozsahu můžete nastavit preferovaný pozorovací úhel. Panel S2740L lze naklonit o 4° dopředu a 21° dozadu.

Zachování univerzálnosti:
Konektivita VGA a DVI-D (HDCP) zajistí připojení k notebooku nebo stolnímu počítači. Prostřednictvím portu HDMI můžete objevit úžasné možnosti intenzivní zábavy v rozlišení HD. Připojujte více zařízení ke dvěma portům USB.

Uspořádání obrazovky:
Software Easy Arrange umožňuje poskládat aplikace na sebe, takže je všechny přehledně uvidíte jedním pohledem. Můžete dokonce vybrat oblíbené rozložení pracovní plochy

VLASTNOSTI

Velikost viditelného obrazu (úhlopříčka): 68,6 cm (27 palců)

Horizontální: 597,9 mm (23,54 palce)

Vertikální: 336,3 mm (13,24 palce)

Maximální rozlišení: 1 920 x 1 080 při 60 Hz

Poměr stran: 16 : 9

Rozteč pixelů: 0,311 mm

Jas (obvykle): 270 cd/m^(2)

Barevná škála (typická): 84 %1

Hloubka barev: 16,7 milionů barev

Kontrastní poměr (typický): 1 000 : 1

Dynamický kontrastní poměr (typický): 8 milionů : 1

Pozorovací úhel (obvyklý): 178° svisle / 178° vodorovně

Odezva (typická): 7 ms (šedá/šedá)

Typ panelu: IPS (In-Plane Switching)

Podsvícení: LED

Stojan: Možnost náklonu, integrovaná správa kabelů

Podpora zavěšení VESA (zavěšení na stěnu se prodává samostatně): 100 mm x 100 mm

KONEKTIVITA 1x VGA
1x DVI-D (HDCP)
1x HDMI
2x USB

Zabezpečení Slot pro bezpečnostní zámek a zámek stojanu (součástí dodávky není bezpečnostní zámek a šroub M3x6 mm pro zámek stojanu)

Rozměry Rozměry (se stojanem):
Výška: 458,7 mm (18,06 palce)
Šířka: 641,9 mm (25,27 palce)
Hloubka: 215,8 mm (8,50 palce)

Hmotnost Hmotnost bez soustavy stojanu (pro účely zavěšení na stěnu nebo zavěšení VESA, bez kabelů):
5,28 kg (11,62 libry)
Hmotnost se soustavou stojanu a kabely: 7,56 kg (16,67 libry)
Hmotnost včetně obalu: 9,18 kg (20,24 libry)

Další parametry LCD monitor Dell S2740L (C-LCD-S2740L) černý:
Obrazovka
Úhlopříčka displeje (palce) 27 "
Technologie panelu IPS
Doba odezvy
Doba odezvy
Určuje čas za který se dokáže změnit z černé barvy na bílou a zpět na černou. Někdy se udává údaj pouze jednosměrný – tedy doba změny z černé na bílou nebo z bíle na čenou
7 ms
Rozlišení displeje 1920 x 1080 bodů
Formát obrazovky 16:9
3D Ne
Dotykový displej ne
Technologie podsvícení LED
Jas
Jas
Udává se v cd/m2 a jeho hodnota se meří podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu.

Obecně platí, čím více, tím lépe, ale stejně jako u kontrastu – nic se nemá přehánět. Příliš světlý, nebo, chcete-li jasný monitor, může zkreslovat barvy ( černá -> šedá apod. ) a stejně jako kontrastní monitor, může v noci oslňovat. Není tedy třeba se hnát za co nejvyšší hodnotou
270 cd/m2
Kontrast
Kontrast
Statická hodnota kontrastního poměru v jednom okamžiku zobrazení.
Je vždy nižší než hodnota dynamického poměru, který udává maximální rozsah kontrastu zařízení, které ovšem není možné dosáhnout v jeden okamžik.
1000 :1
Barevná hloubka 16.7 mil
Rozteč bodu 0.311 mm
Pozorovací úhel horizontální 178 °
Pozorovací úhel vertikální 178 °
Rozhraní
VGA výstup
VGA výstup
VGA výstup je výstup sloužící k propojení např. externího monitoru s grafickou kartou v notebooku.
Obraz se tedy bude zobrazovat na obou displejích.
Ano
DVI výstup
DVI výstup
Digitální výstup, který použijete např. pro propojení s notebookem, projektorem , televizí apod.
Ano
HDMI výstup
HDMI výstup
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
Ano
DisplayPort
DisplayPort
DisplayPort je digitální konektor sloužící k přenosu nekomprimovaného digitálního obsahu s podporou až 8kanálového zvuku a ochrany DPCP (DisplayPort Content Protection) využívající 128bitové šifrování AES. Podporuje rychlost přenosu 10,8 Gbit/s, na vzdálenost do 3 metrů zvládá rozlišení WQXGA (2560×1600 pixelů), na vzdálenost až 15 metrů zobrazí rozlišení 1920×1080 pixelů.

S konektory typu DVI a HDMI je jen omezeně zpětně kompatibilní. DisplayPort dokáže emitovat DVI nebo HDMI signál, takže následně ke konverzi postačí pasivní adaptér. Prakticky tedy lze počítač vybavený pouze DisplayPortem připojit k televizi vybavené konektorem HDMI, přenesen bude obraz i zvuk. Ovšem zpětně konverze nefunguje, takže počítač vybavený pouze HDMI zatím nelze k monitoru vybavenému DisplayPortem připojit.

Je navržen tak, aby nahradil digitální (DVI) i analogové (VGA) konektory v monitorech počítačů stejně jako v grafických kartách. Má všechny funkce HDMI, ale nepředpokládá se, že by měl HDMI nahradit v oblasti domácí spotřební elektroniky. Je určený spíše pro kancelářské a IT využití, pro které se HDMI příliš nehodí.

Ne
USB
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
Ano
Scart Ne
S-Video výstup
S-Video výstup
Vstup sloužící pro přenos video signálu například mezi DVD přehravačem, videokamerou a televizí apod. Je to jedna z možností vedle HDMI, Scart, Cinch kabelů
Ne
Napájení
Spotřeba energie 21 W
Vybavení
TV tuner
TV tuner
Televizní tuner umožňuje přijímat televizní vysílání. Může být buď analogový, nebo digitální
Ne
Dálkové ovládání v balení Ne
Integrovaná webkamera
Integrovaná webkamera
Integrovaná webkamera umožňuje přímou komunikaci např. přes Skype, ICQ apod. komunikátory.
Není tedy nutné dokupovat extrní webkameru do USB portu.
Ne
Integrované reproduktory
Integrované reproduktory
V případě, že jsou integrovány reproduktory je dodáván i audiokabbel, který propojíte se zvukovou kartou v PC a zvuk poté vychází přímo z monitoru a není nutné připojovat nebo dokupovat externí reproduktory.
Ne
Integrovaný mikrofon Ne
VESA standard uchycení
VESA standard uchycení
Standard definovaný asociací VESA (Video Electronics Standards Association) je celosvětově uznávaný standard pro montáž plochých televizorů a dislejů.

Dle rozteče je tak možné vybrat si nejvhodnější držák.
100x100 mm
Rozměry
Šířka výrobku 64 cm
Výška výrobku 45 cm
Hloubka výrobku 21 cm
Hmotnost výrobku 5 kg
Šířka balení 20 cm
Výška balení 30 cm
Hloubka balení 10 cm
Hmotnost balení 5 kg


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s LCD monitor Dell S2740L (C-LCD-S2740L) černý - diskuse je zatím prázdná - vložte svůj příspěvek jako první

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď LCD monitor Dell S2740L (C-LCD-S2740L) černý

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

Filtr - Sušička prádla Siemens WT48Y780EU bílá
Vložil: Petr
2024-05-22 13:18:04

Dobrý den! U této sušičky nevím, zda se dá čistit i vnitřní filtr před žebrovím, pokud tam nějaký je. Sušička moc nesuší. Jsou vyčištěné kontakty u čerpadla vody, stále byla hláška o plném rezervoáru....
Domaci pekarna Kenwood - navod - Domácí pekárna Kenwood BM450 hliník
Vložil: Daniel Golík
2024-05-10 08:49:09

Prosim o navod k uzivani pekarny Dekuji...
Návod - Espresso DeLonghi Intensa ECAM23.450B černé
Vložil: Sylva Strmeňová
2024-05-09 14:34:23

Dobrý den, prosím, zašlete mi český návod ke kávovaru? Během stěhování podniku se zašantročil a mi máme drobné starosti, rádi bychom do návodu nahlédli. Děkuji za ochotu. S pozdravem Sylva Strmeňová...
Problém s kartou - Digitální fotoaparát Nikon Coolpix S3600 stříbrný
Vložil: Michal JENČO
2024-05-08 20:34:39

Dobrý den,dcera mi přenechala fotoaparát S3600 a odjela do světa.Při pokusu o pořízení snímku displej zahlásí ,,TUTO KARTU NELZE PŘEČÍST" a snímek se neuloží.Netuším,kterou kartu má mašinka na mysli..PORAĎTE.....
Žádost - Traktor MTD LE 160/92 H
Vložil: Aleš Havelka
2024-05-02 17:38:18

Dobrý den, žádost o zaslání návodu k Traktor MTD DL 92 H. Děkuji Havelka...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt