NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití LCD monitor HP ProDisplay P201 20" (C9F26AA#ABB) černý

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití LCD monitor HP ProDisplay P201 20" (C9F26AA#ABB) černý, český návod LCD monitor HP ProDisplay P201 20" (C9F26AA#ABB) černý, lcd, monitor, prodisplay, p201, c9f26aa, a


Český návod k použití LCD monitor HP ProDisplay P201 20" (C9F26AA#ABB) černý

Český návod k obsluze LCD monitor HP ProDisplay P201 20" (C9F26AA#ABB) černý je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem monitory standardní, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli HP spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro monitory standardní značky HP, kde máte možnost stáhnout návod k použití LCD monitor HP ProDisplay P201 20" (C9F26AA#ABB) černý na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí LCD monitor HP ProDisplay P201 20" (C9F26AA#ABB) černý, kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak monitory standardní používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise HP.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately LCD monitor HP ProDisplay P201 20" (C9F26AA#ABB) černý. Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky HP v záložce Počítače a příslušenství - Monitory - Monitory standardní.

LCD monitor HP ProDisplay P201 20
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi LCD monitor HP ProDisplay P201 20" (C9F26AA#ABB) černý, kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Monitory standardní HP.

Návod k použití LCD monitor HP ProDisplay P201 20" (C9F26AA#ABB) černý

Český návod k obsluze LCD monitor HP ProDisplay P201 20" (C9F26AA#ABB) černý značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Počítače a příslušenství - Monitory - Monitory standardní.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: HP
 • Zařazení produktu: Počítače a příslušenství - Monitory - Monitory standardní
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha monitory standardní
 • Tipy pro nastavení HP
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na HP servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem monitory standardní HP a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro LCD monitor HP ProDisplay P201 20" (C9F26AA#ABB) černý je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro LCD monitor HP ProDisplay P201 20" (C9F26AA#ABB) černý - HP ProDisplay P201 je cenově výhodný monitor s duálními vstupy, který kombinuje stylový design, ekologicky odpovědné vlastnosti a vysoký výkon.

Nezbytné obchodní funkce
Uspokojte své obchodní potřeby, kdykoli potřebujete monitor s vysokým výkonem, pomocí 50,8 cm (20'') LED monitoru za konkurenční cenu. Prohlédněte si rozdíl, který se u LED displeje projevuje v podobě zřetelného textu a živých prezentací. Díky technologii LED je váš displej tenký, lehký a snadno polohovatelný na stole.

Poskytuje jasné náhledy pro jednoho nebo více uživatelů s širokými pozorovacími úhly. Díky vysokému kontrastnímu poměru a rychlé odezvě zůstane váš obsah zřetelný a čitelný po celý den.
Pracujte pohodlně díky možnostem náklonu až o 30°a snadného připojení zařízení pomocí dostupných vstupů VGA a DVI. Vnitřní napájení snižuje počet kabelů na stole a usnadňuje nastavení a instalaci.

Kompatibilní s příslušenstvím HP
Přizpůsobte si pracovní prostor pomocí držáku HP Quick Release, reproduktoru HP Speaker Bar a grafického adaptéru HP USB (příslušenství se prodává samostatně).Uvolněte drahocenný prostor a umístěte monitor zcela mimo stůl. Standardní 100mm držák VESA umožňuje namontovat monitor na rameno HP Monitor Arm, stojan HP Stand, držák HP Quick Release nebo na jiné VESA kompatibilní příslušenství (příslušenství se prodává samostatně).

Stálost a klid pro podnikání
Minimálně 1roční závazek stabilní životnosti HP zajistí konzistentní produktové vlastnosti v různorodých prostředích, usnadní přechody a pomůže snížit náklady na podporu.
Podpora identických instalací a sjednocení vašich operací po celém světě pomocí globálně konzistentních produktů ve více než 145 zemích. Standardní testování kvality HP, které důkladně prověřuje naše monitory, je zárukou, že získáte vyšší spolehlivost a klid pro podnikání.
Vaše IT investice je spolehlivě chráněna standardní 3letou omezenou zárukou. Vyberte si balík služeb HP Care Pack, který rozšiřuje servisní smlouvy o nadstandardní záruční podmínky.

Inteligentní software pro zpracovávání několika úloh současně
HP Display Assistant sjednocuje ovládací prvky pro nastavení monitoru do jednoho snadno použitelného, centralizovaného rozhraní. Přizpůsobte si pracovní prostor pomocí obrazovkových segmentů s měnitelnou velikostí, kdy v jednom segmentu můžete pracovat s dokumentem, ve druhém s tabulkovým procesorem a v dalším kontrolovat e-maily – to vše současně. Vyzkoušejte nový rozšířený panel nástrojů, který umožňuje prohlížet používané aplikace na všech připojených monitorech. Energeticky úsporný, ekologicky šetrný. LED podsvícení bez obsahu rtuti, komponenty neobsahující BFR/PVC a sklo displeje neobsahující arzén jsou pouze několika příklady ekologické odpovědnosti tohoto monitoru. Snižte své celkové náklady s produktem, který získal oceňované ekologické certifikace, včetně ENERGY STAR®, EPEAT® Gold a TCO.

Velikost displeje (úhlopříčka) 50,8 cm (20")

Poměr stran Širokoúhlé (16:9

Rozlišení 1 600 × 900

Rozteč obrazových bodů 0,277 mm

Jas 250 cd/m2

Kontrastní poměr 1 000:1 statické
3 000 000:1 dynamické

Pozorovací úhel 170° vodorovně 160° svisle

Doba odezvy 5 ms typicky

Úhel naklonění a otočení Náklon: -5 až 25°

Funkce displeje Antireflexní filtr

Možnosti připojen 1 VGA
1 DVI-D

Hmotnost 3,5 kg
(se stojanem )

Rozměry (šířka x hloubka x výška) 48,2 x 4,75 x 29,41 cm

Spotřeba elektrické energie 22 W (maximálně); 20 W (typicky)

Účinnost napájení Certifikace ENERGY STAR

Záruka: Omezená tříletá záruka na součásti, práci a servis u zákazníka, včetně podsvícení. Dostupnost záruky se v jednotlivých oblastech liší. Záruka podléhá konkrétním omezením a výjimkám. Podrobné informace získáte od oddělení podpory zákazníků nebo služeb společnosti HP

Další parametry LCD monitor HP ProDisplay P201 20" (C9F26AA#ABB) černý:
Obrazovka
Úhlopříčka displeje (palce) 20 "
Technologie panelu TN
Doba odezvy
Doba odezvy
Určuje čas za který se dokáže změnit z černé barvy na bílou a zpět na černou. Někdy se udává údaj pouze jednosměrný – tedy doba změny z černé na bílou nebo z bíle na čenou
5 ms
Rozlišení displeje 1600 x 900 bodů
Formát obrazovky 16:9
3D Ne
Dotykový displej ne
Technologie podsvícení LED
Jas
Jas
Udává se v cd/m2 a jeho hodnota se meří podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu.

Obecně platí, čím více, tím lépe, ale stejně jako u kontrastu – nic se nemá přehánět. Příliš světlý, nebo, chcete-li jasný monitor, může zkreslovat barvy ( černá -> šedá apod. ) a stejně jako kontrastní monitor, může v noci oslňovat. Není tedy třeba se hnát za co nejvyšší hodnotou
250 cd/m2
Kontrast
Kontrast
Statická hodnota kontrastního poměru v jednom okamžiku zobrazení.
Je vždy nižší než hodnota dynamického poměru, který udává maximální rozsah kontrastu zařízení, které ovšem není možné dosáhnout v jeden okamžik.
1000 :1
Barevná hloubka 16.7 mil
Max. horizontální frekvence
Max. horizontální frekvence
Určuje rychlost vykreslení obrazu obrazu. Přímo souvisí s parametry rozlišení a vertikální frekvence.
83 kHz
Max. vertikální frekvence
Max. vertikální frekvence
Určuje množství snímků které dokáže zařízení zobrazit za 1 sekundu. Vyšší hodnoty zaručují méně blikání obrazu
75 Hz
Rozteč bodu 0.277 mm
Pozorovací úhel horizontální 170 °
Pozorovací úhel vertikální 160 °
Rozhraní
VGA výstup
VGA výstup
VGA výstup je výstup sloužící k propojení např. externího monitoru s grafickou kartou v notebooku.
Obraz se tedy bude zobrazovat na obou displejích.
Ano
DVI výstup
DVI výstup
Digitální výstup, který použijete např. pro propojení s notebookem, projektorem , televizí apod.
Ano
HDMI výstup
HDMI výstup
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
Ne
DisplayPort
DisplayPort
DisplayPort je digitální konektor sloužící k přenosu nekomprimovaného digitálního obsahu s podporou až 8kanálového zvuku a ochrany DPCP (DisplayPort Content Protection) využívající 128bitové šifrování AES. Podporuje rychlost přenosu 10,8 Gbit/s, na vzdálenost do 3 metrů zvládá rozlišení WQXGA (2560×1600 pixelů), na vzdálenost až 15 metrů zobrazí rozlišení 1920×1080 pixelů.

S konektory typu DVI a HDMI je jen omezeně zpětně kompatibilní. DisplayPort dokáže emitovat DVI nebo HDMI signál, takže následně ke konverzi postačí pasivní adaptér. Prakticky tedy lze počítač vybavený pouze DisplayPortem připojit k televizi vybavené konektorem HDMI, přenesen bude obraz i zvuk. Ovšem zpětně konverze nefunguje, takže počítač vybavený pouze HDMI zatím nelze k monitoru vybavenému DisplayPortem připojit.

Je navržen tak, aby nahradil digitální (DVI) i analogové (VGA) konektory v monitorech počítačů stejně jako v grafických kartách. Má všechny funkce HDMI, ale nepředpokládá se, že by měl HDMI nahradit v oblasti domácí spotřební elektroniky. Je určený spíše pro kancelářské a IT využití, pro které se HDMI příliš nehodí.

Ne
USB
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
Ne
Scart Ne
S-Video výstup
S-Video výstup
Vstup sloužící pro přenos video signálu například mezi DVD přehravačem, videokamerou a televizí apod. Je to jedna z možností vedle HDMI, Scart, Cinch kabelů
Ne
Napájení
Spotřeba energie 22 W
Vybavení
TV tuner
TV tuner
Televizní tuner umožňuje přijímat televizní vysílání. Může být buď analogový, nebo digitální
Ne
Dálkové ovládání v balení Ne
Integrovaná webkamera
Integrovaná webkamera
Integrovaná webkamera umožňuje přímou komunikaci např. přes Skype, ICQ apod. komunikátory.
Není tedy nutné dokupovat extrní webkameru do USB portu.
Ne
Integrované reproduktory
Integrované reproduktory
V případě, že jsou integrovány reproduktory je dodáván i audiokabbel, který propojíte se zvukovou kartou v PC a zvuk poté vychází přímo z monitoru a není nutné připojovat nebo dokupovat externí reproduktory.
Ne
Integrovaný mikrofon Ne
Pivot (otáčení panelu)
Pivot (otáčení panelu)
Funkce PIVOT je plynulé otáčení panelu.
Setkáme se sním např. u profesionálních monitorů značky EIZO.
Ne
Rozměry
Šířka výrobku 48 cm
Výška výrobku 29 cm
Hloubka výrobku 4 cm
Hmotnost výrobku 3 kg
Šířka balení 20 cm
Výška balení 30 cm
Hloubka balení 10 cm
Hmotnost balení 1 kg


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s LCD monitor HP ProDisplay P201 20" (C9F26AA#ABB) černý - diskuse je zatím prázdná - vložte svůj příspěvek jako první

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď LCD monitor HP ProDisplay P201 20" (C9F26AA#ABB) černý

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

Návod na obsluhu HOOVER VISION HD - Automatická pračka se sušičkou Hoover Vision Dynamic WDYNS 642 D bílá
Vložil: Viktor Hák
2023-09-08 20:21:33

Dobrý den, podařilo se mě ztratit návod k obsluze k pračce HOOVER VISION HD Mohl bych požádat o zaslání opisu. Moc děkuj ...
Návod na montáž - Sušák na prádlo Leifheit ROLLFIX 210 bílý bílý
Vložil: Monika Michelová
2023-09-05 10:51:44

prosím o zaslání návodu na montáž.některé šňůry po roztažení jsou prověšené ještě bez prádla.Děkuji...
Český návod k visio 2013 - Software Microsoft Visio Professional 2013 CZ 32/64-bit (D87-05400)
Vložil: Miloš P.
2023-09-05 10:28:07

Dobrý den. Mohli by jste mi prosím zaslat český manuál k VISIO 2013? Děkuji....
Návod na rozloženie a zloženie stanú - Stan Husky Family Boston 6os. zelený
Vložil: Lukáš
2023-09-04 13:15:59

Dobrý deň Potreboval by som konkrétny návod o rozložení a zložení stanú Húsky Boston 6. Ďakujem ...
jak se dobrat návodu na vašich stránkách - Osobní váha ETA Cindy 3780 90000 bílá
Vložil: Šárka Pavlačková
2023-08-27 09:40:58

Dobrý den, asi jsem nějak mimo, ale nemohu se dostat k jakémukoliv návodu na vašich stránkách a to jsem jich proklikala alespoň 10. Původně jsem chtěla návod (který už samozřejmě nemám) k váze eta 3780, ale vidím tam jen nějaký popis... návod nikde. Tak jsem...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt