NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití LCD monitor Samsung S27A850DSR (LS27A850DSR/EN) černý

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití LCD monitor Samsung S27A850DSR (LS27A850DSR/EN) černý, český návod LCD monitor Samsung S27A850DSR (LS27A850DSR/EN) černý, lcd, monitor, samsung, s27a850dsr, ls27a850d


Český návod k použití LCD monitor Samsung S27A850DSR (LS27A850DSR/EN) černý

Český návod k obsluze LCD monitor Samsung S27A850DSR (LS27A850DSR/EN) černý je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem monitory standardní, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli Samsung spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro monitory standardní značky Samsung, kde máte možnost stáhnout návod k použití LCD monitor Samsung S27A850DSR (LS27A850DSR/EN) černý na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí LCD monitor Samsung S27A850DSR (LS27A850DSR/EN) černý, kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak monitory standardní používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise Samsung.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately LCD monitor Samsung S27A850DSR (LS27A850DSR/EN) černý. Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky Samsung v záložce Počítače a příslušenství - Monitory - Monitory standardní.

LCD monitor Samsung S27A850DSR (LS27A850DSR/EN) černý
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi LCD monitor Samsung S27A850DSR (LS27A850DSR/EN) černý, kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Monitory standardní Samsung.

Návod k použití LCD monitor Samsung S27A850DSR (LS27A850DSR/EN) černý

Český návod k obsluze LCD monitor Samsung S27A850DSR (LS27A850DSR/EN) černý značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Počítače a příslušenství - Monitory - Monitory standardní.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: Samsung
 • Zařazení produktu: Počítače a příslušenství - Monitory - Monitory standardní
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha monitory standardní
 • Tipy pro nastavení Samsung
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na Samsung servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem monitory standardní Samsung a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro LCD monitor Samsung S27A850DSR (LS27A850DSR/EN) černý je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro LCD monitor Samsung S27A850DSR (LS27A850DSR/EN) černý - Monitor Samsung SA850 disponuje ohromujícím displejem WQHD s rozlišením 2.560 x 1.440 pixelů, což je čtyřnásobek rozlišení HD (720p).

Je dokonalým monitorem pro podniky a odvětví, která vyžadují přístup k mimořádně jemným detailům na obrazovce. Tento širokoúhlý monitor, který je vybavený rozhraním Dual Link DVI a portem Display Port, zobrazuje více detailů a je ideálním monitorem pro různá pracoviště, jako jsou například nemocnice, kliniky a studia. Větší rozlišení obrazovky přináší vyšší efektivitu a kvalitu a představuje nástroj, bez kterého se neobejde žádný podnik.

 • Šetří energii a chrání životní prostředí
 • Sledujte více obsahu díky neuvěřitelnému rozlišením obrazovky
 • Obraz v přirozených barvách a perfektní kvalitě
 • Dívejte se na svou práci z nejlepšího možného úhlu

Šetří energii a chrání životní prostředí
Monitor Samsung je určený ekologicky odpovědným uživatelům. Snižuje spotřebu o 40%, takže je mnohem úspornější než běžné monitory. V monitoru Samsung je snížen počet diod LED a jako výchozí je nastaven pohotovostní režim, který vyžaduje méně než 0,3 W namísto typické spotřeby 1,0 W. Jaký z toho plyne přínos?
Ušetří-li váš monitor denně 120 W, odpovídá to ročnímu snížení emisí z elektrárny spalující topné oleje o 10,8 kg CO2, což je totéž jako zasazení čtyř borovic.

Sledujte více obsahu díky neuvěřitelnému rozlišením obrazovky
Monitor Samsung SA850 disponuje ohromujícím displejem WQHD s rozlišením 2.560 x 1.440 pixelů, což je čtyřnásobek rozlišení HD (720p). Je dokonalým
monitorem pro podniky a odvětví, která vyžadují přístup k mimořádně jemným detailům na obrazovce. Tento širokoúhlý monitor, který je vybavený rozhraním
Dual Link DVI a portem Display Port, zobrazuje více detailů a je ideálním monitorem pro různá pracoviště, jako jsou například nemocnice, kliniky a studia. Větší rozlišení obrazovky přináší vyšší efektivitu a kvalitu a představuje nástroj, bez kterého se neobejde žádný podnik.

Obraz v přirozených barvách a perfektní kvalitě
Ať se díváte na video z videokamery s vysokým rozlišením nebo na snímky z digitálního fotoaparátu, díky podpoře barevné škály sRGB bude příroda na monitoru Samsung vypadat přesně tak, jako když jste ji natáčeli nebo fotografovali. Bez ohledu na to, jaké digitální zařízení jste použili, bude obraz přírody na obrazovce
stejně dokonalý jako příroda sama. Obrazy tak budete moci prohlížet, upravovat a ukládat v původním formátu bez jakéhokoli snížení kvality a výsledkem bude vaše
naprostá spokojenost s digitálním obrazem.

Dívejte se na svou práci z nejlepšího možného úhlu
Podnikové monitory Samsung poskytnou vašim zaměstnancům v kanceláři optimální obraz za rozumnou cenu. Zatímco běžné monitory poskytují úhel pohledu 170 stupňů horizontálně, monitor Samsung přináší mimořádně široký úhel pohledu 178 stupňů. Přidaných 8 stupňů je užitečných zejména při sdílení informací na obrazovce s jedním nebo více kolegy nebo při prezentování nápadů klientům. Úhel pohledu ve vertikálním směru se na podnikových monitorech Samsung rozšířil o 18 stupňů, díky čemuž tyto monitory představují dokonalé displeje k prezentování před velkým publikem nebo při sledování jiného obsahu, jako je například video.

Sledujte dokonalé barvy z libovolného místa
Špičková technologie PLS (Plane to Line Switching) od společnosti Samsung vám umožní vychutnávat si ty nejlepší zážitky při sledování obsahu. Na běžných obrazovkách se projevuje posun barev, který snižuje kvalitu obrazu a barev při sledování obrazovky z ostrého úhlu. Monitor SA850, který pokrývá úžasný úhel pohledu 178 stupňů ve vertikálním i horizontálním směru, poskytuje ostrý a detailní obraz s realistickými barvami, a to i při sledování obrazu z extrémních úhlů, takže požitek ze sledovaného obsahu je vždy živý a brilantní.

Maximalizujte pracovní prostor díky snadno snímatelnému adaptéru
Jestliže potřebujete pracovní monitor, který efektivně využívá místo v kanceláři, podnikový monitor Samsung LED SA850 je pro vás ideální volbou. Tento monitor je vybavený novým snímatelným adaptérem, který umožňuje snadné přemisťování a instalaci monitoru. Ať se jedná o fyzické přemístění pomocí držadla nebo rychlou instalaci, s monitorem SA850 získáte efektivní a úhledně uspořádané pracoviště. Monitor SA850 je také připravený k montáži na stěnu podle standardu VESA, takže jej lze použít jako součást sestavy obrazovek nebo jako nástěnný monitor. S podnikovým monitorem Samsung LED SA850 je optimalizace vašeho pracoviště velice jednoduchá.

Pohodlné nastavení výšky, náklonu a perspektivy monitoru
Podnikový monitor Samsung LED SA850 je navržen tak, aby pomáhal zvyšovat efektivitu práce a umožňoval individuální přizpůsobení prostřednictvím bohatých možností nastavení zobrazení. Pomocí výškově nastavitelného podstavce lze obrazovku vždy nastavit do optimální úrovně očí, díky čemuž uživatel získá bohatší
vizuální zážitek a zachová si také správné držení těla. K dalším funkcím patří podpora naklonění a otočení displeje na výšku, které nejenže zvyšují pohodlí při práci, ale umožňují také pracovat novými způsoby. Obrazovku monitoru SA850 lze otočit o 90 stupňů a získat tak vhodnější zobrazení v závislosti na konkrétní pracovní
úloze. S podnikovým monitorem Samsung LED SA850 nyní můžete dosahovat neuvěřitelného pohodlí a efektivity práce.

Pracujte rychleji se superrychlým rozhraním USB 3.0
Pracovní prostředí se stále více modernizují, a proto je důležité, aby byl i monitor vybavený nejnovějšími technologiemi. Rozbočovač USB monitoru Samsung SA850, který podporuje technologii USB 3.0 a poskytuje superrychlý přenos dat, je ideálním řešením k propojení všech vašich mobilních zařízení. Díky maximální rychlosti 5 GB za sekundu a přenosu nekomprimovaného obrazu ve formátu Full HD přináší rozbočovač USB všechen váš obsah na jednom monitoru s pohodlnou obsluhou.

Jeden monitor, dvakrát tolik funkcí
Díky funkci duálního vstupu od společnosti Samsung nyní lze na obrazovce jednoho monitoru zobrazit výstup ze dvou počítačů současně. Funkce zobrazení dvou obrazových výstupů vedle sebe, kterými je vybavený monitor SA850, umožňují využívat mnohem flexibilnější přístup k práci a zajišťují jednoduchý přístup k obsahu, i když jeho zobrazení vyžaduje přístup ke dvěma počítačům. Jedná se o ideální řešení pro firmy, ve kterých je potřebné pracovat s velkým a složitým obsahem ze dvou počítačů na jedné obrazovce.

Šetřete energii a podívejte se na výsledky pomocí funkce Energy Tree
S novou funkcí Energy Tree od společnosti Samsung už nemusíte hádat, kolik energie šetříte. Poprvé nyní můžete přesně zjistit, kolik energie šetříte při používání ekologických režimů, jako je například ekologický světelný snímač a ekologický snímač pohybu. Prostřednictvím intuitivního stavu úspory energie, který lze zobrazit intuitivně nebo graficky, budete mít dokonalý přehled o své snaze učinit svět lepším místem.

Ovládejte spotřebu energie
S technologií ekologické úspory energie je snižování spotřeby energie snadné. Tato technologie upravuje jas monitoru Samsung podle toho, kolik energie chcete ušetřit. Díky možnosti výběru ze tří režimů úspory energie (50 %, 25 % a vypnutí úspory energie) můžete používání monitoru dokonale přizpůsobit svým vlastním potřebám. Cílem odhodlání společnosti Samsung při úspoře energie je pomoci vám i životnímu prostředí. S úsporou energie až 50 % můžete skutečně pozitivně ovlivňovat svou uhlíkovou stopu. Nevynakládejte při snižování spotřeby zbytečné úsilí a začněte používat technologii ekologické úspory energie.

Ohleduplný k zraku i životnímu prostředí
Ekologický světelný snímač od společnosti Samsung vám ušetří elektrickou energii i zbytečné starosti. Úpravou jasu obrazovky podle okolního prostředí vytváří ekologický světelný snímač monitoru SA850 brilantní obraz a zároveň minimalizuje spotřebu energie. Získáte pohodlnější možnosti sledování obsahu, které jsou mnohem ohleduplnější k životnímu prostředí. Jas monitoru se přizpůsobuje okolnímu světlu, což zajišťuje, že obsah na obrazovce je stále mimořádně viditelný a správně nastavený pro váš zrak. V tmavé místnosti se jas obrazovky snižuje, zatímco při práci v místnosti s dostatkem světla se zvyšuje. Ekologický světelný snímač dokonale splňuje moderní životní styl – pomáhá vám šetřit energii a pohodlně sledovat obsah.

Šetřete energii s novou inteligentní technologií snímání pohybu
Vstupte do budoucnosti s monitorem SA850, který pomocí nejmodernějších snímačů pozná každý váš pohyb. Prostřednictvím vestavěného snímače PIR
(Pyrolectric Infrared Ray) monitor SA850 automaticky zjišťuje pohyb v určené oblasti před obrazovkou. Monitor se tak může automaticky ztmavit nebo vypnout a po zjištění uživatele v blízkosti zase zapnout nebo rozjasnit. Tento ekologický snímač pohybu představuje nejjednodušší způsob úspory energie.

Technické specifikace:

Úhlopříčka obrazovky: 27"
Rozlišení displeje: 2560x1440
Doba odezvy: 5ms (GTG)
Pozorovací úhel (Horizontal/Vertical): 178°/178°(CR>10)
Počet barev: 1070mil

Funkce
Magic Angle
Wall-mount
PBP, Eco Saving, Multi Screen Software, Magic Bright, Magic Color, Off Timer, Customized Key, Image Size Adjustment, 0W Power On & Off Switch, Carring Hadle, Cable Arrangement

Příslušenství
Instalační software
DVI kabeláž

Podstavec
Funkce: náklon
Pivot
Otočný kloub
Výškově nastavitelný monitor

Vstupy
DVI

Energie
Spotřeba energie: 71W
Pohotovostní režim(DPMS): 1W

Další parametry LCD monitor Samsung S27A850DSR (LS27A850DSR/EN) černý:
Obrazovka
Úhlopříčka displeje (palce) 27 "
Technologie panelu PLS
Doba odezvy
Doba odezvy
Určuje čas za který se dokáže změnit z černé barvy na bílou a zpět na černou. Někdy se udává údaj pouze jednosměrný – tedy doba změny z černé na bílou nebo z bíle na čenou
5 ms
Rozlišení displeje 2560 x 1440 bodů
Formát obrazovky 16:9
3D Ne
Dotykový displej ne
Technologie podsvícení LED
Jas
Jas
Udává se v cd/m2 a jeho hodnota se meří podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu.

Obecně platí, čím více, tím lépe, ale stejně jako u kontrastu – nic se nemá přehánět. Příliš světlý, nebo, chcete-li jasný monitor, může zkreslovat barvy ( černá -> šedá apod. ) a stejně jako kontrastní monitor, může v noci oslňovat. Není tedy třeba se hnát za co nejvyšší hodnotou
300 cd/m2
Kontrast
Kontrast
Statická hodnota kontrastního poměru v jednom okamžiku zobrazení.
Je vždy nižší než hodnota dynamického poměru, který udává maximální rozsah kontrastu zařízení, které ovšem není možné dosáhnout v jeden okamžik.
5000 :1
Barevná hloubka 1070 mil
Max. horizontální frekvence
Max. horizontální frekvence
Určuje rychlost vykreslení obrazu obrazu. Přímo souvisí s parametry rozlišení a vertikální frekvence.
83 kHz
Max. vertikální frekvence
Max. vertikální frekvence
Určuje množství snímků které dokáže zařízení zobrazit za 1 sekundu. Vyšší hodnoty zaručují méně blikání obrazu
75 Hz
Rozteč bodu 0.262 mm
Pozorovací úhel horizontální 178 °
Pozorovací úhel vertikální 178 °
Rozhraní
VGA výstup
VGA výstup
VGA výstup je výstup sloužící k propojení např. externího monitoru s grafickou kartou v notebooku.
Obraz se tedy bude zobrazovat na obou displejích.
Ne
DVI výstup
DVI výstup
Digitální výstup, který použijete např. pro propojení s notebookem, projektorem , televizí apod.
Ano
HDMI výstup
HDMI výstup
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
Ne
DisplayPort
DisplayPort
DisplayPort je digitální konektor sloužící k přenosu nekomprimovaného digitálního obsahu s podporou až 8kanálového zvuku a ochrany DPCP (DisplayPort Content Protection) využívající 128bitové šifrování AES. Podporuje rychlost přenosu 10,8 Gbit/s, na vzdálenost do 3 metrů zvládá rozlišení WQXGA (2560×1600 pixelů), na vzdálenost až 15 metrů zobrazí rozlišení 1920×1080 pixelů.

S konektory typu DVI a HDMI je jen omezeně zpětně kompatibilní. DisplayPort dokáže emitovat DVI nebo HDMI signál, takže následně ke konverzi postačí pasivní adaptér. Prakticky tedy lze počítač vybavený pouze DisplayPortem připojit k televizi vybavené konektorem HDMI, přenesen bude obraz i zvuk. Ovšem zpětně konverze nefunguje, takže počítač vybavený pouze HDMI zatím nelze k monitoru vybavenému DisplayPortem připojit.

Je navržen tak, aby nahradil digitální (DVI) i analogové (VGA) konektory v monitorech počítačů stejně jako v grafických kartách. Má všechny funkce HDMI, ale nepředpokládá se, že by měl HDMI nahradit v oblasti domácí spotřební elektroniky. Je určený spíše pro kancelářské a IT využití, pro které se HDMI příliš nehodí.

Ne
USB
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
Ano
Scart Ne
S-Video výstup
S-Video výstup
Vstup sloužící pro přenos video signálu například mezi DVD přehravačem, videokamerou a televizí apod. Je to jedna z možností vedle HDMI, Scart, Cinch kabelů
Ne
Napájení
Spotřeba energie 71 W
Vybavení
TV tuner
TV tuner
Televizní tuner umožňuje přijímat televizní vysílání. Může být buď analogový, nebo digitální
Ne
Dálkové ovládání v balení Ne
Integrovaná webkamera
Integrovaná webkamera
Integrovaná webkamera umožňuje přímou komunikaci např. přes Skype, ICQ apod. komunikátory.
Není tedy nutné dokupovat extrní webkameru do USB portu.
Ne
Integrované reproduktory
Integrované reproduktory
V případě, že jsou integrovány reproduktory je dodáván i audiokabbel, který propojíte se zvukovou kartou v PC a zvuk poté vychází přímo z monitoru a není nutné připojovat nebo dokupovat externí reproduktory.
Ne
Integrovaný mikrofon Ne
Pivot (otáčení panelu)
Pivot (otáčení panelu)
Funkce PIVOT je plynulé otáčení panelu.
Setkáme se sním např. u profesionálních monitorů značky EIZO.
Ano
VESA standard uchycení
VESA standard uchycení
Standard definovaný asociací VESA (Video Electronics Standards Association) je celosvětově uznávaný standard pro montáž plochých televizorů a dislejů.

Dle rozteče je tak možné vybrat si nejvhodnější držák.
100x100, 200x100 mm
Rozměry
Šířka výrobku 64 cm
Výška výrobku 39 cm
Hloubka výrobku 4 cm
Hmotnost výrobku 4 kg
Šířka balení 30 cm
Výška balení 40 cm
Hloubka balení 20 cm
Hmotnost balení 4 kg


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s LCD monitor Samsung S27A850DSR (LS27A850DSR/EN) černý - diskuse je zatím prázdná - vložte svůj příspěvek jako první

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď LCD monitor Samsung S27A850DSR (LS27A850DSR/EN) černý

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

mlýnek na maso - Příslušenství k robotu Bosch MUM 5 Bosch MUZ5FW1 (rozbalené zboží 8414000717)
Vložil: HANA
2024-07-14 12:47:49

prosím o návod k mletí masa Bosch MUM5...
sw - Skener HP ScanJet G4050 (L1957A) černý
Vložil: Hana Kotlandová
2024-06-11 12:53:04

Je možné k tomuto skeneru ještě sehnat ovládací sw? Instalaci nového PC jsem o něho přišla a CD s instalací už nemám k dispozici. Děkuji...
manual na mtd dl 92 h - Traktor MTD LE 160/92 H
Vložil: Karel Vlášek
2024-06-11 07:05:10

prosim o manual na trakturek mtd dl 92 h...
uhliky - Vrtací kladivo Einhell BRH 1500/1 Bavaria Black
Vložil: Miso
2024-05-31 08:54:38

Dobrý den, neviete mi prosím vas povedat aké uhliky idu do tohto vrtacieho kladiva? Dakujem...
Návod - Rotoped magnetický Brother 5.1 - tichý chod, 6 kg kolo, 6 funkcí, 140 kg
Vložil: Marie Hrušková
2024-05-29 14:11:28

Prosím o zaslání návodu. Dekuji. ...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt