NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití LCD monitor Samsung C24A650X (LC24A650XS/EN) černý

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití LCD monitor Samsung C24A650X (LC24A650XS/EN) černý, český návod LCD monitor Samsung C24A650X (LC24A650XS/EN) černý, lcd, monitor, samsung, c24a650x, lc24a650xs, čern


Český návod k použití LCD monitor Samsung C24A650X (LC24A650XS/EN) černý

Český návod k obsluze LCD monitor Samsung C24A650X (LC24A650XS/EN) černý je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem monitory standardní, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli Samsung spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro monitory standardní značky Samsung, kde máte možnost stáhnout návod k použití LCD monitor Samsung C24A650X (LC24A650XS/EN) černý na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí LCD monitor Samsung C24A650X (LC24A650XS/EN) černý, kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak monitory standardní používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise Samsung.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately LCD monitor Samsung C24A650X (LC24A650XS/EN) černý. Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky Samsung v záložce Počítače a příslušenství - Monitory - Monitory standardní.

LCD monitor Samsung C24A650X (LC24A650XS/EN) černý
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi LCD monitor Samsung C24A650X (LC24A650XS/EN) černý, kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Monitory standardní Samsung.

Návod k použití LCD monitor Samsung C24A650X (LC24A650XS/EN) černý

Český návod k obsluze LCD monitor Samsung C24A650X (LC24A650XS/EN) černý značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Počítače a příslušenství - Monitory - Monitory standardní.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: Samsung
 • Zařazení produktu: Počítače a příslušenství - Monitory - Monitory standardní
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha monitory standardní
 • Tipy pro nastavení Samsung
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na Samsung servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem monitory standardní Samsung a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro LCD monitor Samsung C24A650X (LC24A650XS/EN) černý je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro LCD monitor Samsung C24A650X (LC24A650XS/EN) černý - Chcete si zjednodušit připojování k internetu? S monitorem s rozbočovačem Samsung Central Station CA650 je připojení k internetu otázkou pouhého přiblížení. Stačí, když svůj notebook položíte na dosah monitoru CA650, který je už nastavený na bezdrátové připojení, a automaticky se připojí k internetu. A díky možnosti ručního nastavení automatického rozpoznávání můžete tuto službu snadno zapnout nebo vypnout podle toho, zda upřednostňujete automatické rozpoznávání notebooku nebo ne. (Tuto funkci lze používat jen při připojení k bezdrátovému modulu. Bezdrátový modul se prodává samostatně.)

Vychutnávejte si připojení k síti Ethernet prostřednictvím připojení USB
Připojení monitoru CA650 k internetu pomocí kabelu sítě Ethernet znamená, že váš notebook může získat přístup bez připojování dalších kabelů LAN. Pokud je již prostřednictvím modulu navázané bezdrátové připojení, monitor s rozbočovačem ho automaticky zjistí, takže nebude nutné používat kabel USB. Můžete také snadno připojit kabel USB z monitoru CA650 a vychutnávat si připojení k monitoru CA650 i k notebooku. Připojení k internetu je tak jednoduché a už se při něm nemusíte spoléhat na to, že najdete další kabel LAN. Zařízení CA650 je monitor i spolehlivý zdroj připojení k internetu zároveň. (Tuto funkci lze používat jen při připojení k bezdrátovému modulu. Bezdrátový modul se prodává samostatně.)

Šetřete energii s novou inteligentní technologií snímání pohybu
Vstupte do budoucnosti s monitorem CA650, který pomocí nejmodernějších snímačů pozná každý váš pohyb. Prostřednictvím vestavěného snímače PIR (Pyrolectric Infrared Ray) monitor CA650 automaticky zjišťuje pohyb v určené oblasti před obrazovkou. Monitor se tak může automaticky ztmavit nebo vypnout a po zjištění uživatele v blízkosti zase zapnout nebo rozjasnit. Tento ekologický snímač pohybu představuje nejjednodušší způsob úspory energie. .

Dívejte se na svou práci z nejlepšího možného úhlu
Podnikové monitory Samsung poskytnou vašim zaměstnancům v kanceláři optimální obraz za rozumnou cenu. Zatímco běžné monitory poskytují úhel pohledu 170 stupňů horizontálně, monitor Samsung přináší mimořádně široký úhel pohledu 178 stupňů. Přidaných 8 stupňů je užitečných zejména při sdílení informací na obrazovce s jedním nebo více kolegy nebo při prezentování nápadů klientům. Úhel pohledu ve vertikálním směru se na podnikových monitorech Samsung rozšířil o 18 stupňů, díky čemuž tyto monitory představují dokonalé displeje k prezentování před velkým publikem nebo při sledování jiného obsahu, jako je například video.

Ohleduplný k zraku i životnímu prostředí
Ekologický světelný snímač od společnosti Samsung vám ušetří elektrickou energii i zbytečné starosti. Úpravou jasu obrazovky podle okolního prostředí vytváří ekologický světelný snímač monitoru CA650 brilantní obraz a zároveň minimalizuje spotřebu energie. Získáte pohodlnější možnosti sledování obsahu, které jsou mnohem ohleduplnější k životnímu prostředí. Jas monitoru se přizpůsobuje okolnímu světlu, což zajišťuje, že obsah na obrazovce je stále mimořádně viditelný a správně nastavený pro váš zrak. V tmavé místnosti se jas obrazovky snižuje, zatímco při práci v místnosti s dostatkem světla se zvyšuje. Ekologický světelný snímač dokonale splňuje moderní životní styl – pomáhá vám šetřit energii a pohodlně sledovat obsah.

S rozbočovačem USB zůstanete připojení bez zbytečných starostí
Monitor s rozbočovačem Samsung CA650 pracuje v souladu se svým názvem jako centrální stanice a díky bezproblémovému připojení vašich mobilních zařízení vám umožní mít na stole pořádek. Díky vestavěnému rozbočovači USB nepotřebujete dokovací stanici, zatímco se čtyřmi konektory USB je více než jisté, že nebudete zbytečně ztrácet čas připojováním a odpojováním kabelů, když si svůj notebook budete chtít vzít s sebou. Díky rozbočovači USB a jeho připojením USB 3.0 a 2.0 je všechno jednoduché. Jedná se o nejjednodušší způsob připojení všech vašich mobilních zařízení.

Pracujte inteligentněji s novými bezdrátovými připojeními
Monitor s rozbočovačem Samsung Central Station CA650 přináší úžasné nové možnosti používání a pohodlné obsluhy. Monitor CA650 využívá nový stylový a kompaktní modul umožňující mimořádně rychlé ultraširokopásmové připojení, takže k připojení počítače není nutný síťový kabel. Ať k síti přistupujete ze svého notebooku nebo z přenosného počítače svého přítele, vícenásobné připojení vám poskytuje mnoho způsobů, jakými můžete rozšířit své možnosti při připojování. Jeho elegantní design s tenkými liniemi zajišťuje jednoduché a bezproblémové připojení. Takovéto bezdrátové připojení je zkrátka ideální. (Tuto funkci lze používat jen při připojení k bezdrátovému modulu. Bezdrátový modul se prodává samostatně.)

Rychlejší, jednodušší a bezproblémový přenos souborů prostřednictvím rozhraní USB 3.0
Monitor s rozbočovačem Samsung Central Station CA650, které je prvním monitorem na světě s rozhraním USB 3.0, nabízí mimořádně rychlý přenos dat, díky němuž lze například film o velikosti 276 GB přenést za neuvěřitelnou 1 minutu a 10 sekund. Tato rychlost změní všechny vaše zážitky. Při provádění všech vašich činností – od procházení internetu až po sledování videí – si budete moci vychutnávat méně přerušení a hladší průběh. Lepší však není jen rychlejší přenos dat. Vestavěné rozhraní USB 3.0 umožňuje dvakrát rychlejší nabíjení mobilních zařízení než při používání staršího rozhraní USB 2.0, a to dokonce bez toho, abyste museli zapínat svůj notebook.

Pracovní nástroj, který vytváří křišťálově čistý obraz
Podnikový monitor Samsung vytváří nejvyšší úroveň statického kontrastního poměru 3.000:1. Ve srovnání s konkurenčními modely ve stejné třídě dosahuje podnikový monitor Samsung třikrát vyššího kontrastního poměru. Uživatelům se díky tomu vykresluje čistý a ostrý obraz, což představuje mimořádnou výhodu pro společnosti, které často pracují s grafickými soubory a obrazem s vysokým rozlišením.

Šetřete energii a podívejte se na výsledky pomocí funkce Energy Tree
S novou funkcí Energy Tree od společnosti Samsung už nemusíte hádat, kolik energie šetříte. Poprvé nyní můžete přesně zjistit, kolik energie šetříte při používání ekologických režimů, jako je například ekologický světelný snímač a ekologický snímač pohybu. Prostřednictvím intuitivního stavu úspory energie, který lze zobrazit intuitivně nebo graficky, budete mít dokonalý přehled o své snaze učinit svět lepším místem.
Automatické zapínání a vypínání – inteligentnější a ekologičtější volba

Monitor s rozbočovačem Samsung Central Station CA650 pomáhá snižovat spotřebu energie, čímž vám snižuje účty za elektřinu a zmírňuje dopad na životní prostředí. Pokud odpojíte počítač od monitoru CA650 nebo se vzdálíte od stolu, monitor se automaticky přepne do speciálního režimu s minimální spotřebou elektrické energie. Po opětovném připojení počítače nebo návratu z přestávky se monitor s rozbočovačem Central Station CA650 rychle přepne do plnohodnotného režimu, takže můžete okamžitě pokračovat v práci.

Optimalizace výkonu prostřednictvím automatické konfigurace
Neztrácejte čas konfigurováním monitoru CA650 pro váš notebook. Po navázání připojení USB monitor CA650 automaticky optimalizuje konfigurace, jako je například nastavení rozlišení. Je to další z inteligentních funkcí monitoru CA650, která vám nejen ušetří čas, ale také zlepší celkovou obsluhu a možnosti používání.

Technická specifikace

 • Velikost obrazovky 24" (16:9)
 • Jas 250 cd/m2
 • Kontrastní poměr 3.000:1
 • Rozlišení 1.920 x 1.080
 • Doba odezvy 8 ms (šedá-šedá)
 • Pozorovací úhel (horizontální/vertikální) Horizontálně: 89 / 89 (typ.), vertikálně: 89 / 89 (typ.)
 • Color Support 16,7 mil. (skutečné 8bitové barevné rozlišení)
 • Video signál D-sub, HDMI, bezdrátový, kabelový (USB)
 • Synchronizační signál Samostatný, kompozitní
 • Konektor D-sub, HDMI
 • Spotřeba v běžném režimu 58 (typ.)
 • Pohotovostní režim (DPMS) 1,0 W (typ.)
 • Typ Externí adaptér
 • Plug & Play DDC 2B
 • Kompatibilita OS Ano
 • Energy/Environment Mark TCO 5.0, Energy Star
 • Barva povrchu Matně černá
 • Zabudovaná funkce Bezdrátové rozpoznání, ekologická úspora energie, aplikace pro více obrazovek, Samsung Magic Bright, Samsung Magic Color, časovač vypnutí, přizpůsobitelné tlačítko, velikost obrazu, mechanický vypínač 0 W, držadlo na přenášení, uspořádání kabelů
 • USB rozhraní Ano (1 x upstream, 4 x downstream) (2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0)
 • Audio vstup/výstup Ne
 • Rozměry sestavy s podstavcem (ŠxVxH) 568 x 418 x 224,5 mm
 • Rozměry sestavy bez podstavce (ŠxVxH) 568 x 346 x 43 mm
 • Rozměry balení (ŠxVxH) 640 x 415 x 179 mm
 • Hmotnost balení 7,2 kg
 • Typ stojanu Výškově nastavitelný podstavec (150 mm)
 • Funkce podstavce Náklopný, otočný na výšku, otočný kolem svislé osy
 • Držák na stěnu Ano (100 x 100, 100 x 200)


Další parametry LCD monitor Samsung C24A650X (LC24A650XS/EN) černý:
Obrazovka
Úhlopříčka displeje (palce) 24 "
Technologie panelu TN
Doba odezvy
Doba odezvy
Určuje čas za který se dokáže změnit z černé barvy na bílou a zpět na černou. Někdy se udává údaj pouze jednosměrný – tedy doba změny z černé na bílou nebo z bíle na čenou
8 ms
Rozlišení displeje 1920 x 1080 bodů
Formát obrazovky 16:9
3D Ne
Technologie podsvícení LED
Jas
Jas
Udává se v cd/m2 a jeho hodnota se meří podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu.

Obecně platí, čím více, tím lépe, ale stejně jako u kontrastu – nic se nemá přehánět. Příliš světlý, nebo, chcete-li jasný monitor, může zkreslovat barvy ( černá -> šedá apod. ) a stejně jako kontrastní monitor, může v noci oslňovat. Není tedy třeba se hnát za co nejvyšší hodnotou
250 cd/m2
Kontrast
Kontrast
Statická hodnota kontrastního poměru v jednom okamžiku zobrazení.
Je vždy nižší než hodnota dynamického poměru, který udává maximální rozsah kontrastu zařízení, které ovšem není možné dosáhnout v jeden okamžik.
3000 :1
Barevná hloubka 16.7 mil
Pozorovací úhel horizontální 89 °
Pozorovací úhel vertikální 89 °
Rozhraní
VGA výstup
VGA výstup
VGA výstup je výstup sloužící k propojení např. externího monitoru s grafickou kartou v notebooku.
Obraz se tedy bude zobrazovat na obou displejích.
Ano
DVI výstup
DVI výstup
Digitální výstup, který použijete např. pro propojení s notebookem, projektorem , televizí apod.
Ne
HDMI výstup
HDMI výstup
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
Ano
DisplayPort
DisplayPort
DisplayPort je digitální konektor sloužící k přenosu nekomprimovaného digitálního obsahu s podporou až 8kanálového zvuku a ochrany DPCP (DisplayPort Content Protection) využívající 128bitové šifrování AES. Podporuje rychlost přenosu 10,8 Gbit/s, na vzdálenost do 3 metrů zvládá rozlišení WQXGA (2560×1600 pixelů), na vzdálenost až 15 metrů zobrazí rozlišení 1920×1080 pixelů.

S konektory typu DVI a HDMI je jen omezeně zpětně kompatibilní. DisplayPort dokáže emitovat DVI nebo HDMI signál, takže následně ke konverzi postačí pasivní adaptér. Prakticky tedy lze počítač vybavený pouze DisplayPortem připojit k televizi vybavené konektorem HDMI, přenesen bude obraz i zvuk. Ovšem zpětně konverze nefunguje, takže počítač vybavený pouze HDMI zatím nelze k monitoru vybavenému DisplayPortem připojit.

Je navržen tak, aby nahradil digitální (DVI) i analogové (VGA) konektory v monitorech počítačů stejně jako v grafických kartách. Má všechny funkce HDMI, ale nepředpokládá se, že by měl HDMI nahradit v oblasti domácí spotřební elektroniky. Je určený spíše pro kancelářské a IT využití, pro které se HDMI příliš nehodí.

Ne
USB
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
Ano
Scart Ne
S-Video výstup
S-Video výstup
Vstup sloužící pro přenos video signálu například mezi DVD přehravačem, videokamerou a televizí apod. Je to jedna z možností vedle HDMI, Scart, Cinch kabelů
Ne
Napájení
Spotřeba energie 58 W
Vybavení
TV tuner
TV tuner
Televizní tuner umožňuje přijímat televizní vysílání. Může být buď analogový, nebo digitální
Ne
Dálkové ovládání v balení Ne
Integrovaná webkamera
Integrovaná webkamera
Integrovaná webkamera umožňuje přímou komunikaci např. přes Skype, ICQ apod. komunikátory.
Není tedy nutné dokupovat extrní webkameru do USB portu.
Ne
Integrované reproduktory
Integrované reproduktory
V případě, že jsou integrovány reproduktory je dodáván i audiokabbel, který propojíte se zvukovou kartou v PC a zvuk poté vychází přímo z monitoru a není nutné připojovat nebo dokupovat externí reproduktory.
Ne
Integrovaný mikrofon Ne
Pivot (otáčení panelu)
Pivot (otáčení panelu)
Funkce PIVOT je plynulé otáčení panelu.
Setkáme se sním např. u profesionálních monitorů značky EIZO.
Ne
VESA standard uchycení
VESA standard uchycení
Standard definovaný asociací VESA (Video Electronics Standards Association) je celosvětově uznávaný standard pro montáž plochých televizorů a dislejů.

Dle rozteče je tak možné vybrat si nejvhodnější držák.
100x100, 200x100 mm
Rozměry
Šířka výrobku 56 cm
Výška výrobku 34 cm
Hloubka výrobku 4 cm
Hmotnost výrobku 5 kg
Šířka balení 15 cm
Výška balení 20 cm
Hloubka balení 10 cm
Hmotnost balení 2 kg


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s LCD monitor Samsung C24A650X (LC24A650XS/EN) černý - diskuse je zatím prázdná - vložte svůj příspěvek jako první

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď LCD monitor Samsung C24A650X (LC24A650XS/EN) černý

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

mlýnek na maso - Příslušenství k robotu Bosch MUM 5 Bosch MUZ5FW1 (rozbalené zboží 8414000717)
Vložil: HANA
2024-07-14 12:47:49

prosím o návod k mletí masa Bosch MUM5...
sw - Skener HP ScanJet G4050 (L1957A) černý
Vložil: Hana Kotlandová
2024-06-11 12:53:04

Je možné k tomuto skeneru ještě sehnat ovládací sw? Instalaci nového PC jsem o něho přišla a CD s instalací už nemám k dispozici. Děkuji...
manual na mtd dl 92 h - Traktor MTD LE 160/92 H
Vložil: Karel Vlášek
2024-06-11 07:05:10

prosim o manual na trakturek mtd dl 92 h...
uhliky - Vrtací kladivo Einhell BRH 1500/1 Bavaria Black
Vložil: Miso
2024-05-31 08:54:38

Dobrý den, neviete mi prosím vas povedat aké uhliky idu do tohto vrtacieho kladiva? Dakujem...
Návod - Rotoped magnetický Brother 5.1 - tichý chod, 6 kg kolo, 6 funkcí, 140 kg
Vložil: Marie Hrušková
2024-05-29 14:11:28

Prosím o zaslání návodu. Dekuji. ...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt