NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití Videokamera GoPro HD HERO3 Silver Edition černá/stříbrná

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití Videokamera GoPro HD HERO3 Silver Edition černá/stříbrná, český návod Videokamera GoPro HD HERO3 Silver Edition černá/stříbrná, videokamera, gopro, hero3, silve


Český návod k použití Videokamera GoPro HD HERO3 Silver Edition černá/stříbrná

Český návod k obsluze Videokamera GoPro HD HERO3 Silver Edition černá/stříbrná je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem videokamery, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli GoPro spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro videokamery značky GoPro, kde máte možnost stáhnout návod k použití Videokamera GoPro HD HERO3 Silver Edition černá/stříbrná na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí Videokamera GoPro HD HERO3 Silver Edition černá/stříbrná, kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak videokamery používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise GoPro.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately Videokamera GoPro HD HERO3 Silver Edition černá/stříbrná. Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky GoPro v záložce Elektronika - Videokamery.

Videokamera GoPro HD HERO3 Silver Edition černá/stříbrná
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi Videokamera GoPro HD HERO3 Silver Edition černá/stříbrná, kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Videokamery GoPro.

Návod k použití Videokamera GoPro HD HERO3 Silver Edition černá/stříbrná

Český návod k obsluze Videokamera GoPro HD HERO3 Silver Edition černá/stříbrná značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Elektronika - Videokamery.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: GoPro
 • Zařazení produktu: Elektronika - Videokamery
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha videokamery
 • Tipy pro nastavení GoPro
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na GoPro servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem videokamery GoPro a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro Videokamera GoPro HD HERO3 Silver Edition černá/stříbrná je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro Videokamera GoPro HD HERO3 Silver Edition černá/stříbrná - HD HERO3: Silver Edition se může pochlubit zdokonalením výborných specifikacích slavné HD HERO2 kamery. Stejně jako u HD HERO2 je snadno přenosná a upevnitelná, vodotěsná do 60m a schopná zachytit širokoúhlé video s rozlišením 1080p(30fps) a 720p(60fps). Také disponuje 11Mpx fotoaparátem s možností fotit až 10snímků/s. HD HERO3: Silver Edition má navíc oproti HD HERO2 integrovaný Wi-Fi modul, pomocí kterého můžete kameru ovládat ze vdálenosti až 180m. Dalším zlepšením je nové uživatelské rozhraní, kvalitnější optika i záznam zvuku.

Menší, lehčí… lepší!
Revoluční HERO3 kamera váži pouze 74g! Je tedy o 25% lehčí a o 30% menší než přechozí modely.

HD Profesionální kvalita videa
HD HERO3: Silver Edition pořizuje profesionální videa ve velké kvalitě a ve srovnání s HD HERO2 je 2x výkonnější ve špatných světelných podmínkách. Kamera se může pochlubit rozlišením 1080p(30fps), 760p(60fps), 960p(48fps) a WVGA(120fps).

Profesionální kvalita fotografií
HD HERO3: Silver Edition fotí 11Mpx fotky rychlostí až 10snímků/s. Samozřejmostí je funkce statické foto a automatické pořizování fotografii v intervalech 0,5s, 1s, 2,5s, 10s, 30s a 60s.

Více ostrosti, méně zkreslení
Vysoce kvalitní optika s nastavitelnými módy ultra-wide, medium a narrow přináší neuvěřitelné možnosti. Společne s redesignovaným krytem s plochou čočkou dokáže kamera pořídit velice kvalitní a ostré fotografie, stejně jako videa jak pod vodou, tak i nad vodou.

Přepracovaný systém nahrávání zvuku
Inženýři v GoPro vědí, že kvalita zvuku je stejně důležitá jako kvalita obrazu, proto zcela přepracovali a zkvalitnili systém záznamu zvuku. HD HERO3 je nyní schopná dobře zachytit jemné zvuky, které přirozeně vznikají při sportovních aktivitách, a při tom dokáže velmi omezit zvuky větru, které vznikají při vysokých rychlostech. Toto vám zaručí, že na videu uslyšíte právě to, co chcete slyšet.

Vestavěný WiFi modul
HD Hero 3 Silver Edition představuje vestavěnou Wi-Fi přímo v kameře. Vestavěná Wi-Fi umožní live streamování videa a dálkové ovládání kamery pomocí GoPro App, která pracuje s tablety či smartphony s operačními systémy iOS nebo Android. Aplikace bude plně dokončená v zimě 2012/2013.

HD HERO3 Silver Edition je nárazuvzdorná, vodotěsná do 60 m a kompatibilní se všemi GoPro úchyty, s LCD a Battery BacPacy první i druhé generace. Vzhledem k tomu, že kamera je menší, není kompatibilní s původními kryty (Wrist Housing, Skeleton Housing, Replacement Housing, Set na výměnu čočky).

Balení GoPro HD HERO3 Silver Edition obsahuje:

 • HERO3 Silver Edition kamera
 • kryt vodotěsný do 60m
 • nabíjecí Li-ion baterie
 • USB napájecí kabel kamery
 • rychloupínací přezka
 • vertikální držák
 • třísměrný otočný kloub
 • 1 ks rovný nalepovací držák
 • 1 ks zakřivený nalepovací držák


Další parametry Videokamera GoPro HD HERO3 Silver Edition černá/stříbrná:
Další parametry
Standardní příslušenství kryt vodotěsný do 60 m, nabíjecí Li-Ion baterie, USB napájecí kabel, rychloupínací přezka, vertikální držák, třísměrný otočný kloub, 1 ks nalepovací držák, 1 ks zakřivený nalepovací držák
Typ baterií Li-Ion akumulátor
Vstupy
Mikrofonní vstup Ano
Výstupy
HDMI výstup
HDMI výstup
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
1
USB
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
Ano
Obecné informace
Systém záznamu paměťová karta
Záznam ve vysokém rozlišení (HDV)
Záznam ve vysokém rozlišení (HDV)
Video s vysokým rozlišením, nebo HDV (z angličtiny High Definition Video) označuje video systém s vyšším obrazovým rozlišením než je standardní rozlišení (SD – Standard Definition), neboli NTSC, PAL a SECAM.
Ano
Snímací čip
Maximální rozlišení záznamu video 1920x1080p
Maximální rozlišení záznamu foto 11 Mpix
Objektiv
Stabilizátor obrazu
Stabilizátor obrazu
Stabilizace obrazu je řada různých technik zaměřených na zvýšení stability obrazu. Používá se v dalekohledech se stabilizací obrazu, fotografii, videografii a astronomických teleskopech. U fotoaparátů je roztřesení fotoaparátu značně problematické při dlouhých časech závěrky nebo s dlouhými ohniskovými vzdálenostmi teleobjektivů. U videokamer může roztřesení kamery způsobit viditelné chvění mezi půlsnímky v nahraném videu.

Optický stabilizátor obrazu, často zkracovaný jako OIS (Optical Image Stabilizer), je mechanismus použitý v digitálních fotoaparátech a videokamerách, který stabilizuje nahrávaný obraz změnou optické cesty k senzoru.
V implementaci firmy Canon funguje s použitím plovoucího čočkového členu, který se posouvá ortogonálně k optické ose objektivu za použití elektromagnetů. Vibrační signál, který je kompenzovaný stabilizačním čočkovým členem, je obvykle získán použitím dvou piezoelektrických senzorů zjišťujících úhlovou rychlost (často také nazývaných gyroskopické senzory)

Digitální stabilizace obrazu se používá v některých fotoaparátech a videokamerách. Tato technika posouvá elektronický obraz ze snímku do snímku videa dodatečně, aby negovala pohyb. Používá pixely za okrajem viditelného rámu na poskytnutí "nárazníku" pro pohyb.
ne
Světelnost objektivu
Světelnost objektivu
Hodnoty světelnosti jsou udávány základním clonovým číslem, které vyjadřuje poměr ohniskové vzdálenosti [mm] k průměru vstupní pupily [mm]. Pro objektiv se vždy uvádí nejvyšší možná hodnota, používá se zápis např. f/2.8, 1:2.8, f/3.5-4.5, 1:3.5-4.5.
Hodnota světelnosti objektivu určuje kolik světla dopadne na snímač (nebo film). Nejvyšší světelnost (hodnoty kolem f/1) znamená minimálně kladený odpor procházejícímu světlu skrze objektiv. Velmi kvalitní objektivy mají světelnost kolem f/1.4, f/1.8 a jde výhradně o objektivy s pevným ohniskem. U velmi kvalitních zoom objektivů se světelnost pohybuje od f/2.8. S rostoucí ohniskovou vzdáleností objektivů klesá většinou i jejich světelnost.
Obecně lze říct, že čím je objektiv světelnější, tím je jeho užitná hodnota vyšší.
2,8 f/
Displej a hledáček
Hledáček bez hledáčku
Paměť
Slot pro pam. karty Ano
Podporované paměťové karty / typ karty microSD
Rozměry
Šířka balení 10 cm
Výška balení 25 cm
Hloubka balení 10 cm
Hmotnost balení 1 kg


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s Videokamera GoPro HD HERO3 Silver Edition černá/stříbrná

Vložit příspěvek pro Videokamera GoPro HD HERO3 Silver Edition černá/stříbrná

Předmět: ČESKÝ NÁVOD GOPRO HERO 3 SILVER
Datum: 23.11.2023 09:10:42Autor: Jozef R
Prosim,poslite mi česky navod na Gopro hero 3 silver.Vdaka JozefR
Odpovědět

Předmět: GoPro HERO3 český manuál
Datum: 12.08.2022 06:12:49Autor: Karol Slabák
Prosím, pošlite mi český návod na GoPro HERO3
Odpovědět

Předmět: gopro hero 3 silver
Datum: 23.04.2022 22:09:03Autor: Pavel Kocích
Prosím o zaslání českého návodu pro GOPRO Hero3 Silver
předem moc děkuji
Odpovědět

Předmět: Navod na go pro hero 3+
Datum: 21.08.2021 12:44:39Autor: belanka ala
dobry den , poprosim o zaslanie navodu go pro Hero3+ , mam pozicanu a neviem s nou narabat a majitelia su v zahranici a nevedia kde je navod. dakujem
Odpovědět

Předmět: český návod GOPRO Hero 3 Silver
Datum: 09.11.2020 17:20:05Autor: František Král
Prosím o zaslání českého návodu pro GOPRO Hero3 Silver

děkuji
Odpovědět

Předmět: Návod GOPRO HD HERO 3
Datum: 09.11.2019 13:28:59Autor: Ludek
Dobrý den.
Rad bych vás požádal o zaslání návodu na GOPRO HD HERO 3.
Půjčil jsem si kameru a zjistil ze bez návodu to tak úplně snadno nepůjde.
Děkuji predem za pomoc
Odpovědět

Předmět: návod na požití Go Pro kamery
Datum: 21.05.2019 09:02:10Autor: Klásková Petra
Dobrý den ,
prosím můžete mi zaslat návod na požití GoPro kamery HERO 3
měla jsem půjčenou a bohužel jsem ztratila návod.
Děkuji mnohokrát.
Odpovědět

Předmět: NÁVOD GOPRO HERO 3 SILVER
Datum: 26.12.2016 10:42:22Autor: Anna Ostrýtová
Prosím, pošlete mi český návod na GoPro HERO3 silver. Děkuji :)
Odpovědět

Předmět: návod
Datum: 25.11.2016 12:25:58Autor: Petra
Dobr den, prosím o český návod na tuto kameru Hero3. Děkuji Petra
Odpovědět

Předmět: Návod
Datum: 14.10.2016 15:54:14Autor: Fanda
Prosím o zaslání návodu na GOPRO 4

Děkuji
Odpovědět

Předmět: GOPRO HERO4
Datum: 19.08.2016 08:47:51Autor: Petr
Dobry den prosím o zasláni českého návodu jestli mate na gopro hero4 Silver Děkuji Mazura
Odpovědět

Předmět: cesky navod na gopro
Datum: 01.01.2016 11:29:22Autor: Liska Milan
Dobry den prosim o zaslani ceskeho navodu jestli mate na gopro hero4 silver Dekuji Liska
Odpovědět

Předmět: návod pro GOPRO2
Datum: 29.06.2015 13:22:18Autor: Klokočka
Prosím o zaslání návodu pro kameru GOPRO2

děkuji
Odpovědět

Předmět: NÁVOD GOPRO HERO 3 SILVER
Datum: 16.06.2015 16:58:43Autor: Martin
ČESKÝ NÁVOD GOPRO HERO 3 SILVER
Odpovědět

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď Videokamera GoPro HD HERO3 Silver Edition černá/stříbrná

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

Návod - Bruska přímá Ferm FCT-160F (rozbalené zboží 4486000682)
Vložil: Kateřina Týcová
2024-02-16 19:29:38

Dobrý den, mám prosbu. Potřebovala bych zaslat od Vás návod k této brusce pro osobní účely. Věřím, že mi vyhovíte. Děkuji, Týcová....
manuál ke kladivu - Perlík Stanley 1-56-809, 3929g
Vložil: Tom
2024-02-09 18:59:23

Nemáte prosím někdo manuál k tomu kladivu jak se s tím pracuje, potřebuji to pro naše montážníky....
Návod k obsluze Singer 1507 - Šicí stroj Singer SMC 1507/00 bílý
Vložil: Valérie
2024-02-06 20:06:22

Dobrý den, pošlete mi prosím návod k obsluze. předem děkuji Kocourková ...
NÁVOD CC 1018 HE - Traktor Cub Cadet 1018 HE
Vložil: Jan Paraj
2024-02-05 06:59:15

Návod jak sundat sekací zařízení?...
Sporak BEKO CSM 57302GW bílý - Sklokeramický sporák Beko CSM 57302 GW bílý
Vložil: Barbara Kovac
2024-01-31 13:49:34

Navod...

Nahrané návody k obsluze
Tady nahrejte odkaz na návod k obsluze pro zobrazený produkt:

Odkaz ve formátu "http://www.strankasnavodem.cz/manual.pdf"

Opište kód: "navod"NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt