NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití Televize Samsung UE50HU6900 černá

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití Televize Samsung UE50HU6900 černá, český návod Televize Samsung UE50HU6900 černá, televize, samsung, ue50hu6900, černá


Český návod k použití Televize Samsung UE50HU6900 černá

Český návod k obsluze Televize Samsung UE50HU6900 černá je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem led televize, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli Samsung spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro led televize značky Samsung, kde máte možnost stáhnout návod k použití Televize Samsung UE50HU6900 černá na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí Televize Samsung UE50HU6900 černá, kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak led televize používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise Samsung.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately Televize Samsung UE50HU6900 černá. Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky Samsung v záložce Elektronika - Televize - LED televize.

Televize Samsung UE50HU6900 černá
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi Televize Samsung UE50HU6900 černá, kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením LED televize Samsung.

Návod k použití Televize Samsung UE50HU6900 černá

Český návod k obsluze Televize Samsung UE50HU6900 černá značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Elektronika - Televize - LED televize.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: Samsung
 • Zařazení produktu: Elektronika - Televize - LED televize
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha led televize
 • Tipy pro nastavení Samsung
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na Samsung servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem led televize Samsung a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro Televize Samsung UE50HU6900 černá je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro Televize Samsung UE50HU6900 černá -
 • Úžasný obraz UHD s věrnými a živými barvami
 • Převod na rozlišení UHD zvyšuje kvalitu každého sledovaného obsahu
 • Detailnější obraz vytvořený pro rozlišení UHD
 • Čtyřnásobek rozlišení Full HD

Úžasný obraz UHD s věrnými a živými barvami
Díky technologii Color Brilliance uvidíte všechno přesně tak, jak to příroda zamýšlela. Televizor podává barevné odstíny s ohromující přesností – jako byste byli součástí děje. Všechno, co vidíte na obrazovce, je jasné a syté. Barvy ožívají v nádherné intenzitě a obraz vypadá přirozeně a věrně. Nyní se můžete ponořit do mimořádně živého obrazu UHD, který je skutečně brilantní.

Převod na rozlišení UHD zvyšuje kvalitu každého sledovaného obsahu
Díky obrazovému systému UHD od společnosti Samsung si můžete vychutnávat různé typy obsahu v téměř dokonalé kvalitě obrazu UHD, a to i v případě, že daný obsah nepochází ze zdroje UHD. Inovativní technologie zpracování od společnosti Samsung zvyšuje kvalitu vysílaných televizních pořadů a filmů, stejně jako videa na vyžádání a dalšího obsahu. To znamená, že tato technologie nejenže zpracovává zdroje UHD tak, aby se zobrazovaly s ostrým rozlišením 4K, ale převádí také obsah s nižším rozlišením na úroveň ostrosti, která je téměř stejná jako při rozlišení Ultra High Definition.

Detailnější obraz vytvořený pro rozlišení UHD
S pokročilou technologií ztmavování obrazu UHD od společnosti Samsung získáte při sledování obsahu s rozlišením UHD ideální úroveň kontrastu a barev. Vyšší rozlišení UHD mimo jiné znamená, že k zobrazení mimořádně detailního obrazu je potřebná vyšší úroveň jeho zpracování. Právě proto společnost Samsung vyvinula technologii ztmavování obrazu UHD, která optimálně zpracovává černou a bílou a vytváří mnohem živější barvy.

Čtyřnásobek rozlišení Full HD
Obraz s rozlišením Ultra HD znamená, že na obrazovce uvidíte každičký složitý detail zřetelněji než kdykoli předtím. Váš televizor Samsung UHD nabízí čtyřikrát vyšší rozlišení než Full HD s přesnými a věrnými barvami. Vychutnávejte si obraz, který byl optimalizovaný k dosažení ještě větší ostrosti, a detaily, jaké jste ještě nikdy neviděli.

Technologie Clear Motion Rate minimalizuje rozmazání pohybu
Díky pokročilé technologii Clear Motion Rate (CMR) od společnosti Samsung se dokonce i rychle se měnící scény zobrazují čistě. Vyšší úroveň CMR znamená čistší obraz a menší rozmazání pohybu, takže akční filmy, sportovní přenosy a další zábavu si můžete vychutnávat v maximální kvalitě. Tato technologie využívá vyšší obnovovací frekvenci panelu, vyšší rychlost obrazového procesoru a technologii podsvícení. To znamená, že obraz je jasně lepší.

Připravený na budoucnost
Televizní technologie se neustále vyvíjejí a totéž platí i pro televizor Samsung UHD. Díky soupravě UHD Evolution Kit* můžete svůj televizor Samsung UHD aktualizovat tak, aby byl kompatibilní s budoucími standardy UHD, aniž byste museli kupovat nový televizor. Připravte se na budoucí standardy UHD s funkcí Future Ready*.

 • Souprava UHD Evolution Kit se prodává samostatně.
 • Tato funkce je založená na aktuálních možnostech připojení televizorů UHD, standardech vysílání a iniciativách zaměřených na standardizaci technologie Blu-ray.

S rychlejším spouštěním se pobavíte dříve
Přístup k zábavě nyní můžete získat rychleji než kdykoli předtím. Možnost Instant On totiž znamená, že váš televizor Samsung Smart TV se spustí za méně než 2 sekundy. To je mnohem rychlejší než televizory Samsung Smart TV z roku 2013, díky čemuž budete trávit méně času čekáním a více času skutečným sledováním televizoru. Zamyslete se nad tím: všechny tyto ušetřené sekundy se sčítají. Nyní už nemusíte ztrácet čas čekáním, než se váš televizor zapne.

 • Skutečný dálkový ovladač se může lišit od ovladače na obrázku.Přístup k zábavě nyní můžete získat rychleji než kdykoli předtím. Možnost Instant On totiž znamená, že váš televizor Samsung Smart TV se spustí za méně než 2 sekundy. To je mnohem rychlejší než televizory Samsung Smart TV z roku 2013, díky čemuž budete trávit méně času čekáním a více času skutečným sledováním televizoru. Zamyslete se nad tím: všechny tyto ušetřené sekundy se sčítají. Nyní už nemusíte ztrácet čas čekáním, než se váš televizor zapne.
 • Skutečný dálkový ovladač se může lišit od ovladače na obrázku.

Skvělý multitasking s funkcí Multi-Link Screen (Quad)
funkcí Multi-Link Screen od společnosti Samsung, která umožňuje sledovat více obrazovek současně, si můžete svou zábavu vychutnávat na zcela nové úrovni. Funkce Multi-Link Screen (Quad) vám umožňuje používat na obrazovce televizoru UHD až čtyři různé obrazovky současně, a to způsobem, který vám vyhovuje nejvíce. To znamená, že na jedné obrazovce můžete sledovat živé televizní vysílání a na druhé se dívat na obsah služby On TV, zatímco na zbývajících dvou obrazovkách sledujete videoklipy z YouTube a zároveň vyhledáváte další obsah, na který byste se mohli dívat. Zažijte ten pocit, kdy máte v jednom televizoru až čtyři televizory UHD.

 • Možnosti funkce Multi-Link Screen se mohou lišit v závislosti na oblasti.
 • Funkce se mohou lišit v závislosti na modelu televizoru.

Skvělý multitasking s funkcí Multi-Link Screen (Dual)
S funkcí Multi-Link Screen od společnosti Samsung, která umožňuje sledovat více obrazovek současně, si můžete svou zábavu vychutnávat na zcela nové úrovni. Můžete vyhledávat informace na internetu o televizní show, který sledujete na stejné obrazovce, nebo sledovat doporučené videoklipy související s live show zároveň.

 • Možnosti funkce Multi-Link Screen se mohou lišit v závislosti na oblasti.
 • Funkce se mohou lišit v závislosti na modelu televizoru.

Váš televizor rozumí celým větám, které říkáte ##NLU
Díky nejnovější technologii hlasové interakce od společnosti Samsung můžete svůj televizor ovládat lépe než jen pomocí jednoslovných příkazů. Když chcete sledovat film, stačí, kdy řeknete „find“ (najít), název filmu a potom slovo „movie“ (film). Když chcete sledovat sedmý televizní kanál, řekněte „channel 7“ (kanál 7). Když chcete navštívit webovou stránku, jednoduše řekněte její webovou adresu. Pomocí svého hlasu můžete vyhledávat i informace o počasí, sportovní výsledky a burzovní informace* a otevírat různé aplikace, jako je například YouTube.

 • Funkce hlasové interakce vyžaduje ovladač Samsung Smart Control
 • Hlasové ovládání není dostupné ve všech jazycích, dialektech a oblastech.
 • Výkon se liší v závislosti na jazyce, výslovnosti, hlasu a okolním hluku.
 • Vyhledávání informací o počasí, sportovních výsledků a burzovních informací pomocí hlasové interakce nemusí být v některých oblastech dostupné.

Řekněte klíčové slovo a najděte ho pomocí hlasové interakce------##KWD
Díky nejnovější technologii hlasové interakce od společnosti Samsung můžete vyslovením jediného slova ovládat svůj televizor a najít přesně to, co potřebujete. Pokud chcete sledovat film, stačí, když kliknete na tlačítko vyhledávání na obrazovce a vyslovíte název filmu. Chcete-li otevřít aplikaci, kterou chcete použít, jako je například YouTube, stačí říct její název. Když chcete navštívit webovou stránku, jednoduše řekněte její webovou adresu. Se sofistikovanou technologií hlasové interakce od společnosti Samsung je to opravdu tak jednoduché.

 • Funkce hlasové interakce vyžaduje ovladač Samsung Smart Control
 • Hlasové ovládání není dostupné ve všech jazycích, dialektech a oblastech.
 • Výkon se liší v závislosti na jazyce, výslovnosti, hlasu a okolním hluku.

Jednoduše ovládejte televizor pomocí hlasových příkazů
Díky nejnovější technologii hlasové interakce od společnosti Samsung můžete svůj televizor ovládat pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Pomocí svého hlasu můžete získat přístup k různým funkcím televizoru včetně výběru kanálu, nastavení úrovně hlasitosti či vypnutí televizoru. K dispozici jsou i jednoduché hlasové příkazy, které vám umožňují pozastavit a zastavit obsah, který právě sledujete.

 • Funkce hlasové interakce vyžaduje ovladač Samsung Smart Control
 • Hlasové ovládání není dostupné ve všech jazycích, dialektech a oblastech.
 • Výkon se liší v závislosti na jazyce, výslovnosti, hlasu a okolním hluku.

Jednodušší ovládání pomocí gest prstů a rukou
Nejnovější funkce ovládání pohybem od společnosti Samsung vám umožňuje ovládat televizor nejen pomocí pohybů rukou, ale také pomocí různých jednoduchých gest prstem. Zdokonalená technologie ovládání pohybem rozpoznává každý pohyb prstu, takže k výběru kanálu, změně hlasitosti, načtení aplikací, posouvání webových stránek či navigaci ve službě Smart Hub vám stačí jediný prst.

 • Ovládání pohybem vyžaduje připojení kamery k televizoru (prodává se samostatně).
 • Výkon se liší v závislosti na úrovni jasu okolního prostředí.

Jednoduché ovládání televizoru pomocí touchpadu a pohybu
Díky ovladači Samsung Smart Control je používání televizoru mnohem intuitivnější. Pomocí touchpadu můžete procházet mezi panely služby Smart Hub a posouvat webové stránky, zatímco ukázání dálkovým ovladačem vám pomocí ovládání pohybem umožňuje pohybovat kurzorem na obrazovce a jednoduše zadávat text. Užitečné klávesy na ovládání videa vám rovněž pomáhají při sledování filmů, televize a dalšího obsahu, který jste si stáhli nebo spustili na vyžádání.

Aktualizovaná aplikace Smart View propojuje váš televizor, zařízení a obsah
nejnovější aplikací Smart View 2.0 od společnosti Samsung si můžete snáze vychutnávat všechen svůj obsah, kdykoli budete chtít. Pomocí své domácí sítě můžete přenášet živé televizní vysílání do svého inteligentního telefonu či tabletu a používat své mobilní zařízení jako dálkový ovladač televizoru. Pomoci multimediálního panelu služby Smart Hub zase můžete v inteligentním telefonu nebo počítači získat přístup k obsahu na televizoru Smart TV a vychutnávat si ho. Všechno se používá jednoduše, takže nemusíte dělat nic jiného, než si to užívat.

*Instalace vyžaduje, aby televizor a mobilní zařízení byly připojeny ke stejné síti (přístupovému bodu).
*Podporované funkce se mohou lišit v závislosti na operačním systému a zařízení.

Snadno a rychle sledujte obsah z mobilního zařízení na velké televizní obrazovce
S novým televizorem Samsung Smart TV si můžete snadno a rychle vychutnávat obsah z mobilních zařízení na větší obrazovce. Díky vylepšené technologii zrcadlení obrazovky od společnosti Samsung je celý proces jednoduchý a není nutné měnit zdroj televizního vysílání. Stačí, když v mobilním zařízení otevřete panel oznámení, vyberete ikonu zrcadlení obrazovky a potom vyberete televizor. To je vše, co musíte udělat, abyste si aplikace, hry a další obsah mohli vychutnávat v plném formátu obrazovky televizoru.

*Zrcadlení obrazovky není k dispozici v Sýrii

Rychlý čtyřjádrový procesor pro vyšší výkon
Díky výkonnému čtyřjádrovému procesoru vám televizor Samsung Smart TV nabízí vyšší výkon. Rozdíl poznáte okamžitě – při rychlejším multitaskingu a přepínání mezi obsahem a procházením webu, stejně jako při plynulejší interakci. S tímto vyšším výkonem budete moci sledovat obsah bez čekání, díky čemuž budou vaše zážitky ze zábavy mnohem příjemnější.

Vychutnávejte si na televizoru skvělé hry bez konzoly
Nyní už nepotřebujete herní konzolu, abyste si mohli doma vychutnávat úžasné hry. Nejnovější poutavé hry nyní můžete hrát přímo na svém televizoru Samsung Smart TV. Objevujte hry pomocí nového panelu her služby Smart Hub, který obsahuje různé kategorie her včetně závodních, sportovních, akčních a rodinných her. Jako herní ovladač můžete dokonce používat ovladač Samsung Smart Control nebo kompatibilní mobilní zařízení. Vychutnávejte si více času se svou rodinou díky panelu her.

 • Panel Hry je k dispozici v USA, Koreji, Austrálii, Anglii, Francii, Německu, Itálii a Španělsku.

Maximální vzrušení z velkého zápasu s režimem Fotbal
V režimu Fotbal ostře a živě vyniká zelený trávník na hřišti i všechny ostatní barvy stadionu. Díky výkonnému vícenásobnému prostorovému efektu uslyšíte nadšení všech diváků. Po zapnutí režimu Fotbal se automaticky začne nahrávat veškeré dění na televizní obrazovce*. A když se změní hladina zvuku, například při burácení oslavujícího davu nebo změně skóre, televizor tyto důležité okamžiky automaticky uloží, abyste se na něj mohli podívat později. Sledujte živé a nahrané zápasy současně a vychutnávejte si doma dokonalé fotbalové zážitky.

*Funkce osobního videorekordéru a sdílení v sociálních sítích jsou k dispozici pouze u modelu Smart DTV.
*K aktivaci osobního videorekordéru je vyžadován pevný disk.

Specifikace

Typ produktu
LED

Řada
6

Displej
Úhlopříčka obrazovky | 50" |
Úhlopříčka obrazovky (cm) | 126 cm |
Rozlišení | 3.840 x 2.160 |
Ultra Clear Panel | Ano |

Video
Obrazový systém | Quadmatic |
Clear Motion Rate | 200 |
Micro Dimming | Micro Dimming Pro |
Wide Color Enhancer (Plus) | Ano |
Filmový režim | Ano |

Zvuk
Dolby MS10 / MS110 | MS11 |
DTS Studio Sound / DNSe+ | DTS Studio Sound |
DTS Premium Sound / DTS Premium Sound 5.1 | DTS Premium Sound 5.1 |
Automatické vyrovnání hlasitosti | Ano |
Přizpůsobení zvuku | Ne |
Zvukový výkon (RMS) | 20 W (levý 10 W, pravý 10 W) |
Typ reproduktorů | Vyzařování dolů |

Smart TV
Smart Hub | Ano |
Samsung SMART TV | Ano |
On TV | Ano (15 evropských zemí) |
Filmy a televizní pořady | Ano (9 evropských zemí) |
Multimedia | Ano |
Aplikace | Ano |
Game | Ano (FR, ES) |
Fitness | Ano |
Více obrazovek (dvě/čtyři obrazovky) | Čtyři |
Skype™ na televizoru Samsung | Připraveno |
Webový prohlížeč | Ano |

Inteligentní interakce
Hlasová interakce | Ano (PL, FR, ES) |
Ovládání hlasem | Ano |
Rozpoznávání tváří | Připraveno |
Ovládání pohybem | Připraveno |

Inteligentní konvergence
Vysílání obsahu | Ano |
Zrcadlení obrazovky | Ano |
Samsung SMART View | Ano |
Inteligentní domovská obrazovka | Ano (FR) |
Snadné párování PIN | Ano |

Přijímač/vysílání
Dvojitý přijímač | Ano |
CI/CI+/2CI+ | CI+ (1.3) 2CI Ready (jedno připojení) |
Přijímač DTV | DVB-T / C / S2 |
Analogový přijímač | Ano |
MHP, MHEG, HbbTV, ACAP, GINGA, OHTV | HbbTV (ES, PT, FR, BE, NL, LU) |

Připojení
HDMI | 4 (HDMI 2.0/HDCP 2.2) |
USB | 3 |
Komponentní vstup (Y/Pb/Pr) | 1 |
Kompozitní vstup (AV) | 1 (společné použití pro komponentní vstup Y) |
Ethernet (LAN) | Ano |
Sluchátka | Ano |
Digitální zvukový výstup (optický) | 1 |
Vstup RF (pozemní/kabelový vstup) | 1 / 1 (společné použití pro pozemní vysílání) / 2 |
Externí připojení (RS-232C) | Ne |
Infračervený výstup | Ano |
Slot CI | 1 |
Scart | 1 |
One Connect (konektor) | Ano |
Wi-Fi Direct | Ano |
HDMI 1.4a s podporou zpětného zvukového kanálu | Ano |
Vestavěný modul pro připojení k bezdrátové síti LAN | Ano |
Anynet+ (HDMI-CEC) | Ano |

Design
Design | Tvar písmena T |
Typ rámu | VNB |
Barva přední strany | Černá |
Typ podstavce | Tvar písmena T |
Otáčení (doleva/doprava) | Ne |

Další funkce
Okamžité zapnutí | Ano |
Čtyřjádrový procesor+ | Ne |
Usnadnění | TTS (12 zemí EU) / zoom |
Automatické vypnutí | Ano |
Hodiny a časovač zapnutí/vypnutí | Ano |
Časovač režimu spánku | Ano |
BD Wise Plus | Ano |
Titulky | Ano |
Klonování seznamu kanálů na USB | Ano |
ConnectShare™ (USB 2.0) | Movie |
Režim Fotbal | Rozšířený |
Vestavěná funkce POP | Ano |
EPG | Ano |
PVR Ready | Ano |
Herní režim | Ano |
Jazyk OSD | 27 evropských jazyků |
Obraz v obraze | Ano |
Vestavěné rozhraní BT HID | Ano |
Podpora rozhraní USB HID | Ano |
Podpora technologie Smart Evolution | Ano |
TV SoundConnect | Ano |
Teletext (TTXT) | Ano |
Časový posun | Ano |

Ekologické funkce
Ekologický snímač | Ano |
Obsah rtuti | 0 mg |
Přítomnost olova | Ano |

Příslušenství
Model dálkového ovládání | TM1460A |
Baterie (pro dálkový ovladač) | Ano |
Dotykové ovládání Samsung Smart (součást balení) | Ano |
Podpora mimořádně tenkého držáku na stěnu | Ano |
Podpora miniaturního držáku na stěnu | Ano |
Podpora držáku na stěnu VESA | Ano |
Podpora podlahového podstavce | Ano |
Prodlužovací kabel infračerveného rozhraní (součást balení) | Ano |
Bezdrátová klávesnice (součást balení) | Ne |
Bezdrátový síťový adaptér (součást balení) | Ne |
Uživatelská příručka | Ano |
Elektronická příručka | Ano |
Napájecí kabel | Ano

Další parametry Televize Samsung UE50HU6900 černá:
Další parametry
Dětská pojistka Ne
Hotelový mód
Hotelový mód
Umožňuje na přístroji omezit některé funkce tak, aby uživatel mohl přístroj obsluhovat, ale nedošlo ke změně základního nastavení.

(například rozladění TV, změny programů, nastavení hlasitosti nad povolenou mez atd.)

Ne
Timeshift
Timeshift
Umožňuje sledování tv vysílání s časovým posunem.
Ano
Distribuce
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.
Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen.
oficiální ČR
Obrazovka
3D Aktivní
Technologie TV
Smart TV
Smart TV
Smart TV jsou televizory připojitelné k internetu, které nabízejí přístup k neomezenému světu zábavy, a to způsobem, který je snadný a příjemný. Užijte si filmy, televizní pořady, hry, on-line videa a aplikace. Nekonečná zábava pro celou rodinu.
Aplikace, Internetový prohlížeč
TV tuner
TV tuner
Televizní tuner umožňuje přijímat televizní vysílání. Může být buď analogový, nebo digitální.
Typy TV tunerů:
- analogový - pro příjem původního TV vysílání
- DVB-T - pro příjem pozemního digitálního vysílání vzduchem (přes anténu)
- DVB-C - pro příjem kabelového digitálního vysílání přes kabel kabelového operátora
- DVB-S - pro příjem satelitního digitálního vysílání z družice
DVB-C, DVB-T, DVB-S2, HDTV (MPEG4) tuner
Wifi Integrovaná
Integrovaný DVD přehrávač Ne
Obrazovka
Technologie zobrazení LED
Technologie TV
Přehrávaná média USB flash disk
HbbTV
HbbTV
Hybridní televize kombinuje televizní vysílání s širokopásmovým internetem. HbbTV - Hybrid Broadcast (vysílání) Broadband (širokopásmový internet) TV.
Ano
DLNA Ano
Satelitní tuner Ano
Nahrávání dig.TV vysílání DVB-C, DVB-T, DVB-S2
Skype
Skype
Chatujte s přáteli a rodinou z pohodlí vaší pohovky bez ohledu na to, kde se zrovna nacházejí.

Budete potřebovat:

televizor s podporou Skype
televizní webovou kameru
připojení k internetu
účet Skype

S programem Skype v pohodlí obývacího pokoje už nikdy nezmeškáte výjimečné životní okamžiky – pořádejte narozeninové oslavy, sledujte jak rostou vnoučata nebo se třeba pochlubte novým bytovým doplňkem.
Ano
Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky 126 cm
Rozlišení displeje 3840 x 2160 (Ultra HD)
Zobrazovací frekvence
Zobrazovací frekvence
Motion Clarity Index (MCI) – jedná se o počet signálů meřená odezvy za sekundu, který slouží jako komplexní ukazatel na měření skutečné čistoty zobrazení rychlého pohybu, který zahrnuje i jiné faktory než pouhý snímkový kmitočet.
Jemný rastr podsvětlení, pokročilá technologie obrazového panelu a výkonný čip od LG, to vše přispívá k dosažení vynikající funkčnosti při snižování neostrostí v zobrazovaném rychlém pohybu.

Clear Motion Rate (CMR) - jedná se o počet signálů meřená odezvy za sekundu, který slouží jako komplexní ukazatel na měření skutečné čistoty zobrazení rychlého pohybu, který zahrnuje i jiné faktory než pouhý snímkový kmitočet.
Jemný rastr podsvětlení, pokročilá technologie obrazového panelu a vyýkonný čip od Samsung, to vše přispívá k dosažení vynikající funkčnosti při snižování neostrostí v zobrazovaném rychlém pohybu.

Perfect Motion Rate (PMR)
Díky kombinaci obnovovací frekvence panelu a jedinečného zpracování obrazu vytváří funkce Perfect Motion Rate (PMR) mimořádnou ostrost pohybu pro čistý a zářivý obraz dokonce i při rychlém pohybu na obrazovce.
200 Hz
Zvuk
Výkon L+R 20 W
Vstupy
Scart AV
Scart AV
SCART konektor (též EURO SCART, EURO AV) slouží k propojení audio a video zařízení (TV, video, DVD, satelit, receiver, atd.). Může přenášet kompozitní video, data, přepínání, RGB, Y/C a audio signály. Různé přístroje mohou mít 1 nebo více SCART konektorů.
1
USB vstup
USB vstup
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
Ano
Komponentní vstupy
Komponentní vstupy
Komponentní video (další označení složkové video, YCrCb nebo YPrPb; YUV) - přenos video signálu pomocí tří kvalitních kabelů s konektory typu RCA (neboli CINCH). Video signál je rozdělen na jasovou složku (Y) a dále na červenou (Cr/Pr) a modrou (Cb/Pb) barevnou rozdílovou složku, což zajišťuje vysokou kvalitu barevného rozlišení i jasu. Barevné rozdílové složky vyjadřují, jak se červený resp. modrý signál odlišuje od zelené – přenášeny jsou pouze rozdíly barev. Typické označení je zelená, modrá, červená barva CINCH konektorů.
1
Kompozitní vstupy AV
Kompozitní vstupy AV
Vstup sloužící pro přenos audio a video signálu například mezi DVD přehrávač a televizí apod. Je to jedna z možností vedle HDMI, Scart, S-video kabelů
1
LAN (Ethernet)
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě
Ano
D-Sub / VGA (PC vstup) Ne
HDMI vstup
HDMI vstup
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
4
Výstupy
Sluchátkový výstup Ano
Digitální optický výstup Ne
Provozní informace
Energetická třída
Energetická třída
Zařazení výrobku do energetické třídy slouží k rychlé informaci o energetických vlastnostech výrobku. Označuje se písmeny A - G, přičemž A (A+) značí nejmenší energetickou náročnost spotřebiče. Informace je zobrazena také graficky na energetickém štítku spotřebiče.
A
Příkon v zapnutém stavu prům. 86 W
Napájení autozapalovač 12V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 473 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 2367 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 4734 Kč
Rozměry
Šířka výrobku 112 cm
Výška výrobku 70 cm
Hloubka výrobku 27 cm
Hmotnost výrobku 17 kg
Šířka balení 127 cm
Výška balení 75 cm
Hloubka balení 18 cm
Hmotnost balení 22 kg


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s Televize Samsung UE50HU6900 černá

Vložit příspěvek pro Televize Samsung UE50HU6900 černá

Předmět: navod
Datum: 02.12.2014 11:40:08Autor: Macho
Chtel bych poprosit o navod/manual na televizor SAMSUNG UE50HU6900.Diky moc Macho
Odpovědět

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď Televize Samsung UE50HU6900 černá

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

sw - Skener HP ScanJet G4050 (L1957A) černý
Vložil: Hana Kotlandová
2024-06-11 12:53:04

Je možné k tomuto skeneru ještě sehnat ovládací sw? Instalaci nového PC jsem o něho přišla a CD s instalací už nemám k dispozici. Děkuji...
manual na mtd dl 92 h - Traktor MTD LE 160/92 H
Vložil: Karel Vlášek
2024-06-11 07:05:10

prosim o manual na trakturek mtd dl 92 h...
uhliky - Vrtací kladivo Einhell BRH 1500/1 Bavaria Black
Vložil: Miso
2024-05-31 08:54:38

Dobrý den, neviete mi prosím vas povedat aké uhliky idu do tohto vrtacieho kladiva? Dakujem...
Návod - Rotoped magnetický Brother 5.1 - tichý chod, 6 kg kolo, 6 funkcí, 140 kg
Vložil: Marie Hrušková
2024-05-29 14:11:28

Prosím o zaslání návodu. Dekuji. ...
Návod - Dětská elektronická chůva Philips SCD560/00
Vložil: Alena Jindrova
2024-05-23 17:31:55

Navod...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt