NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití Software Corel DRAW Graphics Suite X6 CZ - krabicová verze (CDGSX6CZPLHBB)

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití Software Corel DRAW Graphics Suite X6 CZ - krabicová verze (CDGSX6CZPLHBB), český návod Software Corel DRAW Graphics Suite X6 CZ - krabicová verze (CDGSX6CZPLHBB), soft


Český návod k použití Software Corel DRAW Graphics Suite X6 CZ - krabicová verze (CDGSX6CZPLHBB)

Český návod k obsluze Software Corel DRAW Graphics Suite X6 CZ - krabicová verze (CDGSX6CZPLHBB) je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem grafický, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli Corel spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro grafický značky Corel, kde máte možnost stáhnout návod k použití Software Corel DRAW Graphics Suite X6 CZ - krabicová verze (CDGSX6CZPLHBB) na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí Software Corel DRAW Graphics Suite X6 CZ - krabicová verze (CDGSX6CZPLHBB), kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak grafický používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise Corel.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately Software Corel DRAW Graphics Suite X6 CZ - krabicová verze (CDGSX6CZPLHBB). Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky Corel v záložce Počítače a příslušenství - Software - Grafický.

Software Corel DRAW Graphics Suite X6 CZ - krabicová verze (CDGSX6CZPLHBB)
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi Software Corel DRAW Graphics Suite X6 CZ - krabicová verze (CDGSX6CZPLHBB), kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Grafický Corel.

Návod k použití Software Corel DRAW Graphics Suite X6 CZ - krabicová verze (CDGSX6CZPLHBB)

Český návod k obsluze Software Corel DRAW Graphics Suite X6 CZ - krabicová verze (CDGSX6CZPLHBB) značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Počítače a příslušenství - Software - Grafický.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: Corel
 • Zařazení produktu: Počítače a příslušenství - Software - Grafický
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha grafický
 • Tipy pro nastavení Corel
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na Corel servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem grafický Corel a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro Software Corel DRAW Graphics Suite X6 CZ - krabicová verze (CDGSX6CZPLHBB) je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro Software Corel DRAW Graphics Suite X6 CZ - krabicová verze (CDGSX6CZPLHBB) - Ať už jste začínající, nebo zkušený návrhář, sada CorelDRAW® Graphics Suite X6 představuje řešení grafického softwaru,kterému můžete důvěřovat. Zahrnuje prostředí se širokou nabídkou obsahu, profesionální grafický software a nástroje pro úpravy fotografií a webovou grafiku, takže vám poskytne vše, co potřebujete k vyjádření svého stylu a tvořivé práci bez hranic. Díky integrované nápovědě, výukovým videím a šablonám navrženým profesionály se v těchto nástrojích brzy budete cítit jako doma. Pak budete moci s jistotou tvořit vše od poutavých log a reklamních tabulí až po webové stránky, webovou grafiku,
billboardy, fólie na automobily a letáky! Nejnovější verze této sady nabízí nové výkonné typografické jádro, intuitivní software pro webovou grafiku, rozšířenou podporu písem OpenType®, nové styly dokumentů a mnoho dalších novinek. Váš styl. Bez omezení.

Klíčové funkce a výhody
Snadné nastavení a spuštění
Snadno naleznete veškeré výukové nástroje, které vám umožní bez obtíží zahájit práci a s jistotou vytvářet návrhy.
Díky hodnotným výukovým videím, ukotvitelnému panelu Rady obsahujícímu videa a tipy, vysvětlením od odborníků a inspirativní příručce rozšíříte své znalosti o tvorbě návrhů. Program Corel® CONNECT™ je nyní vybaven několika panely, které vám pomohou efektivněji řadit a organizovat vytvářené návrhy. Rychle vyhledáte obsah v místní síti a na vybraných webech, a to rovněž pomocí programu Corel CONNECT.

Rychlejší a efektivnější práce
Budete moci rychle vyhledat dostupné možnosti formátování či odebrat nežádoucí oblasti ve fotografiích s využitím několika inovací pracovních postupů, které vám pomohou zajistit vyšší efektivitu a produktivitu. Díky podpoře 64 bitů a více jader získáte možnost rychle zpracovávat větší soubory a obrázky a váš počítačový systém bude svižnější.

Snadný stránkový zlom
Řada intuitivních nástrojů pro návrh, nové a vylepšené funkce hlavní vrstvy, nová dočasná vodítka zarovnání, nová rozšířená podpora písem typu OpenType a rozšířená podpora složitých písem pro práci s textem v jiných
jazycích vám výrazně usnadní práci na stránkovém zlomu.

Tvorba návrhů se stylem a tvořivostí
Předveďte svůj jedinečný styl a kreativitu ve všech svých návrzích díky využití přepracovaného jádra stylů, nového ukotvitelného panelu Styly objektů, nové implementace Styly barev, nové funkce Soulad barev a předem připravených
rámečků obrázků. Budete mít k dispozici veškeré prostředky, které jsou třeba pro návrhy na vyšší úrovni.

Příprava výstupu s jistotou
Své návrhy můžete snadno a bez potíží sdílet díky podpoře více než 100 formátů souborů, včetně formátů PDF, JPG, PNG, EPS, AI, TIFF, PSD, DOCX a PPT. Možnost Shromáždit pro výstup umožňuje shromáždit písma, profily barev a další informace, které vám usnadní předání práce poskytovateli tiskových služeb. Pomocí dialogového okna Export můžete přizpůsobit profily barev a typy a velikosti souborů pro tisk nebo export na web.

Cíloví uživatelé
! Profesionální grafici v reklamě a tisku, kteří tráví většinu času vytvářením a úpravami grafiky, prací s textem a retušováním fotografií.
! Tvůrci aplikované grafiky, kteří se věnují zejména vytváření reklamních panelů, sítotisku, gravírování a dalším oborům.
! Příležitostní uživatelé grafiky, kteří pomocí grafického softwaru vytvářejí vlastní marketingové materiály.
! Marketingová oddělení v malých a středních firmách, která vytvářejí brožury a tisknou inzeráty, bulletiny a další marketingové materiály.
! Studenti a učitelé doma nebo ve škole, kteří využívají grafiku v rámci vzdělávací činnosti a vytvářejí prezentace, letáky, plakáty či referáty.

Konkurenční výhody
Sada CorelDRAW Graphics Suite X6 nabízí profesionálním návrhářům i uživatelům ve firmách nejsnáze ovladatelnou sadu profesionálních grafických aplikací na trhu.
! Nabízí špičkový grafický design, ilustrace, trasování, úpravu fotografií a nový modul Website Creator, a to vše v rámci jedné výkonné sady.
! Toto robustní grafické řešení poskytuje profesionální design za dostupnou cenu.
! Nabízí špičkovou kompatibilitu souborů, podporuje formáty PDF, Microsoft® Word®, Adobe® Illustrator®, Adobe® Photoshop® a přes 100 formátů celkem, takže umožňuje snadné a bezproblémové importování a exportování
souborů.
! Zahrnuje komplexní výukové nástroje, například kontextové rady a videotipy, více než dvě hodiny výukových videokurzů, tipy a triky a další užitečné výukové zdroje, které vám usnadní zahájení práce.
! Obsahuje užitečný obsah v hodnotě stovek dolarů, včetně 10 000 klipartů, 1 000 vysoce kvalitních volně použitelných fotografií, 1 000 profesionálních písem, 1 000 písem typu OpenType, včetně špičkových písem, jako je Helvetica®, 350 profesionálních šablon, 2 000 šablon vozidel a 800 rámečků a vzorů, které vám při vytváření návrhů ušetří čas i peníze.

Obsah balení
Hlavní aplikace
! CorelDRAW® X6: Intuitivní aplikace pro vektorové ilustrace a stránkový zlom
! Corel® PHOTO-PAINT™ X6: Aplikace pro profesionální úpravu fotografií
! Corel® PowerTRACE™ X6: Nástroj pro přesný převod rastrové grafiky na vektorovou
! Corel® Website Creator™ X6*: Výkonný software pro tvorbu vlastních webů
! Corel CAPTURE™ X6: Jednoduchý nástroj pro tvorbu snímků obrazovky
! Corel® CONNECT™: Okamžité vyhledávání obsahu
! PhotoZoom Pro 2**: Modul plug-in aplikace PHOTO-PAINT pro zvětšování digitálních obrázků
! ConceptShare™ (v angličtině): Interaktivní nástroj pro spolupráci online

*Je vyžadován účet Corel.com.
**Je vyžadována registrace.

Obsah
! 10 000 vysoce kvalitních klipartů a digitálních obrázků
! 1 000 profesionálních digitálních fotografií s vysokým rozlišením
! 1 000 profesionálních písem, včetně špičkových písem OpenType®, jako je
např. Helvetica®
! 350 profesionálně navržených šablon
! 2 000 šablon vozidel
Dokumentace
! Tištěná vázaná barevná příručka
! Stručná referenční příručka
Výuka
! Více než 2 hodiny výukových videí (vyžadováno připojení k Internetu)

Systémové požadavky
! Windows® 7 (32bitové nebo 64bitové verze), Windows Vista® (32bitové nebo 64bitové verze) nebo Windows® XP (32bitové verze), s nainstalovanými nejnovějšími aktualizacemi Service Pack
! Intel® Pentium® 4, AMD Athlon™ 64 nebo AMD Opteron™
! 1 GB RAM
! 1,5 GB volného místa na pevném disku (pro instalaci bez obsahu)
! Myš nebo tablet
! Obrazovka s rozlišením 1024 × 768
! Jednotka DVD
! Microsoft® Internet Explorer® 7 nebo novější

Další parametry Software Corel DRAW Graphics Suite X6 CZ - krabicová verze (CDGSX6CZPLHBB):
Další parametry
Druh software grafický, střihový
Krabicová verze
Krabicová verze
Krabicové verze operačních systémů a systémů Office jsou vždy dodávány s CD/DVD médii, jsou přenosné na jiné PC a nejsou vázany na hardware daného počítače jako verze OEM.
Ano
OEM verze
OEM verze
OEM verze operačních systémů je levnější, avšak je nepřenosná a vázaná na daný hardware PC , na který OEM licenci instalujete.
Ne
Upgrade
Upgrade
U upgrade je nutné mít nainstalovanou starší verzi programu.
Upgrade nelze použít k čisté instalaci daného produktu, ale pouze k upgrade na vyšší verzi.
Ne
Rozměry
Šířka balení 20 cm
Výška balení 30 cm
Hloubka balení 15 cm
Hmotnost balení 1 kg


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s Software Corel DRAW Graphics Suite X6 CZ - krabicová verze (CDGSX6CZPLHBB)

Vložit příspěvek pro Software Corel DRAW Graphics Suite X6 CZ - krabicová verze (CDGSX6CZPLHBB)

Předmět: Corel Photo - Paint X6
Datum: 07.05.2023 15:21:46Autor: Pavel Susta
Mam otazku, jesli je moznost u vice otevrenych obrázků udelat upravu napr. "Jas, kontrast a intenzita" a nemuset to delat pouze jednotlive?

dekuji za odpoved
Odpovědět

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď Software Corel DRAW Graphics Suite X6 CZ - krabicová verze (CDGSX6CZPLHBB)

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

čerpadlo Gardena 6000/5 LCD inox Premium - Vodárna Gardena 6000/5 LCD inox Premium, domácí
Vložil: Pavel Blažek
2024-04-22 08:27:42

Prosím o zaslání čekého návodu v pdf - nejde mi to stáhnout Děkuji za vstřícnost...
Navod - Čerpadlo ponorné AL-KO SUB 8001 žluté
Vložil: Pete
2024-04-19 16:03:56

Návod na obsluhu...
Otevreni trezoru asist pri slabe baterii - Trezor Asist s numerickým kódem s jednou poličkou 2/4mm
Vložil: Josef Čepelík
2024-04-12 00:03:31

Prosim o radu či pomoc-u treyoru asist s numrickym kodem jsou slabe baterie,neotevre se.Klic nemuzeme najit-jak oostupovat,kdo pomuze? Dekuji!...
Náhradní díly - Plynová varná deska Nardi DH55BAVDR měď
Vložil: Oldrich Freiberg
2024-04-11 10:34:07

Dobrý den , lze někde zakoupit/objednat náhradní díly na uvedený produkt ? Hořáky již odešli všechny, neudrží plamen...
dotaz na délku praní - Automatická pračka Beko WMB 51021 CS PT bílá
Vložil: Olga Hlaváčková
2024-04-09 18:15:48

Dobrý den. Ráda bch věděla,jestli a jak se dá nastavit praní na kratší dobu,než dvě hodiny. Děkuji předem za odpověď. Hlaváčková....

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt