NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití Televize Panasonic Viera TX-L47ET60E

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití Televize Panasonic Viera TX-L47ET60E, český návod Televize Panasonic Viera TX-L47ET60E, televize, panasonic, viera, tx-l47et60e


Český návod k použití Televize Panasonic Viera TX-L47ET60E

Český návod k obsluze Televize Panasonic Viera TX-L47ET60E je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem led televize, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli Panasonic spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro led televize značky Panasonic, kde máte možnost stáhnout návod k použití Televize Panasonic Viera TX-L47ET60E na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí Televize Panasonic Viera TX-L47ET60E, kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak led televize používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise Panasonic.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately Televize Panasonic Viera TX-L47ET60E. Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky Panasonic v záložce Elektronika - Televize - LED televize.

Televize Panasonic Viera TX-L47ET60E
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi Televize Panasonic Viera TX-L47ET60E, kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením LED televize Panasonic.

Návod k použití Televize Panasonic Viera TX-L47ET60E

Český návod k obsluze Televize Panasonic Viera TX-L47ET60E značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Elektronika - Televize - LED televize.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: Panasonic
 • Zařazení produktu: Elektronika - Televize - LED televize
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha led televize
 • Tipy pro nastavení Panasonic
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na Panasonic servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem led televize Panasonic a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro Televize Panasonic Viera TX-L47ET60E je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro Televize Panasonic Viera TX-L47ET60E - Úhlopříčka 119cm, LED
1920 x 1080 (Full HD), 600 Hz
Smart TV
3D pasivní, WiFi integrovaná
HbbTV, Skype - Ano
HDMI vstup 3x, Energetická třída A+

Další parametry Televize Panasonic Viera TX-L47ET60E:
Obrazovka
3D Pasivní
Technologie TV
Smart TV
Smart TV
Smart TV jsou televizory připojitelné k internetu, které nabízejí přístup k neomezenému světu zábavy, a to způsobem, který je snadný a příjemný. Užijte si filmy, televizní pořady, hry, on-line videa a aplikace. Nekonečná zábava pro celou rodinu.
Aplikace, Internetový prohlížeč
TV tuner
TV tuner
Televizní tuner umožňuje přijímat televizní vysílání. Může být buď analogový, nebo digitální.
Typy TV tunerů:
- analogový - pro příjem původního TV vysílání
- DVB-T - pro příjem pozemního digitálního vysílání vzduchem (přes anténu)
- DVB-C - pro příjem kabelového digitálního vysílání přes kabel kabelového operátora
- DVB-S - pro příjem satelitního digitálního vysílání z družice
DVB-C, DVB-T
Wifi Integrovaná
Obrazovka
Technologie zobrazení LED
Technologie TV
Přehrávaná média USB flash disk
Přehrávané formáty JPG
HbbTV
HbbTV
Hybridní televize kombinuje televizní vysílání s širokopásmovým internetem. HbbTV - Hybrid Broadcast (vysílání) Broadband (širokopásmový internet) TV.
Ano
Satelitní tuner Ne
Skype
Skype
Chatujte s přáteli a rodinou z pohodlí vaší pohovky bez ohledu na to, kde se zrovna nacházejí.

Budete potřebovat:

televizor s podporou Skype
televizní webovou kameru
připojení k internetu
účet Skype

S programem Skype v pohodlí obývacího pokoje už nikdy nezmeškáte výjimečné životní okamžiky – pořádejte narozeninové oslavy, sledujte jak rostou vnoučata nebo se třeba pochlubte novým bytovým doplňkem.
Ano
SmartVIERA
SmartVIERA
SmartVIERA vám přináší dokonalou kvalitu obrazu a zvuku stejně tak jako snadnou navigaci po přizpůsobitelné obrazovce Můj Home Screen. Možnosti konektivity a sítě nebo interakci s tablety a chytrými telefony snadno ovládáte ze své stylové televize ohleduplné k životnímu prostředí.
Ano
Slim LED
Slim LED
Nový nádherný VIERA panel s LED podsvícením v úzkém šasi s uzounkým rámečkem. Spolu přináší vynikající kvalitu obrazu z téměř jakéhokoli úhlu uvnitř stylového designu zatímco spotřebovává méně energie.
Ano
Můj Home Screen
Můj Home Screen
Díky nabídce aplikací Můj Home Screen si přizpůsobíte úvodní obrazovku vaší chytré televize SmartVIERA na míru svému stylu a svým potřebám. Můj Home Screen přináší přístup k oblíbeným aplikacím a funkcím na první pohled.
Ano
Dálkový ovladač VIERA Touch Pad
Dálkový ovladač VIERA Touch Pad
Ke každé televizi VIERA dostanete robustní dálkový ovladač pro snadné ovládání. High-end modely VIERA nyní mají přibaleny VIERA Touch Pad Controller, se kterým snadno procházíte webem a aplikacemi pouhým dotykem palce.
Ne
Hlasový průvodce
Hlasový průvodce
Hlasový průvodce televize VIERA vás informuje o programu, nahrávání nebo jiných nastaveních s čistou výslovností a jasným tónem. Také starší lidé nebo lidé s poruchou zraku tak snadno chytrým funkcím porozumí.
Ano
Aplikace VIERA Remote App 2.0
Aplikace VIERA Remote App 2.0
Sdílení nikdy nebylo snadnější a zábavnější. Jedním prstem přeneste multimédia nebo webovou stránku ze svého telefonu na velkou obrazovku a zpátky. Aplikace jde ještě dále: můžete ukládat média z vašeho chytrého telefonu v televizi.
Ano
Swipe & Share 2.0
Swipe & Share 2.0
Využijte potenciál své televize naplno. Za pomoci aplikace VIERA Remote App 2.0 a funkce Swipe & Share sdílíte a streamujete obrázky, videa nebo hudbu ze svého chytrého telefonu Android™ nebo Apple do své televize SmartVIERA.
Ano
Browse & Share
Browse & Share
Zobrazte jedním tahem webovou stránku ze svého mobilního telefonu na velkou obrazovku.
Ano
Herní mód
Herní mód
Televizory VIERA jsou vybaveny herním módem, který urychluje zpracování obrazu, díky čemuž si užijete každou hru. Opravdu ostrou hru v reálném čase přináší Panasonic. To, co vidíte také hrajete.
Ano
Twin HD Tuner
Twin HD Tuner
S Twin HD tunerem - ať už satelitním, kabelovým nebo pozemním - můžete jeden pořad sledovat a přepínat jiný ve stejnou chvíli. Můžete také jeden sledovat a jiný nahrávat nebo jej jednoduše přesunout do svého tabletu a sledovat jinde.
Ne
VIERA Connect
VIERA Connect
VIERA Connect je brána do světa internetových aplikací Panasonic. Přehrávejte si videa z on-line půjčoven jako Topfun nebo VOYO i s živým vysíláním některých stanic. Přehrávejte videa z Youtube, pusťte si nespočet lokálních rádií. Spojte se se svými přáteli na Facebooku a Twitteru nebo zavolejte své rodině přes Skype. Sdílejte své zkušenosti, hrajte hry - to vše díky cloudovým aplikacím přímo z vaší pohovky a bez zapnutého počítače.
Ano
Nahrávání na USB HDD
Nahrávání na USB HDD
Díky této funkci můžete nahrávat na externí USB hard disk v excelentní kvalitě. Samozřejmostí je nahrávání v určený čas (Timer Recording), nahrávání stisknutím jediného tlačítka (Direct TV Recording) a pozastavení přehrávání s možností přetáčení (Pause Live TV).
Ne
VIERA Link
VIERA Link
Díky funkci VIERA Link máte kontrolu nad všemi zařízeními Panasonic prostřednictvím jediného dálkového ovladače. Stačí je propojit HDMI kabelem.
Ano
Hexa-Processing
Hexa-Processing
Mozkem nejvýkonnějších televizí SmartVIERA je superrychlý Hexa-Processing Engine od Panasoniku. Celkem šest procesorů najednou přináší strhující zážitek - s živými barvami a propracovaným pohybem obrazu.
Ne
Brilliant Contrast
Brilliant Contrast
Pro vynikající kontrast s nízkou spotřebou energie nabízí VIERA LED LCD televizory technologii Brilliant Contrast. Ta spojuje panel Panasonic IPS a inovativní rohové podsvícení LED s technologií Intelligent Scene Controller PRO pro pohlcující zážitek ze sledování.
Ano
Clear Panel Pro
Clear Panel Pro
Chcete-li, aby vás obraz opravdu pohltil, rozhodněte se pro televizor VIERA s filtrem Clear Panel Pro. Odstraňuje nežádoucí zbytkové světlo z panelu tak, aby bylo možné zobrazit hlubokou černou a bohaté syté barvy.
Ano
Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky 119 cm
Rozlišení displeje 1920 x 1080 (Full HD)
Zobrazovací frekvence
Zobrazovací frekvence
Motion Clarity Index (MCI) – jedná se o počet signálů meřená odezvy za sekundu, který slouží jako komplexní ukazatel na měření skutečné čistoty zobrazení rychlého pohybu, který zahrnuje i jiné faktory než pouhý snímkový kmitočet.
Jemný rastr podsvětlení, pokročilá technologie obrazového panelu a výkonný čip od LG, to vše přispívá k dosažení vynikající funkčnosti při snižování neostrostí v zobrazovaném rychlém pohybu.

Clear Motion Rate (CMR) - jedná se o počet signálů meřená odezvy za sekundu, který slouží jako komplexní ukazatel na měření skutečné čistoty zobrazení rychlého pohybu, který zahrnuje i jiné faktory než pouhý snímkový kmitočet.
Jemný rastr podsvětlení, pokročilá technologie obrazového panelu a vyýkonný čip od Samsung, to vše přispívá k dosažení vynikající funkčnosti při snižování neostrostí v zobrazovaném rychlém pohybu.

Perfect Motion Rate (PMR)
Díky kombinaci obnovovací frekvence panelu a jedinečného zpracování obrazu vytváří funkce Perfect Motion Rate (PMR) mimořádnou ostrost pohybu pro čistý a zářivý obraz dokonce i při rychlém pohybu na obrazovce.
600 Hz
Zvuk
Výkon L+R 8 W
Vstupy
USB vstup
USB vstup
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
Ano
LAN (Ethernet)
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě
Ano
D-Sub / VGA (PC vstup) Ne
HDMI vstup
HDMI vstup
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
3
Výstupy
Sluchátkový výstup Ano
Provozní informace
Energetická třída
Energetická třída
Zařazení výrobku do energetické třídy slouží k rychlé informaci o energetických vlastnostech výrobku. Označuje se písmeny A - G, přičemž A (A+) značí nejmenší energetickou náročnost spotřebiče. Informace je zobrazena také graficky na energetickém štítku spotřebiče.
A+
Příkon v zapnutém stavu prům. 67 W
Eko navigace
Eko navigace
S eko navigací snadno nastavíte celou řadu funkcí šetřících energii jakými jsou chytrý úsporný režim nebo eko mód. Šetří ještě více energie, ale přináší vynikající obraz.
Ano
Eko mód
Eko mód
Pokud je eko mód aktivován, fotosenzor zachytí úroveň jasu v místnosti a tomu automaticky uzpůsobí nastavení obrazu. Výsledkem je nižší spotřeba energie při slabším osvětlení beze ztráty kvality obrazu.
Ano
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 369 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 1844 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 3688 Kč
Rozměry
Šířka výrobku 106 cm
Výška výrobku 62 cm
Hloubka výrobku 3 cm
Hmotnost výrobku 15 kg
Šířka balení 12 cm
Výška balení 75 cm
Hloubka balení 148 cm
Hmotnost balení 23 kg


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s Televize Panasonic Viera TX-L47ET60E

Vložit příspěvek pro Televize Panasonic Viera TX-L47ET60E

Předmět: Návod na TX-L47ET60E
Datum: 07.03.2023 12:19:12Autor: jaroslav Durdis
Proím o zaslání návodu.
Zaajímá mne jak si nainstaluji volně šiřitelné internetové aplikace jako je na př. "sweet.cz"
Děkuji
Durdis
Odpovědět

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď Televize Panasonic Viera TX-L47ET60E

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

Návod alebo schéma náhradních dílú - Traktor MTD LE 160/92 H
Vložil: Palo
2023-03-23 13:53:56

Chcel by som Vás poprosit o zaslanie návodu alebo schémy traktora za účelem objednání náhradních dílu na MTD OPTIMA LN 155, výr.č.: 13HM77KN678, zháním řemeny, ĎEKUJI...
Knizka zadani - Hra Mindok SMART - Tučňáci na ledu
Vložil: Zdenek Mára
2023-03-20 19:32:11

Dobry den, ztratila se nam knizka zadani,mohli byste mi to prosim poslat. Dekuji Zdenek Mara...
kod na spuštění auto radia - Autorádio s CD Pioneer DEH-150MP
Vložil: stanislav toman
2023-03-20 08:24:09

Dobrý den potřeboval bych kod na spuštění auto radia tohoto typ...
samsung c460w- návod - Tiskárna multifunkční Samsung SL-C460W (SL-C460W/SEE) černá/bílá
Vložil: Jiří Bartl
2023-03-12 09:36:25

...
záložní zdroj FP 800 - Záložní zdroj Fortron FP 800VA, line interactive (PPF4800401)
Vložil: Tomáš Zajíček
2023-03-08 15:39:08

Dobrý den,prosím o zaslání návodu k použití záložního zdroje FP 800.Děkuji, s pozdravem Tomáš Zajíček...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt