NÁVOD K POUŽITÍ | Zde najdete český návod!
Český návod k použití

 Český návod k použití Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N)

    Návod k obsluze a pdf manuál k použití, Český návod k použití Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N), český návod Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N), router, tp-link, tl-wr841n


Český návod k použití Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N)

Český návod k obsluze Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N) je možné stáhnout ve formátu pdf v případě, že nebyl dodán společně s novým výrobkem wi-fi routery, ačkoliv je to povinnost prodejce. Často se také stává, že zákazník instrukce vyhodí společně s krabicí, nebo založí CD a později je již nedohledá. Proto společně s dalšími uživateli TP-Link spravujeme jedinečnou elektronickou knihovnu pro wi-fi routery značky TP-Link, kde máte možnost stáhnout návod k použití Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N) na sdíleném odkaze.

Návod k použití je souhrn funkcí Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N), kde jsou uvedeny všechny základní i pokročilé možnosti a jak wi-fi routery používat. Manuál se také zabývá řešením nejčastějších problémů a jejich odstraněním. Podrobněji to popisuje servisní manuál, který obvykle není součástí balení, avšak často je možné jej stáhnout v servise TP-Link.
Chcete-li nám pomoci s rošířením databáze, můžete zde nahrát odkaz na stránku s odkazem ke stažení českého návodu či servisního manuálu, ideálně v pfd. Tyto stránky jsou tvořeny Vámi - uživately Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N). Návod k obsluze je také k dispozici na stránkách značky TP-Link v záložce Počítače a příslušenství - Síťové prvky - Wi-Fi routery.

Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N)
Zvětšit obrázek
Doporučujeme navštívit diskuzi Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N), kde se řeší podobné i stejné problémy se zapojením a nastavením Wi-Fi routery TP-Link.

Návod k použití Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N)

Český návod k obsluze Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N) značky popisuje potřebné pokyny pro správné užívání výrobku Počítače a příslušenství - Síťové prvky - Wi-Fi routery.

 • Základní popis a obsah balení
 • Výrobce: TP-Link
 • Zařazení produktu: Počítače a příslušenství - Síťové prvky - Wi-Fi routery
 • Bezpečnostní pokyny
 • Popis výrobku
 • Uvedení do provozu a obsluha wi-fi routery
 • Tipy pro nastavení TP-Link
 • Nastavení a odborná pomoc
 • Kontakt na TP-Link servis
 • Odstraňovaní závad
 • Záruční informace
 
Jste-li majitelem wi-fi routery TP-Link a máte návod k použití v elektronické podobě, můžete jej uložit na tuto stránku, odkaz je v pravé části obrazovky.

Manuál pro Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N) je možné nahrát a stáhnout v těchto formátech:
 • pdf
 • doc
 • txt
 • jpg
Jiné podporovány bohužel nejsou.


Český návod pro Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N) - K čemu slouží tento produkt
Bezdrátový směrovač 300 Mbit/s Wireless N TL-WR841N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří. S technologií 2T2R MIMO nabízí zařízení TL-WR841N výjimečný a pokročilý výkon bezdrátového připojení, a proto je ideální pro vysílání datového proudu HD videa, internetovou telefonii a hraní online her. Navíc stisknutím tlačítka QSS (rychlé nastavení zabezpečení) na elegantním pouzdru zařízení lze snadno zabezpečit bezdrátové připojení šifrováním WPA2 a zamezit tak útokům na síť zvenčí.

2. Rychlost a dosah bezdrátové sítě Wireless N

S podporou standardu IEEE 802.11n zařízení TL-WR841N může vytvořit bezdrátovou síť a dosáhnout až 15krát vyšší rychlosti a 5krát většího dosahu než u klasických produktů 11g. A to s přenosovými rychlostmi až 300 Mbit/s.

Zařízení umí velmi dobře potlačit ztrátu při přenosu dat na dlouhé vzdálenosti nebo přes překážky nacházející se v malé kanceláři nebo velkém bytě, a to i v budovách s ocelovou a betonovou konstrukcí. A především můžete snadno rozvinout bezdrátovou síť na dlouhé vzdálenosti, kterých nelze dosáhnout se staršími produkty 11g! To znamená, že směrovač nabízí dostatečně velkou rychlost pro téměř jakékoli aplikace náročné na šířku pásma, včetně internetové telefonie (VoIP), vysílání datového proudu HD videa nebo hraní online her bez zpoždění.

3. Technologie CCA–stabilní bezdrátové signály

Technologie CCA (Clear Channel Assessment) automaticky zamezuje konfliktům kanálů prostřednictvím funkce výběru volného kanálu a plně tak realizuje výhody vazby na kanál, aby poskytla vyšší výkon bezdrátového připojení.

4. Šifrování WPA/WPA2 – pokročilé zabezpečení

Co se týká zabezpečení bezdrátových sítí, šifrování WEP již nepatří mezi nejsilnější a nejúčinnější ochranu proti vnějším útokům. TL-WR841N nabízí šifrování WPA/WPA2 (osobní i podnikové) vytvořené aliancí WI-FI, podporující interoperabilitu a zabezpečení sítí WLAN.

5. Tlačítko QSS – rychlé nastavení zabezpečení

Zařízení TL-WR841N kompatibilní se standardem WI-FI Protected Setup™ (WPS), je vybaveno funkcí rychlého nastavení zabezpečení, která umožňuje pouhým stisknutím tlačítka QSS téměř okamžitě automaticky nastavit zabezpečené připojení WPA2, které je bezpečnější než šifrování WEP. Tento způsob je nejen rychlejší než obvyklá nastavení zabezpečení, ale i pohodlnější, protože si nemusíte pamatovat žádné heslo!

6. IP QoS–řízení šířky pásma

Nerozlišené procházení internetu a stahování nadměrně zatěžující šířku pásma v bezdrátové síti ze strany interních uživatelů často znamená, že v domácnosti nebo malé kanceláři je nedostatečná šířka pásma. Funkce IP QoS integrovaná v zařízení TL-WR841N umožňuje optimálně využívat šířku pásma a nabízí rozdělení šířky pásma tak, aby se zamezilo neprůchodnosti sítě a nedocházelo ke zneužívání šířky pásma. Tímto způsobem dostanou uživatelé malé sítě přidělenu vyhrazenou šířku pásma a nebude docházet k tomu, aby nekritické aplikace snižovaly průchodnost sítě.

7. Snadné nastavení

Zařízení dodáváno s CD obsahujícím Pomocníka pro snadné nastavení, který vás provede krok za krokem postupem nastavení a pomůže vám i s konfigurací bezdrátové sítě a zabezpečení, což ocení především nezkušení uživatelé.

Hlavní znaky:

 • Rychlost bezdrátového připojení 300 Mbit/s je ideální pro aplikace citlivé na přerušení, např. pro vysílání datového proudu HD videa
 • Dvě antény značně zvyšují robustnost a stabilitu bezdrátového připojení
 • Snadné zabezpečení bezdrátové sítě šifrováním stisknutím tlačítka QSS
 • Funkce řízení šířky pásma na základě IP adresy umožňuje správcům přidělit určitou šířku pásma každému počítači

Hardwarové funkce
Rozhraní | 4 porty 10/100 Mbit/s LAN
1 port 10/100 Mbit/s WAN
Tlačítko | Rychlé nastavení zabezpečení
Tlačítko resetování
Externí napájení | 9 VDC/0,6 A
Standardy bezdrátové sítě | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
Anténa | 2 všesměrové, pevné, 5 dBi
Rozměry (š*h*v) | 192*130*33 mm

Funkce bezdrátové sítě
Frekvence | 2,4–2,4835 GHz
Signální rychlost | 11n: až 300 Mbit/s (dynamická)
11g: až 54 Mbit/s (dynamická)
11b: až 11 Mbit/s (dynamická)
EIRP | <20 dbm (eirp) citlivost příjmu | 270 mbit>JINÉ Certifikace | CE, FCC, RoHS Obsah balení Bezdrátový směrovač Wireless N TL-WR841N Napájecí zdroj Disk CD s prostředky Příručka pro rychlou instalaci Systémové požadavky Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ nebo Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® nebo Linux.

Další parametry Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N):
Další parametry
Zisk antény 5 dB
ADSL/VDSL Ne
3G
3G
Označení pro mobilní sítě 3. generace umožňující vysokorychlostní přenos dat a nové multimediální funkce, například videohovory. Patří do nich i české sítě 3.generace UMTS. Služby spojené s touto generací představují schopnost přenášet obojí – hlas (telefonní hovor) i data (stahovaná data, e-maily, zprávy).
Ne
USB
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
Ne
Frekvenční pásmo 2,4 GHz
Počet LAN portů 4
Rychlost LAN 10/100 Mb/s
WiFi
WiFi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jeslti je WiFI jak volitelné příslušenství.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Ano
Typ WiFi B, G, N
Datová propustnost 300 Mb/s
Rozměry
Šířka výrobku 20 cm
Výška výrobku 2 cm
Hloubka výrobku 14 cm
Šířka balení 15 cm
Výška balení 20 cm
Hloubka balení 5 cm
Hmotnost balení 3 kg


Diskusní fórum Otázky a odpovědi týkající se instrukcí k obsluze a řešení problémů s Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N)

Vložit příspěvek pro Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N)

Předmět: Nastavení zmrzlého Tp link v tv samsung
Datum: 21.02.2021 16:57:37Autor: Jiří Svoboda
Krásný den prosím potrebuji znovu zpustit resetovany TO LINK SE 841N z továrního nastavení na fungující zařízení Ale můžu to udělat Pouze z Tv Samsung 7 série samsung smart Děkuji Svoboda Olomouc
Odpovědět

Předmět: tp-link 841
Datum: 04.01.2017 23:27:38Autor: Petr
Dobrý den,
mám takový problém , po nastavení routru pc hlásí připojení není k dispozici a svítí žlutý trojuhelník s vykřičníkem opravit nejde. Když připojím starý router tak jde.
Múže mi někdo poradit. Zkoučel jsem změnit ze statické na dinamické i automatické změnit klonování mac i IP adresu dokonce i rychlost z 1500na 1499 a stále nic Už nevím co s tím
Odpovědět

Předmět: router a tablet
Datum: 18.12.2016 20:05:31Autor: Pavel
Nainstaloval jsem router TP-link TL-WR841N a v tabletu ho pod wifi najdu, přihlásím se, napíše mi to silný signál. Ale z tabletu prohlížeč nespustím, že nejsem připojen. Tak nevím kde je chyby
Odpovědět

Předmět: odstranění staré sítě
Datum: 16.10.2015 11:31:17Autor: Jiří
Dobrý den. Při první instalaci a nastavení wifi sítě byla tato síť pojmenována Romualdo. Dnes přestal jít router a proto byl proveden jeho reset. Poté byla nastavena nová síť pod názvem Romualdo1.
Po zapnutí wifi na mob., notebooku,... se ale neobjevuje jen nový název sítě Romualdo1, ale i starý název Romualdo, ke kterému se ale již nejde připojit.
Proto bych chtěl od vás poradit, jak tuhle starou nepotřebnou síť odstraním.
Děkuji za odpověď na e-mail.
Odpovědět

Předmět: WiFi
Datum: 20.08.2015 22:53:43Autor: Radek Křivánek
Dobrý den, chtěl bych vědět, zda se dá TL-WR841N nastavit jako zesilovač signálu WiFi - bez zapojení datového kabelu. Podle prodejce by to mělo jít. Znám jméno a heslo do sítě, kterou chci zesíit.
Děkuji za odpověď, Křivánek
Odpovědět

Vložit nový komentář/dotaz/odpověď Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N)

Položky označené * je nutné vyplnit.
Vaše jméno *:
Email :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(ochrana proti spamu)
"NAVOD"
Jesliže chcete dostávat reakce/odpovědi na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit
položku "Email". Váš email nebude zobrazen, ani jinak využit/zneužit.

 

Nenašli jste co hledáte?
Zkuste Google vyhledávání!

Custom Search

ČESKÝ NÁVOD K POUŽITÍ
BABY PROGRAM
- Autosedačky
- Kočárky
- Pro těhotné
- Dětské potřeby

CHOVATELSKÉ POTŘEBY
- Akvaristika
- Psi a kočky
- Ptáci
- Hlodavci a ostatní

DOMàCNOST
- Biokrby
- Kuchyňské pomůcky
- Úklid
- Koupelna

ELEKTRONIKA
- Auto HIFI
- Televize
- DVD/Bluray přehrávače
- Filmy

FOTO
- Fotoaparáty
- Optika
- Paměťové karty
- Fotorámečky

HOBBY
- Dílna
- Zahrada
- Sekačky trávy
- Barvy a laky

HRAČKY
- Společenské hry
- Hračky pro kluky
- Hračky pro holky
- Školní potřeby

KOSMETIKA A DROGERIE
- Hodinky
- Rady pro ženy
- Kosmetika a celulitida
- Drogerie

MALÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Kávovary, vařiče
- Vysavače, žehličky
- Elektrické nádobí
- Péče o tělo

MOBILY A NAVIGACE
- Mobilní telefony
- Vysílačky
- Navigace
- Zabezpečovací technika

POČÍTAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Tablety
- Notebooky
- Tiskárny a kancelář
- PC komponenty

PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Kabely a prodlužovačky
- Žárovky
- Příslušenství pro elektroniku
- Příslušenství pro hobby

SPORT A OUTDOOR
- Návod na posilování
- Kemping
- Sportovní nástroje a vybavení
- Obuv a oblečení

VELKÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Pračky a sušičky
- Chladničky a mrazničky
- Mikrovlnné trouby, myčky
- Sporáky a vařiče

VESTAVNÉ DOMàCÍ SPOTŘEBIČE
- Chladničky
- Varné desky
- Vinotéky
- Myčky a pračky


VÝROBCI
Přehled nejhledanějších značek - všechny značky naleznete zde:
návody všech značek

ACER
AEG
APPLE
ASUS
BAUMATIC
BEKO
BELKIN
BENQ
BLACK-DECKER
BLAUPUNKT
BOSCH
CANON
CASIO
DELL
ELECTROLUX
FAGOR
FUJITSU
GENIUS
GRUNDIG
HP
HTC
HUAWEI
INTEL
JVC
KONICA MINOLTA
LENOVO
LG
LOGITECH
NOKIA
OLYMPUS
PANASONIC
PHILIPS
SAMSUNG
SONY
TOMTOM
XEROX
ZANUSSI

Probíhající diskuze
Poslední diskutované produkty:

Domaci pekarna Kenwood - navod - Domácí pekárna Kenwood BM450 hliník
Vložil: Daniel Golík
2024-05-10 08:49:09

Prosim o navod k uzivani pekarny Dekuji...
Návod - Espresso DeLonghi Intensa ECAM23.450B černé
Vložil: Sylva Strmeňová
2024-05-09 14:34:23

Dobrý den, prosím, zašlete mi český návod ke kávovaru? Během stěhování podniku se zašantročil a mi máme drobné starosti, rádi bychom do návodu nahlédli. Děkuji za ochotu. S pozdravem Sylva Strmeňová...
Problém s kartou - Digitální fotoaparát Nikon Coolpix S3600 stříbrný
Vložil: Michal JENČO
2024-05-08 20:34:39

Dobrý den,dcera mi přenechala fotoaparát S3600 a odjela do světa.Při pokusu o pořízení snímku displej zahlásí ,,TUTO KARTU NELZE PŘEČÍST" a snímek se neuloží.Netuším,kterou kartu má mašinka na mysli..PORAĎTE.....
Žádost - Traktor MTD LE 160/92 H
Vložil: Aleš Havelka
2024-05-02 17:38:18

Dobrý den, žádost o zaslání návodu k Traktor MTD DL 92 H. Děkuji Havelka...
Instance aplikace pro android - Externí pevný disk 3,5" Western Digital My Cloud 4TB (WDBCTL0040HWT-EESN) bílý
Vložil: Zbynek Jiranek
2024-04-26 08:29:19

Dobrý den, mám Vložit Western Digital My Cloud 4TB (WDBCTL0030HWT-EESN) bílý. Prosím o zaslání odkazu pro android. Děkuji. Z Jiránek ...

Nahrané návody k obsluze
Nejnovější nahrané návody k obsluze:

Router TP-Link TL-WR841N (TL-WR841N)
2017-01-20 14:09:27
http://www.cznet.cz/doc/tp-link_navod-s-obrazky.pdf


NAVOD-K-POUZITI.cz - Komunitně spravovaná databáze českých Návodů k obsluze a PDF manuálů k obsluze
sitemap.txt