NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití Router TP-Link TL-WR740N (TL-WR740N)

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití Router TP-Link TL-WR740N (TL-WR740N), český návod Router TP-Link TL-WR740N (TL-WR740N), router, tp-link, tl-wr740n


Český návod k použití Router TP-Link TL-WR740N (TL-WR740N)

Český návod k obsluze Router TP-Link TL-WR740N (TL-WR740N) je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem wi-fi routery, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli TP-Link spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro wi-fi routery značky TP-Link, kde máte možnost stáhnout návod k použití Router TP-Link TL-WR740N (TL-WR740N) na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí Router TP-Link TL-WR740N (TL-WR740N), kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak wi-fi routery používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise TP-Link.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately Router TP-Link TL-WR740N (TL-WR740N). Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky TP-Link v záložce Počítače a příslušenství - Síťové prvky - Wi-Fi routery.

Router TP-Link TL-WR740N (TL-WR740N)
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi Router TP-Link TL-WR740N (TL-WR740N), kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Wi-Fi routery TP-Link.

Návod k použití Router TP-Link TL-WR740N (TL-WR740N)

Český návod k obsluze Router TP-Link TL-WR740N (TL-WR740N) značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Počítače a příslušenství - Síťové prvky - Wi-Fi routery.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: TP-Link
 • Zařazení produktu: Počítače a příslušenství - Síťové prvky - Wi-Fi routery
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha wi-fi routery
 • Tipy pro nastavení TP-Link
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na TP-Link servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem wi-fi routery TP-Link a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro Router TP-Link TL-WR740N (TL-WR740N) je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro Router TP-Link TL-WR740N (TL-WR740N) - K čemu slouží tento produkt

TL-WR740N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti obsahující směrovač pro sdílení internetu a 4portový přepínač. Bezdrátový směrovač Wireless N je kompatibilní se standardem 802.11b/g a poskytuje výkon standardu 802.11n v podobě přenosové rychlosti až 150 Mbit/s za ještě přijatelnější cenu. Standard 11n překonává rychlost standardu 11g a přináší plynulejší chod aplikací náročných na šířku pásma, například vysílání datového proudu videa. Můžete si užívat kvalitní vysílání datového proudu videa, internetovou telefonii nebo hraní online her z libovolného místa v domácnosti, což nebylo s tradičními produkty 11g nikdy příliš využitelné.

Výjimečný bezdrátový výkon za dostupnou cenu

TP-LINK TL-WR740N představuje vysokorychlostní řešení kompatibilní se standardem IEEE 802.11b/g/n. Zařízení TL-W740N, vybavené technologií N, poskytuje výkon standardu 802.11n v podobě přenosové rychlosti až 150 Mbit/s za ještě dostupnější cenu a 9krát vyšší rychlosti a 4krát delšího dosahu než u tradičních produktů 11g.

Standard 11n překonává rychlost standardu 11g a přináší plynulejší chod aplikací náročných na šířku pásma, jako jsou např. bezdrátové vysílání datového proudu videa, internetová telefonie, hraní online her, z libovolného místa v domácnosti, což nebylo s tradičními produkty 11g nikdy příliš využitelné. Užívejte si výkon standardu Wireless N za cenu Wireless G!

Technologie CCA – stabilní bezdrátové signály

Technologie CCA (Clear Channel Assessment) automaticky zamezuje konfliktům kanálů prostřednictvím funkce výběru volného kanálu a plně tak realizuje výhody vazby na kanál, aby poskytla vyšší výkon bezdrátového připojení.

Tlačítko QSS – rychlé nastavení zabezpečení (kompatibilní s WPS)

Zařízení TL-WR740N kompatibilní se standardem WI-FI Protected Setup™ (WPS) je vybaveno funkcí rychlého nastavení zabezpečení, která umožňuje pouhým stisknutím tlačítka QSS téměř okamžitě automaticky nastavit zabezpečené připojení WPA2, které je bezpečnější než šifrování WEP. Tento způsob je nejen rychlejší než obvyklá nastavení zabezpečení, ale i pohodlnější, protože si nemusíte pamatovat žádné heslo!

Šifrování WPA/WPA2 – pokročilé zabezpečení

Co se týká zabezpečení bezdrátových sítí, šifrování WEP již nepatří mezi nejsilnější a nejúčinnější ochranu proti vnějším útokům. TL-WR740N nabízí šifrování WPA/WPA2 (osobní i podnikové) vytvořené aliancí WI-FI, podporující interoperabilitu a zabezpečení sítí WLAN.

IP QoS – řízení šířky pásma

Nerozlišené procházení internetu a stahování nadměrně zatěžující šířku pásma v bezdrátové síti ze strany interních uživatelů často znamená, že v domácnosti nebo malé kanceláři je nedostatečná šířka pásma. Funkce IP QoS integrovaná v zařízení TL-WR740N umožňuje optimálně využívat šířku pásma a nabízí rozdělení šířky pásma tak, aby se zamezilo neprůchodnosti sítě a nedocházelo ke zneužívání šířky pásma. Tímto způsobem dostanou uživatelé malé sítě přidělenu vyhrazenou šířku pásma a nebude docházet k tomu, aby nekritické aplikace snižovaly průchodnost sítě.

Snadné nastavení

Tato funkce umožňuje i nezkušeným uživatelům nastavit směrovač bez znalosti klíčových parametrů, stačí pouze spustit disk CD s nastavením a nechat si rychle a snadno vytvořit síťové připojení.

Hlavní funkce:

 • Bezdrátové připojení s rychlostí až 150 Mbit/s
 • Funkce WDS umožňuje bezproblémové přemostění v případě rozšiřování bezdrátové sítě
 • Snadné zabezpečení bezdrátové sítě šifrováním pomocí stisku tlačítka QSS
 • Nastavení priority zajišťuje kvalitní chod aplikací vyžadujících velkou šířku pásma, například hlasové/video aplikace
 • Podporuje firewall SPI a správu řízení přístupu
 • Podporuje šifrování WPA/WPA2
 • Bezproblémová kompatibilita s produkty 802.11b/g/n

Parametry:

Hardwarové funkce
Rozhraní: 4 porty 10/100 Mbit/s LAN
1 port 10/100 Mbit/s WAN
Tlačítko: Rychlé nastavení zabezpečení (kompatibilní s WPS)
Tlačítko resetování
Vypínač
Externí napájení: 9 VDC/0,6 A
Standardy bezdrátové sítě: | IEEE 802.11n*, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
Anténa: Všesměrová, pevná, 5 dBi
Rozměry (š*h*v): 174*118*33 mm

Funkce bezdrátové sítě
Frekvence: 2,4–2,4835 GHz
Signální rychlost | 11n: až 150 Mbit/s (dynamická)
11g: až 54 Mbit/s (dynamická)
11b: až 11 Mbit/s (dynamická)
EIRP: <20 dbm (eirp) citlivost příjmu: 130 mbit>Softwarové funkce Typ sítě WAN: Dynamická IP/statická IP/PPPoE/ PPTP (duální přístup)/L2TP (duální přístup)/BigPond DHCP | Server, klient, seznam klientů DHCP, rezervace adres Kvalita služeb: WMM, řízení šířky pásma Přesměrování portů: Virtuální server, aktivace portů, UPnP, DMZ Dynamický DNS: | DynDns, Comexe, NO-IP Průchod VPN: PPTP, L2TP, IPSec (ESP Head) Řízení přístupu: Rodičovská kontrola, místní řízení správy, seznam hostitelů, harmonogram přístupu, správa pravidel Zabezpečení bránou firewall: DoS, firewall SPI Filtrování IP/MAC adres, filtrování domén Vázání na adresy IP a MAC Správa | Řízení přístupu Místní správa Vzdálená správa JINÉ Certifikace: CE, FCC, RoHS Systémové požadavky | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ nebo Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® nebo Linux. Provozní prostředí | Provozní teplota: 0–40 Neprovozní teplota: -40–70 Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující Obsah balení:
 • TL-WR740N
 • 1 pevná všesměrová anténa
 • Napájecí zdroj
 • Disk CD s prostředky
 • Příručka pro rychlou instalaci


Další parametry Router TP-Link TL-WR740N (TL-WR740N):
Další parametry
Zisk antény 5 dB
ADSL/VDSL Ne
3G
3G
Označení pro mobilní sítě 3. generace umožňující vysokorychlostní přenos dat a nové multimediální funkce, například videohovory. Patří do nich i české sítě 3.generace UMTS. Služby spojené s touto generací představují schopnost přenášet obojí – hlas (telefonní hovor) i data (stahovaná data, e-maily, zprávy).
Ne
USB
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
Ne
Frekvenční pásmo 2,4 GHz
Počet LAN portů 4
Rychlost LAN 10/100 Mb/s
WiFi
WiFi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jeslti je WiFI jak volitelné příslušenství.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Ano
Typ WiFi B, G, N
Datová propustnost 150 Mb/s
Rozměry
Šířka výrobku 15 cm
Výška výrobku 2 cm
Hloubka výrobku 10 cm
Šířka balení 28 cm
Výška balení 23 cm
Hloubka balení 7 cm


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s Router TP-Link TL-WR740N (TL-WR740N)

Vložit příspěvek pro Router TP-Link TL-WR740N (TL-WR740N)

Předmět: dotaz
Datum: 21.05.2018 08:22:17Autor: Petr Špaček
Dobrý den Zajímalo by mě jaký dosah má tento router TL-WR740N dekuji za odpověď.
Odpovědět

Předmět: návod
Datum: 10.10.2017 11:08:46Autor: ŘÍHA JAROSLAV
Prosím o návod
Odpovědět

Předmět: problém s připojením
Datum: 25.12.2015 17:51:54Autor: pavel
Když se chci připojit k wifi mobilem,tak mi to hlásí pouze uloženo a nepřipojí se.Router je připojen správně technikem firmy dodávající net .
Odpovědět

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď Router TP-Link TL-WR740N (TL-WR740N)

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky
VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

TS 101 - Termostat CNR TS-101
Vložil: Václav Přibyl
2019-01-21 10:05:49

Prosím o zaslání návodu k termostatu TS 101. Děkuji...
Menabo Shuttle - Nosič lyží Menabo Shuttle na 2 páry magnetický - uzamykatelný (Náhradní obal / Silně deformovaný obal 2500008089)
Vložil: Katerina Duffkova
2019-01-20 08:53:05

Navod na Menabo Shuttle...
Navod pro domaci kino - Reproduktory Genius SW-HF 4800 5.1 (31731048100) imitace dřeva
Vložil: Richard Balaš
2019-01-18 18:12:33

Manual k domacimu kinu genius sw-hf 5.1 5050 v2...
- Handsfree Jabra TALK Bluetooth černé
Vložil: Lenka
2019-01-17 17:32:43

Dobrý den, koupila jsem si handsfree, ale stalo se mi, že já jsem slyšela perfektně, ale na druhé straně neslyšeli nic....
návod - 3D brýle Epson ELPGS03 (V12H548001) černé
Vložil: milan věžník
2019-01-16 19:24:58

návod na 3d brýle EPSON SO3 D glasses...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých návodů k použití a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt