NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití Router TP-Link TL-MR3020 (TL-MR3020)

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití Router TP-Link TL-MR3020 (TL-MR3020), český návod Router TP-Link TL-MR3020 (TL-MR3020), router, tp-link, tl-mr3020


Český návod k použití Router TP-Link TL-MR3020 (TL-MR3020)

Český návod k obsluze Router TP-Link TL-MR3020 (TL-MR3020) je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem wi-fi routery, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli TP-Link spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro wi-fi routery značky TP-Link, kde máte možnost stáhnout návod k použití Router TP-Link TL-MR3020 (TL-MR3020) na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí Router TP-Link TL-MR3020 (TL-MR3020), kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak wi-fi routery používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise TP-Link.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately Router TP-Link TL-MR3020 (TL-MR3020). Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky TP-Link v záložce Počítače a příslušenství - Síťové prvky - Wi-Fi routery.

Router TP-Link TL-MR3020 (TL-MR3020)
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi Router TP-Link TL-MR3020 (TL-MR3020), kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Wi-Fi routery TP-Link.

Návod k použití Router TP-Link TL-MR3020 (TL-MR3020)

Český návod k obsluze Router TP-Link TL-MR3020 (TL-MR3020) značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Počítače a příslušenství - Síťové prvky - Wi-Fi routery.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: TP-Link
 • Zařazení produktu: Počítače a příslušenství - Síťové prvky - Wi-Fi routery
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha wi-fi routery
 • Tipy pro nastavení TP-Link
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na TP-Link servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem wi-fi routery TP-Link a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro Router TP-Link TL-MR3020 (TL-MR3020) je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro Router TP-Link TL-MR3020 (TL-MR3020) - K čemu slouží tento produkt
Sdílejte možnosti sítě 3G/4G*! Díky napájení notebookem či adaptérem umožňuje model TL-MR3020 snadné sdílení mobilního připojení v síti 3G/4G s rodinou a přáteli ve vlaku, při kempování, v hotelu a téměř kdekoliv, kde je 3G/4G pokrytí. Připojením 3G/4G USB modemu ke směrovači získáte okamžitě 3G/4G Wi-Fi hotspot.

*Pokud vaše stávající zařízení nepodporuje sdílení ve 4G, proveďte prosím aktualizaci na nejnovější firmware.

Malý cestovní design a mini USB port
Tento směrovač je výjimečný díky svému malému cestovnímu designu a mini USB portu, díky kterému lze připojit notebook či napájecí adaptér a použít je tak jako zdroj napájení. Pokud máte svůj notebook, můžete model TL-MR3020 snadno napájet a vytvořit cloudovou síť, kterou lze sdílet se zařízeními iPad™, iTouch™, Kindle™, telefony Android™ a velkou většinou dalších přenosných zařízení vybavených Wi-Fi.

Vysoká kompatibilita vyzkoušená v praxi
Kompatibilita je nejdůležitějším aspektem, který je třeba zvážit při výběru 3G/4G směrovače. Abychom zajistili kompatibilitu mezi našimi směrovači a modemem, který použijete se směrovačem, ujistili jsme se, že jsou naše směrovače 3G kompatibilní s poskytovateli služeb internetu v regionech, kde se prodávají. Po celém světě máme týmy, které nepřetržitě testují naše směrovače s nově uváděnými modemy, aby se naši koncoví uživatelé mohli spolehnout, že naše směrovače budou bezproblémově fungovat i v místě jejich bydliště a práce.

Nastavení zabezpečení jedním tlačítkem
Díky nastavení zabezpečení jedním tlačítkem umožňuje model TL-MR3020 uživatelům okamžitě nastavit zabezpečení jednoduše stisknutím tlačítka WPS na směrovači a automaticky tak vytvořit zabezpečené připojení WPA2, které je bezpečnější než šifrování WEP. Tento způsob je nejen rychlejší a bezpečnější než obvyklá nastavení zabezpečení, ale i pohodlnější, protože si nemusíte pamatovat žádné heslo!

IP QoS – Řízení šířky pásma
Šířka pásma širokopásmových mobilních sítí je omezena. Díky funkci IP QoS umožňuje směrovač TL-MR3020 optimálně využívat šířku pásma a nabízí rozdělení šířky pásma tak, aby se zamezilo neprůchodnosti sítě a nedocházelo ke zneužívání šířky pásma. Při sdílení šířky pásma mobilní sítě s ostatními se můžete podle svých požadavků rozhodnout, jakým způsobem sdílení provedete.

Snadná obsluha
Model TL-MR3020 lze snadno a rychle instalovat téměř kdekoliv. Stačí do směrovače vložit USB modem, vyhledat v počítači bezdrátový SSID a připojit se k němu. Připojit se a procházet internet můžete téměř okamžitě a díky průvodci na přiloženém CD mohou i nezkušení uživatelé snadno nastavit připojení k bezdrátové síti.

Hlavní znaky:

 • Sdílení mobilního připojení v 3G/4G* síti, kompatibilní s více než 120 3G/4G USB modemy LTE/HSPA+/UMTS/EVDO, testováno v praxi
 • Cestovní design, malá velikost i hmotnost vhodná na cesty, umožňuje uživatelům sdílet mobilní připojení v 3G/4G* síti, kdekoliv je dostatečné pokrytí
 • Bezdrátové připojení dosahuje rychlosti až 150 Mbit/s
 • Pro různé situace jsou dostupné tři režimy: směrovač 3G/4G*, klientský směrovač WISP a cestovní režim směrovače (režim AP)
 • Díky záložní strategii pro 3G/4G* a WAN pomocí metody failover, může model TL-MR3020 poskytovat nepřetržité připojení k internetu.

Hardwarové funkce
Rozhraní | 1 10/100Mbps WAN/LAN Port, USB 2.0 Port for 3G/4G modem, a mini USB Port for power supply.
Tlačítko | Quick Setup Security Button, Reset Button, Mode Switch
Externí napájení | 5VDC/1.0A
Rozměry (š*h*v) | 2.9 x 2.6 x 0.9 in. (74 x 67 x22 mm)
Typ antény | Internal Antenna

Funkce bezdrátové sítě
Standardy bezdrátové sítě | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
Frekvence | 2.4-2.4835GHz
EIRP | <20dbm bezdrátové režimy | 3g router, travel router (ap), wisp client zabezpečení sítě | support 64>Softwarové funkce DHCP | Server, DHCP Client List, Address Reservation Přesměrování portů | Virtual Server, Port Triggering, DMZ, UPnP Řízení přístupu | Parental Control, Host List, Access Schedule, Rule Management Zabezpečení | Firewall, MAC filtering, Denial of Service (DoS) JINÉ Certifikace | CE, FCC, RoHS Obsah balení TL-MR3020 router QIG, Power Adapter USB Cable Resource CD Ethernet Cable Systémové požadavky: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

Další parametry Router TP-Link TL-MR3020 (TL-MR3020):
Další parametry
ADSL/VDSL Ne
3G
3G
Označení pro mobilní sítě 3. generace umožňující vysokorychlostní přenos dat a nové multimediální funkce, například videohovory. Patří do nich i české sítě 3.generace UMTS. Služby spojené s touto generací představují schopnost přenášet obojí – hlas (telefonní hovor) i data (stahovaná data, e-maily, zprávy).
Ano
USB
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
Ano
Frekvenční pásmo 2,4 GHz
Počet LAN portů 1
Rychlost LAN 10/100 Mb/s
WiFi
WiFi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jeslti je WiFI jak volitelné příslušenství.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Ano
Typ WiFi B, N, G
Datová propustnost 150 Mb/s
Rozměry
Šířka výrobku 7 cm
Výška výrobku 2 cm
Hloubka výrobku 6 cm
Šířka balení 20 cm
Výška balení 30 cm
Hloubka balení 10 cm
Hmotnost balení 1 kg


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s Router TP-Link TL-MR3020 (TL-MR3020)

Vložit příspěvek pro Router TP-Link TL-MR3020 (TL-MR3020)

Předmět: Navod
Datum: 15.10.2018 16:46:19Autor: Viktor Semanik
Potřebuji návod na zprovoznění TP-link
Odpovědět

Předmět: Návod k použití Router TP-Link TL-MR3020
Datum: 27.02.2015 12:40:58Autor: noro
Návod k použití Router TP-Link TL-MR3020
Odpovědět

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď Router TP-Link TL-MR3020 (TL-MR3020)

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

wifi - Tiskárna multifunkční Samsung Xpress SL-M2070W (SL-M2070W/SEE)
Vložil: Jaroslav Klimo
2019-04-19 14:53:51

Dobrý den, nedaří se mi propojit tiskárna M2070 s ntb stále to chce nějaký klíč nebo 8 pin kód, už jsem vyzkoušel vše co jsem našel a nic. je možné mi nějak poradit díky....
Navod - Hra Sony PlayStation 3 Resistance: Fall of Man (Essentials) (PS719244141)
Vložil: Pavel
2019-04-14 10:13:58

Prosim navod...
Návod - HiFi systém Samsung MM-E320
Vložil: Josef Novák
2019-04-12 13:33:13

Jak si ho mám stáhnout, nic není aktivní? Je to napsané červeně ale není aktivní......
Český návod k použití Tlakový hrnec Tescoma BIO EXCLUSIVE+ 701710 nerez - Tlakový hrnec Tescoma BIO EXCLUSIVE+ 701710 nerez
Vložil: Wágner
2019-04-11 20:14:56

Český návod k použití Tlakový hrnec Tescoma BIO EXCLUSIVE+ 701710 nerez...
Teplota - Kojenecká láhev Tommee Tippee C2N ANTI-COLIC, 150ml, 0+m
Vložil: Lucie Kurfiřtova
2019-04-09 13:32:51

Dobrý den, zakoupila jsem si kojeneckou lahvicku,nemohu najít v návodu ani v popisu na webových stránkách jakou barvu má mít ukazatel teploty. Děkuji za odpověď,s pozdravem Lucie Kurfiřtova ...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých návodů k použití a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt