NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF5980DW (4838B013) černá/bílá

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF5980DW (4838B013) černá/bílá, český návod Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF5980DW (4838B013) černá/bílá, tiská


Český návod k použití Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF5980DW (4838B013) černá/bílá

Český návod k obsluze Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF5980DW (4838B013) černá/bílá je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem multifunkce, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli Canon spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro multifunkce značky Canon, kde máte možnost stáhnout návod k použití Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF5980DW (4838B013) černá/bílá na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF5980DW (4838B013) černá/bílá, kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak multifunkce používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise Canon.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF5980DW (4838B013) černá/bílá. Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky Canon v záložce Počítače a příslušenství - Tiskárny a multifunkce - Multifunkce.

Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF5980DW (4838B013) černá/bílá
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF5980DW (4838B013) černá/bílá, kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Multifunkce Canon.

Návod k použití Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF5980DW (4838B013) černá/bílá

Český návod k obsluze Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF5980DW (4838B013) černá/bílá značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Počítače a příslušenství - Tiskárny a multifunkce - Multifunkce.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: Canon
 • Zařazení produktu: Počítače a příslušenství - Tiskárny a multifunkce - Multifunkce
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha multifunkce
 • Tipy pro nastavení Canon
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na Canon servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem multifunkce Canon a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF5980DW (4838B013) černá/bílá je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF5980DW (4838B013) černá/bílá - Sdílejte produktivitu výkonných funkcí SEND a automatického zpracování oboustranných dokumentů z libovolného místa v kanceláři pomocí tohoto bezdrátového kompaktního multifunkčního zařízení s vestavěným síťovým rozhraním. Vysoká energetická účinnost udržuje náklady na nízké úrovni.

Výhody:
· | Automatický oboustranný tisk a automatické oboustranné kopírování, faxování a skenování
· | Rychlost 33 stran nebo kopií za minutu, doba vytištění první kopie 8 sekund
· | Tlačítka řešení pro snadné skenování, ekologické kopírování a zabezpečený tisk
· | Skenování do e-mailu, síťové složky a na paměťové zařízení USB
· | Ethernet a Wi-Fi
· | Jazyky PCL5e/6 a PostScript
· | Úsporný provoz

Kompaktní laserové multifunkční zařízení
Vyhovte potřebám velmi vytížených malých pracovních skupin pomocí výjimečného výkonu tohoto kompaktního multifunkčního zařízení s vestavěným síťovým rozhraním. Snadno použitelné zařízení i-SENSYS MF5980dw nabízí oboustranný tisk a oboustranné skenování, kopírování a faxování v jediném útlém zařízení.

Šetří čas
Zařízení i-SENSYS MF5980dw zvyšuje produktivitu svou výstupní rychlostí 33 str./min a špičkovou dobou vytištění první kopie méně než 8 sekund. Zásluhou technologií Quick First-Print je také dosažena minimální doba čekání na tiskové výstupy. Rychlejší a efektivnější práci zajišťují také duplexní automatický podavač dokumentů na 50 listů pro skenování, kopírování nebo faxování oboustranných dokumentů společně s volitelným zásobníkem, který rozšiřuje kapacitu zásoby papíru až na 800 listů.

Jednodotykové, snadné ovládání
Intuitivní pětiřádkový displej LCD poskytuje více informací na obrazovce, aby uživatelé mohli plně využít dostupné funkce. Pro ještě snazší ovládání jsou k dispozici jednodotyková tlačítka řešení, která umožňují rychlé skenování přímo do počítače, ekologické kopírování pro zkombinování několika stránek do jediného tiskového výstupu, šetřící papír a peníze, a zabezpečený tisk, jenž představuje bezpečnou cestu pro tisk citlivých dokumentů a snížení odpadu.

Urychlete pracovní postupy
Distribuujte dokumenty rychleji a efektivněji pomocí funkcí SEND od společnosti Canon. Pomocí těchto funkcí můžete skenovat přímo do e-mailu, síťové složky nebo na paměťové zařízení USB. Navíc komprimační technologie kompaktního formátu PDF vytváří soubory, které jsou až desetkrát menší v porovnání s velikostí dosažitelnou standardní komprimací, a to bez vlivu na kvalitu, čímž značně usnadňuje odesílání a sdílení dokumentů.

Snadné použití v síti - kabelové i bezdrátové
Ušetřete prostor a snižte náklady pomocí jednoho vysoce výkonného zařízení s vestavěným síťovým rozhraním, které je dostupné pro všechny členy pracovní skupiny. Zařízení i-SENSYS MF5980dw lze snadno spravovat přes síť a je kompatibilní s technologií Wi-Fi, takže je můžete lehce začlenit do vaší bezdrátové sítě.

Bezproblémová integrace
Toto zařízení s vestavěným síťovým rozhraním podporuje jazyky PCL 5e, PCL 6 a PostScript úrovně 3, a umožňuje tak snadnou integraci do stávajícího tiskového prostředí.

Šetřete energii a snižte náklady
Omezte váš dopad na životní prostředí a současně snižte náklady. Zařízení i-SENSYS MF5980dw splňuje kritéria normy Energy Star a s jednou z nejnižších hodnot typické spotřeby elektrické energie (TEC), pouhých 1,4 kWh, patří mezi nejlepší výrobky ve své třídě. V režimu spánku spotřebuje pouze 2,3 W, čímž zvyšuje energetickou účinnost. Automatický oboustranný tisk dále snižuje náklady omezením spotřeby papíru.

Možnosti rozšířené záruky
On-Site servis je bezplatný záruční servis u zákazníka (v místě instalace produktu). Je poskytován na vybrané produkty i-SENSYS po dobu jednoho roku od jejich zakoupení. Přehled produktů, pravidla a podmínky vztahující se k On-Site záruce naleznete na www.canon.cz/warranty

Další parametry Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF5980DW (4838B013) černá/bílá:
Další parametry
Číselná klávesnice pro tel. číslo Ano
Automatický podavač Ano
Optické rozlišení - osa y 600 DPI
Optické rozlišení - osa x 600 DPI
IrDa (infraport) Ne
Interní paměť 256 MB
Rozhraní
WiFi
WiFi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jeslti je WiFI jak volitelné příslušenství.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Ano
Fax Ano
USB port
USB port
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
Ano
Bluetooth
Bluetooth
Bluetooth je otevřený protokol určený k bezdrátové výměně dat na krátkou vzdálenost. V oblasti komunikací je pro tento účel celosvětově nejpoužívanější.
Ne
LAN (Ethernet)
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě
Ano
Tisk
Technologie tisku laserová
Tisk černobílý
Oboustranný tisk Ano
Max. rozlišení 1200 x 600 DPI
Formát tisku A4
Rychlost tisku černobíle 30 str./min
Pracovní zátěž 15000 str./měsíc
Bezokrajový tisk Ne
Zásobník papíru 500 listů
Podpora přímého tisku Ano
Typ barevné náplně samostatné barvy
Kopírování
Rychlost kopírování černobíle 33 str./min
Velikost kopie 25 - 400
Skenování
Barevná hloubka 16.7 mil
Rozlišení skeneru 9600 x 9600
Využití tiskárny
Funkce scanner, tiskárna, fax, kopírka
Vybavení
Displej pro foto Ne
Podpora paměťových karet Ne
Telefon Ne
Rozměry
Šířka výrobku 47 cm
Výška výrobku 39 cm
Hloubka výrobku 43 cm
Hmotnost výrobku 19 kg
Šířka balení 15 cm
Výška balení 20 cm
Hloubka balení 10 cm
Hmotnost balení 19 kg


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF5980DW (4838B013) černá/bílá

Vložit příspěvek pro Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF5980DW (4838B013) černá/bílá

Předmět: pomalý tisk
Datum: 08.06.2023 08:24:02Autor: DANA
Dobrý den, omylem jsme zřejmně něco přepnuli na ovladači a tiskárna začala hrozně pomalu tisknout. Nevíte prosím jak vše vrátit k rychlému tisku?
děkuji moc
Dana
Odpovědět

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF5980DW (4838B013) černá/bílá

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

Návod na obsluhu HOOVER VISION HD - Automatická pračka se sušičkou Hoover Vision Dynamic WDYNS 642 D bílá
Vložil: Viktor Hák
2023-09-08 20:21:33

Dobrý den, podařilo se mě ztratit návod k obsluze k pračce HOOVER VISION HD Mohl bych požádat o zaslání opisu. Moc děkuj ...
Návod na montáž - Sušák na prádlo Leifheit ROLLFIX 210 bílý bílý
Vložil: Monika Michelová
2023-09-05 10:51:44

prosím o zaslání návodu na montáž.některé šňůry po roztažení jsou prověšené ještě bez prádla.Děkuji...
Český návod k visio 2013 - Software Microsoft Visio Professional 2013 CZ 32/64-bit (D87-05400)
Vložil: Miloš P.
2023-09-05 10:28:07

Dobrý den. Mohli by jste mi prosím zaslat český manuál k VISIO 2013? Děkuji....
Návod na rozloženie a zloženie stanú - Stan Husky Family Boston 6os. zelený
Vložil: Lukáš
2023-09-04 13:15:59

Dobrý deň Potreboval by som konkrétny návod o rozložení a zložení stanú Húsky Boston 6. Ďakujem ...
jak se dobrat návodu na vašich stránkách - Osobní váha ETA Cindy 3780 90000 bílá
Vložil: Šárka Pavlačková
2023-08-27 09:40:58

Dobrý den, asi jsem nějak mimo, ale nemohu se dostat k jakémukoliv návodu na vašich stránkách a to jsem jich proklikala alespoň 10. Původně jsem chtěla návod (který už samozřejmě nemám) k váze eta 3780, ale vidím tam jen nějaký popis... návod nikde. Tak jsem...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"



NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt