NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití Software AVG Internet Security 1 PC / 1 rok (AVCAN12DCZS001)

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití Software AVG Internet Security 1 PC / 1 rok (AVCAN12DCZS001), český návod Software AVG Internet Security 1 PC / 1 rok (AVCAN12DCZS001), software, avg, internet, security,


Český návod k použití Software AVG Internet Security 1 PC / 1 rok (AVCAN12DCZS001)

Český návod k obsluze Software AVG Internet Security 1 PC / 1 rok (AVCAN12DCZS001) je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem antivirový, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli AVG spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro antivirový značky AVG, kde máte možnost stáhnout návod k použití Software AVG Internet Security 1 PC / 1 rok (AVCAN12DCZS001) na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí Software AVG Internet Security 1 PC / 1 rok (AVCAN12DCZS001), kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak antivirový používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise AVG.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately Software AVG Internet Security 1 PC / 1 rok (AVCAN12DCZS001). Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky AVG v záložce Počítače a příslušenství - Software - Antivirový.

Software AVG Internet Security 1 PC / 1 rok (AVCAN12DCZS001)
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi Software AVG Internet Security 1 PC / 1 rok (AVCAN12DCZS001), kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Antivirový AVG.

Návod k použití Software AVG Internet Security 1 PC / 1 rok (AVCAN12DCZS001)

Český návod k obsluze Software AVG Internet Security 1 PC / 1 rok (AVCAN12DCZS001) značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Počítače a příslušenství - Software - Antivirový.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: AVG
 • Zařazení produktu: Počítače a příslušenství - Software - Antivirový
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha antivirový
 • Tipy pro nastavení AVG
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na AVG servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem antivirový AVG a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro Software AVG Internet Security 1 PC / 1 rok (AVCAN12DCZS001) je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro Software AVG Internet Security 1 PC / 1 rok (AVCAN12DCZS001) - Naše nejlepší ochrana před viry – nyní s aplikací QuickTune pro rychlejší chod počítače

Odhalování a blokování virů, hrozeb a malwaru
Vynikající a snadno použitelná ochrana nezbytná pro každého
Naší snahou je zastavit viry ještě před tím, než se dostanou do vašeho počítače. Kontrolujeme vaše soubory dříve, než je otevřete, vaše odkazy na síti Facebook dříve, než na ně kliknete, vaše e-maily předtím, než se k vám dostanou a webové stránky před jejich návštěvou.
Získáte: AntiVirus, AntiMalware (Rezidentní štít AVG), AVG Anti-Rootkit, Kontrolu pošty AVG, ochrannou technologii cloud AVG, AVG Community Protection Network, AVG LinkScanner® Surf-Shield, ochranu sociálních sítí AVG

AntiVirus
Pomáhá blokovat a odstraňovat viry, červy a trojské koně a bránit jejich šíření.

AntiMalware (Rezidentní štít AVG)
Chrání počítač před malwarem a pomáhá blokovat infikované soubory.

AVG Anti-Rootkit
Odhaluje a odstraňuje nebezpečné rootkity, které skrývají škodlivý software s úmyslem převzít kontrolu nad počítačem.

AVG Email Scanner
Odhaluje infikované nebo škodlivé příchozí přílohy, aby nepoškodily váš počítač. Funguje jako doplněk pro e-mailové klienty (například Microsoft Outlook® 2010) nebo jako testovací modul pro účty POP3, SMTP a IMAP.

AVG Protective Cloud Technology
Identifikuje a předchází novým hrozbám „v cloudu“ díky automatickým aktualizacím antivirového softwaru.

AVG Community Protection Network
Okamžitě promění každou novou hrozbu objevenou kterýmkoli členem komunity v ochranu pro všechny. Tím pádem vzniká ještě lepší ochrana před viry pro celou komunitu AVG.

AVG LinkScanner® Surf-Shield
Technologie inteligentní prevence, která zabraňuje v přístupu k infikovaným nebo nelegálním webovým stránkám. Aktivně kontroluje každou webovou stránku před tím, než na ni kliknete, a v případě podezření zabrání jejímu otevření.

Ochrana sociálních sítí AVG
Kontroluje odkazy, k jejichž výměně dochází na sociálních sítích jako Facebook®, Twitter® apod., abyste byli vy i vaši přátelé v bezpečí.

Blokování nezabezpečených odkazů a souborů
Pokročilá ochrana, která umožňuje bezpečné sdílení souborů
Někdy je příjemné obdržet něco nečekaného. Může to ale být i nepříjemné překvapení. Soubory jsou kontrolovány před stažením a sdílením i při online komunikaci, aby byla zajištěna jejich bezpečnost.
Získáte: AVG Online Shield™

Kontroluje soubory před stažením pro zajištění jejich bezpečnosti a chrání vás při výměně souborů v rámci služeb MSN, Yahoo! a ICQ.

Blokuje nevyžádané a podvodné e-maily.
Jedinečná ochrana, díky které podstupujete minimální riziko, že se stanete obětí podvodu online
Všichni víme, co ve své e-mailové schránce chceme vidět. O nezvané návštěvníky v podobě phishingu a podvodných e-mailů se staráme my, abyste se mohli soustředit na ty zprávy, o které stojíte.
Získáte: AVG Anti-Spam

Zbaví vás spamů a podvodných e-mailů. Díky testování všech vašich e-mailů na přítomnost podezřelého obsahu či kódu je tady jen minimální riziko, že se stanete obětí podvodu.

Bezplatná ochrana pro mobilní zařízení jako bonus
Základní ochrana pro zařízení se systémem Android
Většina z nás si už vůbec nedokáže představit, že by se museli obejít bez mobilních zařízení. Používáme-li je ale k podobným účelům jako počítače, je nezbytně nutné, abychom je také podobným způsobem chránili. Zakoupíte-li si jakoukoli úroveň ochrany počítače, získáte zdarma i ochranu pro své mobilní zařízení.
Získáte: AVG Mobilation™ Antivirus Free for Android™
Zajišťuje ochranu proti virům a malwaru, takže můžete naprosto bez obav telefonovat, přijímat textové zprávy, stahovat hudbu, videa a aplikace i surfovat po internetu.

Kromě toho vyhledává aplikace a nastavení, které telefon mohou zpomalovat. Pokud telefon ztratíte, usnadní jeho lokalizaci pomocí satelitní technologie a umožní uzamčení či vymazání osobních dat, aby se nedostala do nepovolaných rukou.

Velmi snadno se používá a funguje ve všech verzích operačního systému Android od verze 1.6.

Bez ochrany nezůstanete, ani pokud vaše zařízení nepoužívá systém Android. K dispozici jsou také bezplatné produkty Family Safety® pro systémy iOS a Windows Phone.

Předchází sledování a krádeži dat
Základní nástroje nezbytné k řízení toho, kdo bude schopen vidět a používat informace o vaší aktivitě na internetu
Vaše soukromí je důležité. Ať už se jedná o vaši identitu nebo o to, kdo sleduje informace o vás a jak s nimi nakládá – v obou případech máme vše pod kontrolou.
Získáte: AVG Do Not Track, AVG Identity Protection™, Anti-Spyware, AVG WiFi Guard
Funkce AVG Do Not Track
Informuje o tom, které webové stránky shromažďují data o vaší činnosti online, a poskytuje vám možnost jim v tom zabránit. Tato funkce je dostupná v rámci panelu AVG Security Toolbar, který je součástí instalace nebo k dispozici jako samostatný doplněk. Nabízí podporu prohlížečů Internet Explorer®, Mozilla Firefox® a Google Chrome®.

AVG Identity Protection™
Udržuje vaše osobní informace v bezpečí během prohlížení internetu a také brání zločincům v krádeži osobních dat ve vašem počítači.

Anti-Spyware
Ochrání vaši identitu před spywarem a adwarem, které sledují osobní informace.

AVG WiFi Guard
Pomůže vám vyhnout se nebezpečným přístupovým bodům WiFi využívaným hackery tím, že vás upozorní, když se počítač pokusí připojit k neznámé síti WiFi.

Ochrana osobních údajů před hackery
Jedinečná ochrana pro čísla kreditních karet, údaje bankovních účtů a další osobní informace, které zadáváte online.
Ať už kupujete cokoli a máte účet u jakékoli banky, nejdůležitější je vědět, že vše probíhá bezpečně. My dáváme pozor na osobní údaje, které zadáváte na internetu, a zajišťujeme tak jejich bezpečnost. Vy se můžete věnovat nákupu samotnému.
Získáte: AVG Enhanced Firewall

Blokuje pokusy hackerů o přístup k soukromým datům uloženým ve vašem počítači. Brání malwaru převzít kontrolu nad počítačem a škodit dalším uživatelům. Funguje v kabelových i bezdrátových sítích.

Zajišťuje rychlý chod počítače.
Rychlejší testování a rychlejší chod počítače, jelikož ntivirový software by vás nikdy neměl zpomalovat.
Každý uživatel se obává, že instalování množství aplikací snižuje výkon počítače. Náš software je navržen tak, aby vás nikdy nezpomaloval.
Získáte: AVG Turbo Scan, herní režim, AVG Smart Scanner

AVG Turbo Scan
Dramaticky zkracuje dobu trvání bezpečnostního testování díky inteligentnější sekvenci celého procesu, která se řídí pořadím, v jakém byly otestované soubory uloženy na disk.

Herní režim
Pozastavuje testování a aktualizace během hraní, aby nedocházelo ke zpomalení nebo zamrznutí. Také chrání váš digitální profil před hackery, kteří by mohli chtít ukrást a prodat vaše odměny ve hrách.

AVG Smart Scanner
Testuje počítač pouze tehdy, když jej nepoužíváte. Jakmile pohnete myší nebo stisknete klávesu, okamžitě sníží prioritu procesu na nízkou. Díky ignorování souborů, které již byly testovány a jsou bezpečné, lze minimalizovat dobu trvání testování.

Zrychluje prohlížení internetových stránek.
Ojedinělý zážitek ze sledování videa
Pokud trávíte hodně času na serveru YouTube, budete nadšení. Rychlejší a plynulejší datové proudy videa – kdo by odolal?
Získáte: AVG Akcelerátor

Maximalizace rychlosti připojení a stahování binárních dat zajišťuje rychlejší a plynulejší přenos videa. Vaše zážitky ze serveru YouTube budou ještě lepší.

Bezplatná telefonní podpora
Jsme vám k dispozici v pracovní dny 8-17hod.
Získáte: bezplatnou podporu AVG

Služby našeho týmu odborníků jsou vám k dispozici zcela zdarma v pracovní dny 8-17hod. Stačí zavolat na naši linku.

Snadno použitelné rady a výstrahy
Rozpoznává potíže s výkonem a v intuitivním rozhraní nabízí možnosti reakce.
Pokud dojde k problému, budete na něj upozorněni, abyste mohli vybrat nejvhodnější akci, například extrémně snadnou opravu jedním kliknutím. A protože je rozhraní nyní ještě propracovanější, vše je mnohem snazší.
Získáte: AVG Advisor, jednoduché rozhraní, AVG Auto-Fix, AVG Auto-Updates

AVG Advisor
Reaguje na problémy s výkonem doporučeními pro zrychlení prohlížení. Upozorňuje na aplikace, které výrazně zatěžují připojení nebo paměť a nabízí možnost je ukončit.

Jednoduché rozhraní
Nové zdokonalené rozhraní je navrženo tak, aby bylo používání ochrany softwarem AVG 2013 co nejjednodušší. To vše v souladu s naší snahou nabízet skvělé produkty, které vás nebudou obtěžovat zbytečnými dotazy. Plně kompatibilní se systémem Windows® 8.

AVG Auto-Fix
Odhaluje a upozorňuje na veškerá bezpečnostní rizika a nabízí jednoduché tlačítko pro automatickou opravu jedním kliknutím, která problém opraví a uvede systém do optimálního režimu ochrany.

AVG Auto-Updates
Zatímco neustále inovujeme a aktualizujeme naši technologii ochrany, zajišťujeme pro vás automatické aktualizace, aby bylo vaše zabezpečení neustále na maximální úrovni.

Další parametry Software AVG Internet Security 1 PC / 1 rok (AVCAN12DCZS001):
Další parametry
Druh software antivirus
Krabicová verze
Krabicová verze
Krabicové verze operačních systémů a systémů Office jsou vždy dodávány s CD/DVD médii, jsou přenosné na jiné PC a nejsou vázany na hardware daného počítače jako verze OEM.
Ne
OEM verze
OEM verze
OEM verze operačních systémů je levnější, avšak je nepřenosná a vázaná na daný hardware PC , na který OEM licenci instalujete.
Ne
Upgrade
Upgrade
U upgrade je nutné mít nainstalovanou starší verzi programu.
Upgrade nelze použít k čisté instalaci daného produktu, ale pouze k upgrade na vyšší verzi.
Ne
Rozměry
Šířka balení 5 cm
Výška balení 15 cm
Hloubka balení 5 cm


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s Software AVG Internet Security 1 PC / 1 rok (AVCAN12DCZS001) - diskuse je zatím prázdná - vložte svůj příspěvek jako první

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď Software AVG Internet Security 1 PC / 1 rok (AVCAN12DCZS001)

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

mlýnek na maso - Příslušenství k robotu Bosch MUM 5 Bosch MUZ5FW1 (rozbalené zboží 8414000717)
Vložil: HANA
2024-07-14 12:47:49

prosím o návod k mletí masa Bosch MUM5...
sw - Skener HP ScanJet G4050 (L1957A) černý
Vložil: Hana Kotlandová
2024-06-11 12:53:04

Je možné k tomuto skeneru ještě sehnat ovládací sw? Instalaci nového PC jsem o něho přišla a CD s instalací už nemám k dispozici. Děkuji...
manual na mtd dl 92 h - Traktor MTD LE 160/92 H
Vložil: Karel Vlášek
2024-06-11 07:05:10

prosim o manual na trakturek mtd dl 92 h...
uhliky - Vrtací kladivo Einhell BRH 1500/1 Bavaria Black
Vložil: Miso
2024-05-31 08:54:38

Dobrý den, neviete mi prosím vas povedat aké uhliky idu do tohto vrtacieho kladiva? Dakujem...
Návod - Rotoped magnetický Brother 5.1 - tichý chod, 6 kg kolo, 6 funkcí, 140 kg
Vložil: Marie Hrušková
2024-05-29 14:11:28

Prosím o zaslání návodu. Dekuji. ...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt