NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití Software Corel VideoStudio Pro X7 (VSPRX7IEMBEU)

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití Software Corel VideoStudio Pro X7 (VSPRX7IEMBEU), český návod Software Corel VideoStudio Pro X7 (VSPRX7IEMBEU), software, corel, videostudio, pro, vsprx7iembeu


Český návod k použití Software Corel VideoStudio Pro X7 (VSPRX7IEMBEU)

Český návod k obsluze Software Corel VideoStudio Pro X7 (VSPRX7IEMBEU) je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem grafický, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli Corel spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro grafický značky Corel, kde máte možnost stáhnout návod k použití Software Corel VideoStudio Pro X7 (VSPRX7IEMBEU) na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí Software Corel VideoStudio Pro X7 (VSPRX7IEMBEU), kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak grafický používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise Corel.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately Software Corel VideoStudio Pro X7 (VSPRX7IEMBEU). Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky Corel v záložce Počítače a příslušenství - Software - Grafický.

Software Corel VideoStudio Pro X7 (VSPRX7IEMBEU)
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi Software Corel VideoStudio Pro X7 (VSPRX7IEMBEU), kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Grafický Corel.

Návod k použití Software Corel VideoStudio Pro X7 (VSPRX7IEMBEU)

Český návod k obsluze Software Corel VideoStudio Pro X7 (VSPRX7IEMBEU) značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Počítače a příslušenství - Software - Grafický.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: Corel
 • Zařazení produktu: Počítače a příslušenství - Software - Grafický
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha grafický
 • Tipy pro nastavení Corel
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na Corel servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem grafický Corel a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro Software Corel VideoStudio Pro X7 (VSPRX7IEMBEU) je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro Software Corel VideoStudio Pro X7 (VSPRX7IEMBEU) - Nová jednouživatelská licence - krabice.

A faster and easier way to work with video
With new 64-bit power that delivers more speed, more quality and superior performance across the board, working with video just got a whole lot faster! Use the new FastFlick™ to quickly assemble videos and slideshows in 3 easy steps, or work from an Instant Project template to make great-looking videos fast. Edit in Full HD and render more tracks in less time with dramatically improved multi-track performance. Fast, responsive video editing that's easier than ever!

Creative video for everyone
From visually stunning 4K resolution, to improved Full HD screen recordings and an updated Media Library to help you get exciting new looks for your videos and slideshows, VideoStudio Pro X7 gives you all the versatile video production tools you can imagine. Plus, with an improved Timeline and more customization options, it's easier and more fun to make compelling video.

Amazing quality on any screen
Whether you're recording from your GoPro or camcorder, upscaling to stunning 4K, or burning to DVD or Blu-ray Disc™, you'll get all the quality and control you need in a sleek, updated user interface that looks and feels great. With more ways to customize projects to your preferences, improved sharing to Web, disc, SD Card and file, and so much more, VideoStudio Pro X7 is complete video production for any screen.

Corel® VideoStudio® Pro X7 - Top Reasons to Upgrade

(1) NEW! Amazing 64-bit performance for more speed, power and stability!
A powerful new 64-bit architecture is the number one reason why VideoStudio Pro X7 is a must have upgrade for any VideoStudio user. Thanks to 64-bit, VideoStudio Pro X7 delivers remarkable improvements in terms of the speed, stability and responsiveness for a wide variety of processes, and better file handling when working with 4K, HD and complex multi-track projects. Take the big step up to the next level of video editing performance with 64-bit VideoStudio Pro X7.

(2) NEW! FastFlick™ for quick and easy slideshows and videos
Introducing FastFlick™ - an easy 3-step way to quickly make and share movies and slideshows. Simply select a template, add your media and share your movie to Facebook, YouTube, Flickr, Vimeo, or save your project to a variety of video formats. Looking to do more? Use FastFlick to quickly assemble your content, then launch into the full power of VideoStudio Pro X7 to tap more advanced video-editing tools. FastFlick helps you make great-looking video in less time!

(3) ENHANCED! Faster multi-track rendering
The raw 64-bit power of VideoStudio Pro X7 makes the rendering of multi-track video projects faster than ever. Enjoy a smooth editing experience at resolutions up to 4K in VideoStudio's 21 tracks. Optimization for new 4th generation Intel Core processors takes multi-track performance even further, delivering render times for 10 simultaneous tracks of 4K video up to 130% faster than VideoStudio Pro X6!

(4) ENHANCED! Striking 4K performance and Ultra HD quality
The world is moving to 4K-and VideoStudio Pro X7 is already there! New performance gains give you the ability to upscale HD to 4K or render 4K projects (AVC 4096 x 2304) more than 200% faster than VideoStudio Pro X6. Also new is 4K Smart Rendering, which saves time when generating 4K project previews.

(5) ENHANCED! Streamlined workspaces
Enjoy a cleaner and more enjoyable way to work with new UI enhancements that give VideoStudio Pro X7 a sleek, sharp new look for the Media Library, the Timeline, and the Share workspace.

(6) NEW! Fresh content and new content collections
Explore creative possibilities with the fresh and exciting content that is available in the Media Library. Create totally new looks with updated templates, frames, and objects, and be sure to check out the new color pattern and background collections. Great content makes it fun and easy to put together fabulous videos.

(7) ENHANCED! Sharing workspace
With updates to the Share workspace, it's now faster and easier share your movies and choose the right format. Want to customize the settings used to render your movie? The Movie Profile Manager makes it easy to choose and save your preferred settings as a profile.

(8) ENHANCED! More HD support, custom tools and settings
Get support for more HD profiles and enjoy more ways to personalize and enhance your editing experience! Opt to preview your project in HD and choose from a larger selection of project properties. Customize your editing environment to edit your way: Define your favorite filters and apply them faster. Set up project settings to work with the cameras you own. Use the new custom settings for batch conversion to create, save and delete your preferred profiles.

(9) NEW! Learning resources
Access a wide range of learning resources from within the Help menu.

System Requirements
" Intel Core Duo 1.83-GHz Processor or AMD Dual Core 2.0 GHz Processor (Intel Core i5 or i7 Processor, or AMD Phenom II X6 or X8 Processor recommended)
" Microsoft Windows 8, Windows 7, Windows Vista or Windows XP with latest service packs installed (32-bit or 64-bit editions)
" 2 GB of RAM (4 GB of RAM or higher and 1 GB of VRAM or higher recommended)
" 1024 × 768 screen resolution
" Windows-compatible sound card
" Windows-compatible DVD-ROM for program installation / Windows-compatible DVD burner for DVD output (Windows-compatible Blu-ray Disc Burner for Blu-ray Disc and DVD output recommended)
*For editing of 3D and Full HD video, Corel recommends an Intel Core i7 or AMD Phenom II X8 processor with a Windows 7 or Windows 8 64-bit operating system and minimum 4 GB of RAM. For editing of 4K video, a 4th generation Intel Core i7 processor is highly recommended.

Supported input/output devices
" iPhone, iPad, iPod Classic with video, iPod touch, Sony PSP, Windows and Android smartphones
" Cameras and camcorders that record to internal memory, memory card, DVD disc or hard drive
" USB capture devices, PC cameras, webcams
" IEEE 1394/FireWire cards for use with DV, D8, or HDV camcorders
" USB Video Class (UVC) DV
" Support for OHCI-Compliant IEEE-1394
" Analog capture cards for analog camcorders (VFW and WDM support for Windows XP and Broadcast
" Driver Architecture support for Windows Vista and Windows 7
" Analog and digital TV capture device (Broadcast Driver Architecture support)
" Windows-compatible Blu-ray Disc, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-RAM and CD-R/RW drives
" Digital Single-Lens Reflex (SLR) cameras for stop motion: EOS-1D Mark III, EOS-1D Mark IV, EOS-1Ds Mark III, EOS 1D X, EOS-1D C, EOS 5D Mark II, EOS 5D Mark III, EOS 6D, EOS 7D, EOS 40D, EOS 50D, EOS 60D, EOS 60Da, EOS 450D/Rebel XSi, EOS 500D/Rebel T1i, EOS 550D/Rebel T2i, EOS 600D/Rebel T3i, EOS 650D/Rebel T4i, EOS 1000D/Rebel XS, EOS 1100D/Rebel T3, EOS M

For a list of supported input and output formats, please visit www.corel.com/videostudio


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s Software Corel VideoStudio Pro X7 (VSPRX7IEMBEU) - diskuse je zatím prázdná - vložte svůj příspěvek jako první

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď Software Corel VideoStudio Pro X7 (VSPRX7IEMBEU)

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

Návod k obsluze indukční varné desky ELEKTROLUX EHH624ISK VD - Indukční varná deska Electrolux EHH6340FXK černá
Vložil: Jana Kudrnová
2022-05-21 14:56:10

Dobrý den, můžete mi prosím zaslat Návod k obsluze indukční varné desky EHH624ISK VD. Děkuji a přeji hezký den Kudrnová...
návod k traktoru 160/92 H - Traktor MTD LE 160/92 H
Vložil: Lukáš Bezděk
2022-05-19 07:14:08

Dobrý den, prosím o zaslání navodu na traktor MTD 160/92 H. děkuji Bezděk...
Žiadosť návod - Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E
Vložil: Barbora Šafáriková
2022-05-18 18:25:39

Prosím o zaslanie návodu na pánske hodinky Citizen Eco Drive Pilot Radiocontrolled AS4050-51E Ďakujem ...
Manuál k citizen JY8020-52E - Hodinky pánské Citizen Eco-Drive Pilot Global RC JY8020-52E
Vložil: Jirka
2022-05-18 10:13:28

Moc prosím o zaslání českého manuálu k hodinkám Hodinky Citizen Promaster Sky Pilot Global Eco-Drive Radiocontrolled JY8020-52E...
žiadosť o informáciu - Switch TP-Link TL-SG1005D (TL-SG1005D)
Vložil: Jozef Stanko
2022-05-16 17:04:45

Dobrý deň. Môžem použiť uvedený "Switch TP-Link TL-SG1005D (TL-SG1005D)" ... aj pre optickú TV,alebo iba pre opt. internet (1 GB) ? Potrebujem previesť signál opt. TV do 2 och STB ARRIS VIP4302 v jednej miestnosti. Prívodný opt. kábel je len jeden. Dá sa tento prip...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt